Jump to content
Dogomania

Fundacja emir - kompromitujące fakty


Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Zabraklo argumentow. Polacy maja wielki powod do dumy, spoleczenstwo na czele z org. pro zwierzecymi, lacznie z parlamentarzystami nie dopuscili w Polsce na uboj rytualny, ktory trwal nielegalnie przez 8 lat. O tym fakcie jest nie tylko glosno w Polsce ale rowniez w calej Europie i USA. W podobny sposob cierpia zwierzeta, w zezwlajacych prawnie orgiach zoofili w Niemczech, jednak te swietne org. pro zwierzece nic nie robia azeby zapobiec cierpieniu tych zwierzat. Ten ochydny proceder chca przykryc ratowaniem zwierzat w innych krajach, jak dla mnie to wielka hipokryzja org. niemieckich.[/QUOTE]

Pewnie jest to powód do dumy[B] ,ale chyba nie do wywyższania się,bo nie sadzę,zeby w Niemczech istnial ubój rytualny.Juz chyba 10 lat temu widziałem protesty przeciwko spozywaniu miesa w Niemczech wiec tym bardziej potwierdza to,ze uboju rytualnego to już nie bylo od lat?Co do używania zwierzat w Niemczech
do eksperymentów,czy nie wiadomo czego jeszcze to na razie nie zauwazyłem,żeby były przytoczone fakty,Jesli mówimy o Niemczech,powinny być załaczone zdjęcia z Niemiec a nie z Korei,itd.Co do eksperymentow,to dziwnie to co sie dzieje u nas nikogo nie obchodzi.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Zyga, wrecz odwrotnie ja i wielu z nas widzi jak wiele jest nieprawidlowosci w Polsce, z ta roznica ze nie latamy po innych zagranicznych forach i nie obrazamy nikogo, podpisujemy petycje ktore przysylaja nam z roznych krajow, popieracjac sprzeciw znecania sie nad zwierzetami. Ty jakos tez nie reagujesz na [B]zoofilie[/B] w Niemczech, laboratoria ktore sa i u nas, tylko probujesz odwrocic kota ogonem, widzisz same superlatywy w tym niby cywilizowanym kraju. Ja tu mieszkam, i chciala bym zeby Polska skorzystala z wielu przykladow niemieckich, ale tez Niemcy mogli by sie wiele nauczyc od Polakow. uboj rytualny jest w Niemczech dozwolony, dla tutejszej mniejszosci zydowskiej i islamskiej, wystarczylo przeczytac podany link farabuto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zyga, wrecz odwrotnie ja i wielu z nas widzi jak wiele jest nieprawidlowosci w Polsce, z ta roznica ze nie latamy po innych zagranicznych forach i nie obrazamy nikogo, podpisujemy petycje ktore przysylaja nam z roznych krajow, popieracjac sprzeciw znecania sie nad zwierzetami. Ty jakos tez nie reagujesz na [B]zoofilie[/B] w Niemczech, laboratoria ktore sa i u nas, tylko probujesz odwrocic kota ogonem, widzisz same superlatywy w tym niby cywilizowanym kraju. Ja tu mieszkam, i chciala bym zeby Polska skorzystala z wielu przykladow niemieckich, ale tez Niemcy mogli by sie wiele nauczyc od Polakow. uboj rytualny jest w Niemczech dozwolony, dla tutejszej mniejszosci zydowskiej i islamskiej, wystarczylo przeczytac podany link farabuto.[/QUOTE

Obraz porozjezdzanych zwierzat,myśle o domowych w Polsce swiadczy niestety na naszą niekorzysc.Jezeli tam mieszkasz a wiesz o przypadkach czy popularnie uprawianych zoofili powinnas to zgłaszać.Tylko pewnie trzeba to
udowodnić,Ja obserwuje tylko,ze osoby zajadłe sa sklonne zniszczyc wszelkie relacje z wszystkimi bez powodu,po prostu tylko dlatego ze ktos umiejetnie umiał sterowac intrygami,Przykładem jest dla mnie schronisko w Swarzedzu ktore zostało zamknięte tylko przez własnie intrygi.Czy po to lekarze Fitznerowie zapisali prace swojego zycia zeby nie spelnialo swojego zadania?Mimo,ze warunki w ciagu ostatnich 2-3 lat były calkowicie inne niz te sprzed ,grupa niby wolontariuszek intrygowała doprowadzając do zamkniecia,Nawet teraz osoby ktore sa mianowane do ich rony zwierzat przychodza "kontrolowac"czy aby jakiś pies tam nie korzysta z dachu nad głową.Bo lepiej żeby biegał po ulicy a na jesien zamrzł.Dzwonią do lekarza powiatowego opowiadajac wymyslone historie.Czy tak postepują prawdziwi miłosnicy zwierzat?

