Jump to content
Dogomania

Fundacja emir - kompromitujące fakty


Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday']

nie da się?[/QUOTE]
raczej nie, wieksza polowa org. polskich powstala dla zysku a nie do pomocy zwierzetom, tak samo wyglada sytuacja z org. ktore w ostatnich latach powstaly w Niemczech, ktore rowniez powstaly dla zysku. Czy takie osoby beda chcialy zrezygnowac z latwego zrodla dochodu? Czy HHP ktora zabrala kilka/nascie/dziesiat psow do Niemczech zlikwidowala warunki panujace w Klembowie? Czy tez pozostawila reszte zwierzat na okrutne cierpienia, ktore nadal przebywaja w wrecz skandalicznych warunkach. Dlaczego HHP, nie probowalo sie dogadac na miejscu z wladzami schroniska i tam poprawic warunki dla tych biednych zwierzat?

Edited by Ada-jeje
dopisek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']raczej nie, wieksza polowa org. polskich powstala dla zysku a nie do pomocy zwierzetom, tak samo wyglada sytuacja z org. ktore w ostatnich latach powstaly w Niemczech, ktore rowniez powstaly dla zysku. Czy takie osoby beda chcialy zrezygnowac z latwego zrodla dochodu? Czy HHP ktora zabrala kilka/nascie/dziesiat psow do Niemczech zlikwidowala warunki panujace w Klembowie? Czy tez pozostawila reszte zwierzat na okrutne cierpienia, ktore nadal przebywaja w wrecz skandalicznych warunkach. Dlaczego HHP, nie probowalo sie dogadac na miejscu z wladzami schroniska i tam poprawic warunki dla tych biednych zwierzat?[/QUOTE]

Też uwazam,jak pisze sleeping...powinny ze sobą współpracować.
Co do HHP to organizacja ta zrobiła duzo wiecej niż inne co duzo krzyczą.Czy widziałaś ich przy pracy?
Bo inni widzieli,w tym ja.Widziałem jak leczyli psy,dawali środki przeciw pasożytnicze za grube pieniądze,
przywozili karmę,I dlaczego ich się obraza i rzuca pomowienia?Powinno się wszystkich co chcą pomagać psom szanować.Co do Klembowa,to czemu HHP obrazane miało dalej toczyć rozmowy z gminą i władzami schroniska?Co do sterylizacji i szczepien,to uważam,że obowiazkiem schroniska jest miec psy wysterylizowane,a nie oczekiwac,że ktoś inny za nich to zrobi.Wstyd to dla nas,żeby wypuszczać psy nieodrobaczone,z cieczką poza schronisko,

Link to comment
Share on other sites

A nie lepiej było za tą grubą forsę polepszyć los psów na miejscu? Lepiej syfa ciągnąć do domu? Czekam na moment, kiedy ktoś wpadnie na pomysł, żeby afrykańskie dzieci ściągać do Europy zamiast zawieźć im jedzenie do Afryki. Tak upraszczając.
Nikt nie obrażą HHP - problemem jest brak transparentności. Nie umniejszam zasług bo akurat mam bieżąco na własnym podwórku przykład ich działalności. I na razie jest OK, nie mam zastrzeżeń, tak właśnie powinna wyglądać pomoc.
Co będzie dalej - zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Jestem zgodna w kwestii sterylizacji naszych bezdomniakow w schroniskach za ktore koszty ponosza gminy, co nie znaczy ze org. zza Odry maja zabrac te zwierzeta i nie zwrocic tych kosztow, chociazby wlasnie w poprawie bytowania tych zwierzat w schronskach. [B]Podkreslam jeszcze raz,[/B] ze za przywozone dary do Polski, nie ponosi kosztow org., sa one zbierane od spoleczenstwa, a za adopcje psow w Niemczech zysk wpada do kasy tejze organizacji, i tak kolo fortuny toczy sie dalej. Nie widzialam HHP przy pracy, bo ja widze naszych wolontariuszy, nasze kierownictwa niektorych schronisk, jak oni ciezka pracuja, jak oni zdobywaja pieniadze na ratowanie psow na wlasnym podworku. dlaczego miala bym chwalic kogos kto wpadnie kilka razy w roku do schroniska, za prace ktora ewentualnie wykonaja wezma kase, widze tych ktorzy codziennie pracuja przy zwierzetach, ktorzy codziennie borykaja sie z problemem braku kasy, przepelnieniem w schroniskach.