Link to comment
Share on other sites

Z moich obserwacji, wiem ze schronisko w Swarzedzu zostalo zamkniete, dlatego ze tam tez dopuszczano sie znecania nad zwierzetami, a ze bylo to schronisko pod skrzydlami slynnego TOZU, widocznie wladzom TOZu nie zalezalo na tym schronisku. Wiesz jakie waruni panuja w slynnym schronisku w Jeleniej Gorze pod kierownictwem samego prezesa tej organizacji. Trudno tak juz w zyciu bywa ze na wojnie gina ludzie, w walce z wladzami ktorzy maja opiekowac sie zwierzetami, gina zwierzeta. Najlepszym dowodem na to jest 8 lat nelegalnego uboju rytualnego, tysiace zwierzat zaplacilo to zyciem. W Niemczech nie ma zakazu zoofili, wiec nawet gdyby byly dowody nikt nie zostanie ukarany. Ja wspolpracuje z polskimi org. i wraz z nimi daze do poprawy losu zwierzat w Polsce. Jesli Niemieckie org zaczna walczyc z zoofila, napewno bede popierac ich akcje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Z moich obserwacji, wiem ze schronisko w Swarzedzu zostalo zamkniete, dlatego ze tam tez dopuszczano sie znecania nad zwierzetami, a ze bylo to schronisko pod skrzydlami slynnego TOZU, widocznie wladzom TOZu nie zalezalo na tym schronisku. Wiesz jakie waruni panuja w slynnym schronisku w Jeleniej Gorze pod kierownictwem samego prezesa tej organizacji. Trudno tak juz w zyciu bywa ze na wojnie gina ludzie, w walce z wladzami ktorzy maja opiekowac sie zwierzetami, gina zwierzeta. Najlepszym dowodem na to jest 8 lat nelegalnego uboju rytualnego, tysiace zwierzat zaplacilo to zyciem. W Niemczech nie ma zakazu zoofili, wiec nawet gdyby byly dowody nikt nie zostanie ukarany. Ja wspolpracuje z polskimi org. i wraz z nimi daze do poprawy losu zwierzat w Polsce. Jesli Niemieckie org zaczna walczyc z zoofila, napewno bede popierac ich akcje.[/QUOTE]

Nie wiem jakie warunki sa w Jeleniej Górze ,ale widziałem ostatnie lata jak bylo w Swarzędzu.Lepiej zawsze mówic tym co sie widzi naprawdę.Szkoda,że nie sprawdzasz osobiście,W ten sposób mozemy wszystkie schroniska zamknąć.
Nie zauwazyłem,zeby komus zależało na ratowaniu miejsca które do nich nalezało,Nie szanuje się czyjeś pracy i intencji,A intencja ofiarodawców bylo danie miejsca bezdomnym psom oraz stworzenie warunków do sterylizacji okolicznych psow w celu zmniejszenia bezdomnosci.Gdzie teraz czekają znalezione psy?W zakladzie oczyszczania miasta,czyli są uwazane za co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Z moich obserwacji, wiem ze schronisko w Swarzedzu zostalo zamkniete, dlatego ze tam tez dopuszczano sie znecania nad zwierzetami, a ze bylo to schronisko pod skrzydlami slynnego TOZU, widocznie wladzom TOZu nie zalezalo na tym schronisku. Wiesz jakie waruni panuja w slynnym schronisku w Jeleniej Gorze pod kierownictwem samego prezesa tej organizacji. Trudno tak juz w zyciu bywa ze na wojnie gina ludzie, w walce z wladzami ktorzy maja opiekowac sie zwierzetami, gina zwierzeta. Najlepszym dowodem na to jest 8 lat nelegalnego uboju rytualnego, tysiace zwierzat zaplacilo to zyciem. [/QUOTE]
Tacy jesteśmy, my ludzie, z naciskiem na MY! Doskonale to ujęłaś. Dorzucę jeszcze jeden przykład z kynologicznej półki. Kilka miesięcy temu, 20 tysięcy miłośników i hodowców psów rasowych, na głównego prezesa całego zwiazku kynologicznego wybrało człowieka, który od roku staje przed sądem jako oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami. Ludzie wybrali go dobrowolnie. Nikt im nie kazał. Żaden rząd, żaden PiS, żaden ksiądz Rydzyk. Sami tak wybrali. Dziwny jest ten świat.
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wla[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Nie wiem jakie warunki sa w Jeleniej Górze, [B]Szkoda,że nie sprawdzasz osobiście.[/B]
[/QUOTE]
Twoj argument jest nie trafiony. Nie musze jechac do Afryki zeby slonia zobaczyc i nie wierzyc ze on istnieje naprawde, tak samo nie musialam jechac do Klembowa lub Jeleniej Gory, zeby nie wierzyc zdjeciom z tych miejsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farabutto']Tacy jesteśmy, my ludzie, z naciskiem na MY! Doskonale to ujęłaś. Dorzucę jeszcze jeden przykład z kynologicznej półki. Kilka miesięcy temu, 20 tysięcy miłośników i hodowców psów rasowych, na głównego prezesa całego zwiazku kynologicznego wybrało człowieka, który od roku staje przed sądem jako oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami. Ludzie wybrali go dobrowolnie. Nikt im nie kazał. Żaden rząd, żaden PiS, żaden ksiądz Rydzyk. Sami tak wybrali. Dziwny jest ten świat.
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wla[/URL][/QUOTE]

W ZKwP dobrze się nie dzieje , nie od dziś to wiadomo . Poproszę o link w sprawie p/ obecnemu prezesowi , wiem , że zostały wybrane nowe władze ale na wystawach bywam tylko z czystej przyjemności i na wyborach zbytnio się nie skupiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Twoj argument jest nie trafiony. Nie musze jechac do Afryki zeby slonia zobaczyc i nie wierzyc ze on istnieje naprawde, tak samo nie musialam jechac do Klembowa lub Jeleniej Gory, zeby nie wierzyc zdjeciom z tych miejsc.[/QUOTE]

Noo. Prądu i głupoty też nikt nigdy nie widział. A jednak istnieją :eviltong:

Ciekawe, kto był przy uboju rytualnym? Bo protestowało wielu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Twoj argument jest nie trafiony. Nie musze jechac do Afryki zeby slonia zobaczyc i nie wierzyc ze on istnieje naprawde, tak samo nie musialam jechac do Klembowa lub Jeleniej Gory, zeby nie wierzyc zdjeciom z tych miejsc.[/QUOTE]

Ale nie krzyczę ,że słon jest czarny ,bo Pipi czy Stw tego sobie zyczy.A o Klembowie mam zdanie,bo wysłaliśmy tam karmę dla tych psow,zamiast tylko lrzyczec.Nie będe zgłaszać zoofili jak sobie zyczycie,bo nie wiem o takich przypadkach,a jak cos wiesz to zgłaszaj.Jeleniej Góry tez nie widziałem,ale za to widze codziennie niezliczona ilosc zwłok psich i kocich na polskich drogach ,ktore nikogo nie obchodzą.Czy nie ma naprawdę winnych tego zjawiska?
Czy nie sadzicie,że powoduje to znieczulice u młodych pokolen,które widzać jak tatus przejechal po niezywym kocie ,tez bedą nieczułe na znęcanie się itd.?
Nie podoba mi się to ciągłe obrzucanie wyzwiskami,pomawianie, wtracanie się do spraw domowych ,Czemu tymi 'soczystymi słowami,"nie obrzucacie zwyrodnialców znęcających sie nad psami,kotami,jest codziennie tyle ogłoszen .Czemu nie pojedziecie na polską,własnie szczególnie polską wies,i zobaczcie psy przywiazane w sloncu,bez bud,bez wody.Wiem,ze to cięzko i nieprzyjemnie uzerac się z gospodynią ,zeby dała psu wodę,Obrzydzenie we mnie budzi to niepotrzebne jątrzenie podczas gdy jest tyle pracy.A w Swarzedzu na pewno ostatnie lata bylo czysto i nie było znecania się,i mogło istnieć gdyby własnie nie te osoby które sa Wam i nam znane a zajmuja się tylko intrygowaniem.Nazywa się to inwigilacją i jest o ile wiem karane.Ja żegnam ,bo poziom dyskusji czy ktos pije kawkę itd nie dotyczy spraw psich ,wiadomo,że jak wspólni znajomi podają Wam jakąs wersje ,trudno to przeskoczyć ,bo nie wiemy nawet co powiedziano.Lepiej zawsze wyrazac opinie o rzeczach sprawdzonych,i to tyczy sie wielu osób zajnujacych glos.Nie wiadomo kto komu nadepnał tu na odcisk ani dobrze o co chodzi,ale wyzwiska i obelgi leca.,a psy umierają!!!