Edited by Ada-jeje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']A nie lepiej było za tą grubą forsę polepszyć los psów na miejscu? Lepiej syfa ciągnąć do domu? Czekam na moment, kiedy ktoś wpadnie na pomysł, żeby afrykańskie dzieci ściągać do Europy zamiast zawieźć im jedzenie do Afryki. Tak upraszczając.
Nikt nie obrażą HHP - problemem jest brak transparentności. Nie umniejszam zasług bo akurat mam bieżąco na własnym podwórku przykład ich działalności. I na razie jest OK, nie mam zastrzeżeń, tak właśnie powinna wyglądać pomoc.
Co będzie dalej - zobaczymy.[/QUOTE]

Obrazani byli i to bardzo.Jest to bardzo przykre.Nie masz zastrzezeń.To jakim prawem obraza sie tych ktorzy pomagają zwierzetom.Owszem,słyszałem jak oficjalnie mowią,że pieniadze które uzyskają z adopcji przeznaczają własnie na pomoc w krajach gdzie ta pomoc szwankuje.A pieniadze dane do reki nie wiadomo czyjej,lub na konto
miały tendencje do znikania,moze to fata morgana,ale cos u nas to czesta sprawa.I jesli chodzi o ten brak transparentnosci,to niestety ,królujemy.I tego nikt mi nie zaprzeczy,wystarczy sobie poczytac w internecie o
znikających nie chce wymieniac jakich sumach.Psy jakoś wciaż nie przemawiają.Niestety.Co do naszych wolontariuszy to owszem,niektórzy sa zaangazowani,ale niestety czesc daje się wciagac łatwo w rozgrywki lokalnych
intryg i zapomina o celu,jakim powinna byc poprawa warunków bytowych psow.

Link to comment
Share on other sites

Nie wyobrazam sobie zeby ktos dawal pieniedze do reki, nawet wiem o przypadkach ze dary jedna brama wjezdzaly do schroniska a druga wyjezdzaly na bazar na sprzedaz i spieniezenie. Ja osobiscie piszac o pomocy w polskich schroniskach mialam na mysli, np. zakup materialow budowlanych, na wybudowanie przez polskich wolontariuszy np. gabinetu weterynaryjnego na terenie schroniska, wraz z szpitalikiem, zakup kojcow. Nie slyszalam i nigdzie nie przeczytalam zeby taka pomoc gdzies w ktoryms schronisku powstal gabinet weterynaryjny w ktorym na miejscu, mozna by bylo sterylizowac/kastrowac leczyc zwierzeta. To byla by naprawde pomoc ktora prowadzila by do zmniejszenia populacji niechcianych zwierzat. Od przywozenia karmy i darow rzeczowych zwierzat nie ubedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Nie wyobrazam sobie zeby ktos dawal pieniedze do reki, nawet wiem o przypadkach ze dary jedna brama wjezdzaly do schroniska a druga wyjezdzaly na bazar na sprzedaz i spieniezenie. Ja osobiscie piszac o pomocy w polskich schroniskach mialam na mysli, np. zakup materialow budowlanych, na wybudowanie przez polskich wolontariuszy np. gabinetu weterynaryjnego na terenie schroniska, wraz z szpitalikiem, zakup kojcow. Nie slyszalam i nigdzie nie przeczytalam zeby taka pomoc gdzies w ktoryms schronisku powstal gabinet weterynaryjny w ktorym na miejscu, mozna by bylo sterylizowac/kastrowac leczyc zwierzeta. To byla by naprawde pomoc ktora prowadzila by do zmniejszenia populacji niechcianych zwierzat. Od przywozenia karmy i darow rzeczowych zwierzat nie ubedzie.[/QUOTE]