Edited by Zyga
Link to comment
Share on other sites

Zyga jak Ci cos nie pasuje to rob cos z tym a nie dysponuj czasem innych, albo jestem w stanie pomoc w temacie i robie to sam, nie oglaszajac calemu swiatu i wszystkim pozostalym ze to ich zadanie a ja sobie popisze. Jak dla mnie jestes kolejna osoba trolem ktora nalezy umiescic w ignorowanych, bo do niereformowalnych i tak nic nie dotrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga'].Nie będe zgłaszać zoofili jak sobie zyczycie,bo nie wiem o takich przypadkach,[/QUOTE]

To jak nie wiesz o takich przypadkach, to ja Ci pokażę!! Ty obrońco wywózek psów do Niemiec!! Powiedz temu psu, że ty nie znasz takich przypadków!!!

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sodomie, seid 1969 in DE erlaubt
[/FONT][/COLOR]
[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=125171857605420&set=a.125171027605503.20197.125151264274146&type=1&theater#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']To jak nie wiesz o takich przypadkach, to ja Ci pokażę!! Ty obrońco wywózek psów do Niemiec!! Powiedz temu psu, że ty nie znasz takich przypadków!!!

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sodomie, [B]seid 1969 in DE erlaubt[/B]
[/FONT][/COLOR]
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=125171857605420&set=a.125171027605503.20197.125151264274146&type=1&theater#[/URL][/QUOTE]
od 1996 jest zoofilia znow dozwolona w Niemczech.

Link to comment
Share on other sites

epe, zaraz się dowiesz, że to TY nic z tym nie robisz. Nikt nic nie robi ogólnie. Nikt z nas nigdy nie był na interwencji. Szefowa Emira ma wyroki za dłubanie w nosie a nie za pomoc zwierzętom wbrew opinii chorych sądów. Nie mamy pojęcia, że psy na wsi żyją w tragicznych warunkach. Ludzie, których ogląda się czasami przy okazji " dużych" spraw o znęcanie nie ma - to fatamorgana, bo w Polsce nikt nie pomaga zwierzętom. O małych sprawach, codziennych, o pojedynczych uratowanych zwierzętach nikt nawet nie wspomina. Po kolejnym razie zaczyna to być oczywistość. Że zatrzymujesz się, zabierasz, leczysz i znajdujesz dom. I nie "uwalasz" wątku na dogo, żeby co niektórzy nie zaczęli Ci dawać swoich zbawiennych rad.
Tak więc bando nierobów - łopaty w dłoń i na pobocza zwłoki zbierać, żeby młode pokolenie nie musiało na nie patrzeć bo sobie "wrażliwość stępi".

Link to comment
Share on other sites

Podobno za Odra nie usypiaja zwierzat,a jednak......

SCHRONISKO W MONACHIUM.

Pod koniec roku nad schroniskiem z powodu dużej ilości zwierząt i generowania coraz większych kosztów wisiało widmo zamknięcia. Tylko z powodu przepełnienia poddano eutanazji ok 300 psów.
Kolejny artykuł dotyczący problemów schroniska w Monachium.
Schronisko w Monachium ma problemy finansowe. "Największym problemem jest to, że coraz więcej do schroniska trafia zwierząt z Europy Wschodniej. Te psy są chore. Często nigdy nie widziały weterynarza. Zdarza się, że nieodpowiedzialni właściciele oddają takie psy i jednocześnie chcą zaadoptować szczeniaka.