Niestety ,to jest temat morze,co się dzieje z tym wyjezdzaniem drugimi drzwiami.Tez to przerabialem i można
by kryminał na ten temat napisac.Co do pomocy o której mówiliśmy,to wiem ile kosztowało odrobaczanie i odpchlewanie oraz czipowanie na tle psow ile oni robili,i to był majątek.Nie sadzę,żeby celowo czipowali psy ,żeby
je potem zjesc, czy robić nie wiadomo co jak jest to sugerowane.A gabinet lekarski akurat tam istnial,tylko nie był wykorzystywany własciwie,więc nie było powodu,zeby go budowali.A paszę przywozili,bo widzieli czym te psy były zywione,wiec przywozili ją w uczciwym celu.Wiem,ze teraz koniecznie trzeba przedstawiac wszystko odwrotnie niz jest naprawdę,ale ja juz tego nie będe robil.I nigdy tak nie robilem.Chocbym miał byc spalony na stosie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Nie wyobrazam sobie zeby ktos dawal pieniedze do reki, nawet wiem o przypadkach ze dary jedna brama wjezdzaly do schroniska a druga wyjezdzaly na bazar na sprzedaz i spieniezenie. Ja osobiscie piszac o pomocy w polskich schroniskach mialam na mysli, np. zakup materialow budowlanych, na wybudowanie przez polskich wolontariuszy np. gabinetu weterynaryjnego na terenie schroniska, wraz z szpitalikiem, zakup kojcow. Nie slyszalam i nigdzie nie przeczytalam zeby taka pomoc gdzies w ktoryms schronisku powstal gabinet weterynaryjny w ktorym na miejscu, mozna by bylo sterylizowac/kastrowac leczyc zwierzeta. To byla by naprawde pomoc ktora prowadzila by do zmniejszenia populacji niechcianych zwierzat. Od przywozenia karmy i darow rzeczowych zwierzat nie ubedzie.[/QUOTE]
Po co masz wszysko wiedziec i czytac najwazniejsze ze sa osoby co pomagaja bez wielkiego rozglosu ale nie pisza jak np.emirowki (no co jest z tymi psami klembowskimi,jak dlugo maja "gotowac sie w tych pudlach)dobra samoredukcje sobie wymyslili.

Co do pomocy materilanej ,juz widze jak wolonatraiusze buduja szpitalik dla psow ?
Nie wszystko sie pisze i mowi bo po co mozna tylko pekac ze smiechu jak niektorzy sie naganiaja ,poganiaja hecuja

Oczywiscie ze dalam duzo pieniedzy a co ty dajesz tez ,budujesz wspolnie z wolontaruiszami gabinety wet w schroniskach ?.Poniewaz zaufania nie mam do nikogo to jak wg mnie duza kwote pieniadzy dalam na konto burmistrza na budowe gabinetu wet, pieniadze zaksiegowali ,architekt zrobil plany ,i typowo jak zwykle prace trwaly ponad rok ,ruina ceglasta stala pol ,a moze wiecej czasu.gabinet jaki zobaczylalam po 2 latach, to myslalm ze sie pod ziemie zapadne taka fuszere wykonano za tak duza kwote pieniedzy i do tego jeszcze dolozyli bo oczywiscie na ten bunkier zabraklo.Mury zbudowane jak pod betonowy biurowiec,,pomieszczenia za male itd.Brak slow jaka strata pieniedzy ,duza rozrzutnosc,brak pomyslunku.Moje pieniadze sa wyrzucone w bloto!
oczywiscie ze zwierzatka maja teraz duzy gabinet wet.ale nastepna prywatna osoba musiala zasponsorowac.ojej ojej co u nas dsie dzieje ?Brrraz sie zimno robi