Ilość zwierząt w schronisku w ciągu ostatnich 10 lat uległa podwojeniu. 759 zwierzęta są średnio w schronisku. W 2012r było łącznie 7873
zwierząt. Do opieki nad zwierzętami zatrudniony jest lekarz weterynarii.Zwierzęta są osłabione i ranne. Z tego powodu jest stosunkowo wysoka śmiertelność. "
=
[url]http://www.abendzeitung-muenchen.de/inhalt.verluste-tierheim-muenchen-schlechte-aussichten.59b5fe58-5ea8-4949-b527-a6feff61eacd.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krist']Albo nie znasz niemieckiego i czytasz z translatora, albo celowo przeinaczasz. Twoje "streszczenie" tego artykułu to same bzdury. Potem czytają to ludzie o małych rozumkach i powtarzają te bzdury.[/QUOTE]
Nie znam niemieckiego,ale bardzo Cie prosze co jest bzdura?Ze usypiaja,czy schronisko przepelnione?

Link to comment
Share on other sites

Będę pisał tylko o tym artykule, nie ogólnie co się w DE dzieje.
Po 1 nie ma tam słowa o usypianiu zwierząt. Po 2 nie ma słowa o przepełnieniu psów. Mówią że kociarnie trzeba rozbudować i zbierają na to kasę. A swoją drogą 165 kotów na 410 m2 powierzchni, każde polskie schronisko chciałoby mieć takie przepełnienie. Po 3 podają kilka negatywnych przykładów zachowań Niemców. Piszą że ludzie kupują tanie psy rasowe z E. Wschodniej, które są chore lub nieoswojone, i te psy potem lądują w schronisku. Mam nadzieję że widzisz różnicę między kupnem od pseudo, co i u nas kwitnie, a adopcją ze schroniska z E. Wschodniej. Inny przykład zachowania: przychodzą z 5 letnim zaniedbanym psem który nie widział lekarza, chcą go zostawić i wziąć w zamian szczeniaka.
Co do opieki weterynaryjnej: tam pracuje wielu lekarzy, nie "lekarz" założyli spółkę z o.o. żeby taniej obsługiwać schronisko. Zdanie o słabych , rannych i dużej śmiertelności dotyczy zwierząt dzikich zbieranych z dróg i pól.
I na koniec o pieniądzach: Schronisko ma roczny budżet ponad 5 milionów euro, przy niecałych 800 zwierzętach to dla mnie szok lekki. Chcą wybudować za 2,5 miliona euro kociarnię, i płaczą że na razie zebrali na to "tylko" 500 tys euro.
Jeśli oni tam nie mają wiekszych problemów to ja nie mam pytań