nastepne pieniadze dalam jednemu schronisku na wyremontowanie pokoju zabiegowego to zrobiono sobie nowoczesna lazieneke z prysznicem.
Komu tu dawac pieniadze jak dary szly poprzez dom prywatny a,pozniej wyselekcjonowane trafialy do schroniska,jak za kupienie 1000kg w sklepie -hurtownie zostalam wyzwana ,ze nie karme potrzebuja ale pieniadze.
Ze jak nie dam 2000euro to nie podpisza umowy o wylapywanie psow(psy siedzialy w klatkach pokroliczych)
org.jadac 2x z pelnymi darow pod dach autem do schroniska nie dojechali ,przyjechali po kilku dniach prawie pustym autem.nawet karme zabrali(jeden z nich byl hodowca potrzebowal karme dla psow dla swojej prywatniej hodowli)po powrocie kolezanki jak chcialy zabrac reszte z auta chcieli pobic.Co do kastracji zawsze dawalismy pieniadze na kastracje org..Niestety i na tym poletku same rozczarowania np.jedna na wysokiej pozycji w urzedzie miasta zwrocila sie do mnie zeby zabrala od niej szczeniaki (bala sie zeby na lancuchy nie trafily )i umiescilam w org.w Niemczech bo ona ich nie chce a adoptowac sie boi .Miala suczka nie kastrowana i psa staruszka.bylam widzialam.na zapytanie dlaczego nie wykastruje suczki odp "chyba jestem nie normalna ,poniewaz pies jest staruszkiem niech sobie jeszcze uzyje"Nie chciala slyszec o kastracji.juz wiecejja nie chcialam slyszec o tej bardzo wyksztalconej bogatej ,i wysoko postawionej osoby Czasmai pisza o niej w gazetach jaka to madra oosba.Moge ksiazke napisac jak to jest jak sie zwierzeto chce pomagac.
zawsze byla walka i jak widze nic a nic sie na tym zwierzecym podworeczku nie zmienia ale przoduja w tych walkach i partyzantce emirowki.
Teraz znowu atakuja ladny hotelik Liliany ,bo zazdroszcza i pisza bzdury
No dla ciekawosci ile gabinetow weterynaryjnych schroniskom postawil za swoje zarobione za 1 procent,wylapywanie psow,festyny,szukanie sponsorow, szkolenie psow,hotelikowanie psow ,za koncerty np.w kosciolach czy muzycznych grup itd EMIR?dalo by by duzo pieniazkow a,no ale adwokacj na morgi to pozeraja te zlotowki no i te klotnie gdzie tylko wlezie ?Nie mozna oczekiwac cudow jak sie samemu rekawow nie zakasa i sie nic nie robi zeby kasa splynela na pomoc uwierzetom
Pomoc powinna byc od wszystkich organizacji no i ta wspolpraca (slowo jak z ksiezyca zupelnie obce)
Nie bede tych sytuacji opisywala bo co sie dzieje i dziala to rece opadajai nie tylkoMoglaby sie zalic do jutra rano

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']
No dla ciekawosci ile gabinetow weterynaryjnych schroniskom postawil za swoje zarobione za 1 procent,wylapywanie psow,festyny,szukanie sponsorow, szkolenie psow,hotelikowanie psow ,za koncerty np.w kosciolach czy muzycznych grup itd EMIR?dalo by by duzo pieniazkow a,no ale adwokacj na morgi to pozeraja te zlotowki no i te klotnie gdzie tylko wlezie ?Nie mozna oczekiwac cudow jak sie samemu rekawow nie zakasa i sie nic nie robi zeby kasa splynela na pomoc uwierzetom
Pomoc powinna byc od wszystkich organizacji no i ta wspolpraca (slowo jak z ksiezyca zupelnie obce)
Nie bede tych sytuacji opisywala bo co sie dzieje i dziala to rece opadajai nie tylkoMoglaby sie zalic do jutra rano[/QUOTE] Elaboraty nie dotyczace tematu kazdy pisac umie. Jak tak bardzo Cie interesuje zebrane pieniadze z jednego procenta i pozostalych darczyncow, Fundacji Emir lub innych org. wystarczy wejsc na ich strony lub na ngo sprawdzic ile to pieniedzy zebrali i co ewentualnie za te zebrane pienadze mozna wybudowac, majac setki zwierzat na utrzymaniu. Mnie np. interesuje taka Fundacja Mrunio, ktora nie prowadzi schroniska, zebrala kilkaset tysiecy zlotych i nie wiadomo na co wydala ta kase. Na jakiej podstawie piszesz ze Emir wydaje kase na adwokatow? Masz na to dowody, czy sa to tylko publiczne pomowienia? Szkoda ze Ty nie potrafisz zakasac rekawow tak jak to robi Emir majac pod opieka setki psow, jakos nie wyobrazam sobie zeby mogla kawke popijac i ciacha zrec. ( przepraszam Krystyne za to okreslenie).

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje, nie szkoda Ci czasu na dyskusję z kimś takim,co to pałęta się po wszystkich wątkach, mędzi i pisze co ślina na język przyniesie.Sparaliżowana inwalidka?Unieruchomiona jakaś przy komputerze?Bo jest aktywna 24h/dobę.Nie ma wątku,który by odpuściła,niestety i ten słowotok.....
Dodać do ignorowanych jak większość i masz spokój.
Wisły kijem nie zawrócisz;) szkoda czasu.

Link to comment
Share on other sites

ona nie moze pic kawke bo wloczy sie od adwokata do adwokata,i siedzi na fb od rana do wieczora.poza tym juz upatrzyla sobie nowa o...........i ja gnebi
Jak sama widzisz nie umiesz szukac kto postawil pomieszczenie na gabinety wet.Juz teraz wiesz ,ze i ja dolozylam cegielke ,a co ty uczynilas?
odpowiadalam tylko na twoje insynuacje ,ze nie znasz nikogo co pomaga pobudowac weterynaryjny gabinet .juz teraz wiesz kto to uczynil,napewno nie ty i emirowki.poza tym co do handlar to wyczytalam na dogomani ze ty i twoje slaska kumpela razem czyms sie zajmujecie ,cos bylo o lekarswach napisane(juz teraz wiem dlaczego na watkach wystepujecie jako para.Czyby na watku bylo zle napisane przez jedna dogomanianke? czy ona wyssala to ze handlarami jestescie z palca?udez w stol ,a nozyce sie otworza
Ty piszesz nie na temat tzn-Fundacja kompromitujace-fakty ,a ja tylko odpowiadam na postawione sugestie ,a poza tym kto schodzi na inne tematy przeciez nie ja?Poczytaj sobie wszystkie watki
ty tez piszezs nie na temat bo to nie jest o mnie ani o Fundacji Mrunio wiec,wszyscy pisza jak im wygodnie
odpowiedzialam na zarzut ,ze "nie pomagam psom! ze nikt nie wybudowal gab.wet,ze nie daje sie pieniedzy na potrzeby psow to bzdura kompletna
oczekuje zeby ktos napisal jak emirowki z towarzystwem wzajemnej adoracji przekazal ile gabinetow wet postawil ,ile kojcow innym org.postawili ,ile psow w Polsce wykastrowal .Oni nawet nie moga na swoim terenie uratowac te kilka klembowskich biedakow a co dopiero ratowac z duzej gloski iR
co z tymi psami w Klembowie ,tez brak odpowiedzi ze strony emirowek.
jezeli ktos uwaza ze sie zasmieca ,to sam powinien regul przestrzagac i nie zasmiecac i ciagle zmeiniac tematy,bo jak na razie piszesz tj.jak melodia ze zepsutej katarynki ciagle nudnie i tak samo ,nic konkretnego posty twoje nie wnosza oprocz podlizywania obrazania i insynuacji.Mnie juz nic nie dziwi.Ciekawi mnie jaka pomoc ty dajesz innym org.ludziom i psom.Ile dajecie na kastracje na rok ,ile gabinetow wybudowaliscie,ilom psom wykonaliscie operacjei i dostaly pomoc,jakie macie projekty pomocy zwierzetom itd
Czy sa rowni i rowniejsi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciucik']Ada-jeje, nie szkoda Ci czasu na dyskusję z kimś takim,co to pałęta się po wszystkich wątkach, mędzi i pisze co ślina na język przyniesie.Sparaliżowana inwalidka?Unieruchomiona jakaś przy komputerze?Bo jest aktywna 24h/dobę.Nie ma wątku,który by odpuściła,niestety i ten słowotok.....
Dodać do ignorowanych jak większość i masz spokój.
Wisły kijem nie zawrócisz;) szkoda czasu.[/QUOTE]