Edited by krist
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krist']Będę pisał tylko o tym artykule, nie ogólnie co się w DE dzieje.
Po 1 nie ma tam słowa o usypianiu zwierząt. Po 2 nie ma słowa o przepełnieniu psów. Mówią że kociarnie trzeba rozbudować i zbierają na to kasę. A swoją drogą 165 kotów na 410 m2 powierzchni, każde polskie schronisko chciałoby mieć takie przepełnienie. Po 3 podają kilka negatywnych przykładów zachowań Niemców. Piszą że ludzie kupują tanie psy rasowe z E. Wschodniej, które są chore lub nieoswojone, i te psy potem lądują w schronisku. Mam nadzieję że widzisz różnicę między kupnem od pseudo, co i u nas kwitnie, a adopcją ze schroniska z E. Wschodniej. Inny przykład zachowania: przychodzą z 5 letnim zaniedbanym psem który nie widział lekarza, chcą go zostawić i wziąć w zamian szczeniaka.
Co do opieki weterynaryjnej: tam pracuje wielu lekarzy, nie "lekarz" założyli spółkę z o.o. żeby taniej obsługiwać schronisko. Zdanie o słabych , rannych i dużej śmiertelności dotyczy zwierząt dzikich zbieranych z dróg i pól.
I na koniec o pieniądzach: Schronisko ma roczny budżet ponad 5 milionów euro, przy niecałych 800 zwierzętach to dla mnie szok lekki. Chcą wybudować za 2,5 miliona euro kociarnię, i płaczą że na razie zebrali na to "tylko" 500 tys euro.
Jeśli oni tam nie mają wiekszych problemów to ja nie mam pytań[/QUOTE]
Zobaczysz tu jeszcze wiele.Tu wszystkie 'chwyty 'dozwolone".Jak nie ma dowodów ,to sie je robi.Jak kogos chcą oszkalować,to oszkalują chocby nie zrobił nic nikomu.Poczytaj wątki i zobaczysz co sie tu dzieje .Nie ma znaczenia,że ktoś ratuje psy,musi mowic tak jak one chcą,bo jak nie to zaraz uslyszysz jak Cię obrobią.Szkoda tylko ,ze nie niszcza tak tych co meczą zwierzaki,a tych co pomagają.A kazde schronisko w Niemczech musi być złe,bo tak chcą.Nie mozna miec innego zdania.Zaraz wyskoczy ileś 'koleżanek" ichnich, które poswiadcza ,ze "kłamiesz".Nie moze być dobre schronisko gdzie indziej.I nie zapomnij,ze pasza otrzymana w ramach pomocy nam koniecznie musi byc stara,.Nie zapomnij!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Zobaczysz tu jeszcze wiele.Tu wszystkie 'chwyty 'dozwolone".Jak nie ma dowodów ,to sie je robi.Jak kogos chcą oszkalować,to oszkalują chocby nie zrobił nic nikomu.Poczytaj wątki i zobaczysz co sie tu dzieje .Nie ma znaczenia,że ktoś ratuje psy,musi mowic tak jak one chcą,bo jak nie to zaraz uslyszysz jak Cię obrobią.Szkoda tylko ,ze nie niszcza tak tych co meczą zwierzaki,a tych co pomagają.A kazde schronisko w Niemczech musi być złe,bo tak chcą.Nie mozna miec innego zdania.Zaraz wyskoczy ileś 'koleżanek" ichnich, które poswiadcza ,ze "kłamiesz".Nie moze być dobre schronisko gdzie indziej.I nie zapomnij,ze pasza otrzymana w ramach pomocy nam koniecznie musi byc stara,.Nie zapomnij![/QUOTE]
Co takiego sie dzieje....Nikt nie jest przeciwny pojedynczym,sprawdzonym adopcja.Wiele przypadkow wywozu do Niemiec jest podejrzana to jedna z nich,mozna tak wklejac,bo w necie znajdziesz mnostwo na ten temat....Wiem na pewno,ze psy i koty sa testowane,oczywiscie nie tylko za Odra i wiem,ze tam zoofilia jest legalna i wiem,ze tam adopcje nie sa takie proste i tanie jak w Polsce.
[url]http://hotelzwierzat.com/aktualnosc.php?id=813[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Co takiego sie dzieje....Nikt nie jest przeciwny pojedynczym,sprawdzonym adopcja.Wiele przypadkow wywozu do Niemiec jest podejrzana to jedna z nich,mozna tak wklejac,bo w necie znajdziesz mnostwo na ten temat....Wiem na pewno,ze psy i koty sa testowane,oczywiscie nie tylko za Odra i wiem,ze tam zoofilia jest legalna i wiem,ze tam adopcje nie sa takie proste i tanie jak w Polsce.
[URL]http://hotelzwierzat.com/aktualnosc.php?id=813[/URL][/QUOTE]

Wprost przeciwnie adopcja psa ze schroniska jest duzo tansza niz adopcja psa z europy wschodniej. Za zabranie mojego psiaka oplata schroniskowa to 180 euro, pies ma chip, byl wykastrowany i dostalam jedzenie na pierwszy tydzien. Ogloszenia psow do adopcji z Polski lub Rumuni zaczynaja sie od 280 do 400 euro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona1979']Wprost przeciwnie adopcja psa ze schroniska jest duzo tansza niz adopcja psa z europy wschodniej. Za zabranie mojego psiaka oplata schroniskowa to 180 euro, pies ma chip, byl wykastrowany i dostalam jedzenie na pierwszy tydzien. Ogloszenia psow do adopcji z Polski lub Rumuni zaczynaja sie od 280 do 400 euro.[/QUOTE]


Znowu moja znajoma przyjechala specjalnie do Polski adoptowac owczarka,bo taniej i nie trzeba przechodzic zadnych kursow czy treningow juz dokladnie nie pamietam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Znowu moja znajoma przyjechala specjalnie do Polski adoptowac owczarka,bo taniej i nie trzeba przechodzic zadnych kursow czy treningow juz dokladnie nie pamietam...[/QUOTE]
No to brala psa z Polski a nie psa sprowadzonego do Niemiec. Psy sprowadzone do Niemiec sa drozsze od tych w schronisku. Kursy bedzie musiala przejsc i tak, bynajmniej w mojej gminie tak jest, wlasciciel psa przekraczajacego wage 20 kg musi przejsc szkolenie w szkolce dla psow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...