Z Wikipedii: Psychozy z zachowaną świadomością można podzielić na psychozy dotyczące zaburzeń spostrzegania i [U]psychozy dotyczące zaburzeń myślenia[/U]. Obydwa te rodzaje zaburzeń psychotycznych charakteryzuje zachowanie świadomości, choć [U]czasem rozmowa z osobą doznającą tychże zaburzeń dostarczyć może podejrzeń, że świadomość chorego jest zaburzona[/U]. Nie wynika to z zaburzeń świadomości, tylko zwykle ze złego kontaktu, przejawiającego się niechęcią do odpowiadania na pytania, błędami wynikającymi z pochłonięcia umysłu [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Urojenia"]urojeniami[/URL], czy też zrozumiałą i prawidłową niewiedzą co do miejsca w wypadku dowiezienia chorego przez karetkę do miejsca badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciucik']Ada-jeje, nie szkoda Ci czasu na dyskusję z kimś takim,co to pałęta się po wszystkich wątkach, mędzi i pisze co ślina na język przyniesie.Sparaliżowana inwalidka?Unieruchomiona jakaś przy komputerze?Bo jest aktywna 24h/dobę.Nie ma wątku,który by odpuściła,niestety i ten słowotok.....
Dodać do ignorowanych jak większość i masz spokój.
Wisły kijem nie zawrócisz;) szkoda czasu.[/QUOTE]
faktycznie masz racje, ze na osoby psychiczne niezrownowazone szkoda czasu, tylko ze ona nam pokazuje z jakimi osobami wspolpracuja niektore org. niemieckie, a jest to juz trzecia osoba o niezrownowazonej psychyce. Wyobrazasz sobie dt dla psow u takich osob?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ja nie pytam, czy się da proceder zlikwidować, ja pytam, czy da się nawiązac współpracę. sensowne org istnieja po obydwu stronach odry.[/QUOTE]

Ja jestem całkowicie za współpracą.Czemu,jezeli organizacje niemieckie pomagały od lat w naszych schroniskach nie maja pomagać bo kilka osób zebrało się,rzuca pomówienia,obraza, a sami nie potrafią i nie zrobia tego co oni zrobili?Niestety,chocby Pipi zrobiła pipi ,STZ czy cos w tym stylu naobrazała iluś ,to i tak nie zmieni opini o organizacjach niemieckich ,które pomagają zwierzetom na całym swiecie.Proszę,niech pokaze jakąs polską ktora pomaga gdzies oprocz Polski .Watpię czy taka istnieje,bo w kazdej znajdą sie elementy dla ktorych najwazniejsze jest knowanie,I to jest bardzo przykre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Ja jestem całkowicie za współpracą.Czemu,jezeli organizacje niemieckie pomagały od lat w naszych schroniskach nie maja pomagać bo kilka osób zebrało się,rzuca pomówienia,obraza, a sami nie potrafią i nie zrobia tego co oni zrobili?Niestety,chocby Pipi zrobiła pipi ,STZ czy cos w tym stylu naobrazała iluś ,to i tak nie zmieni opini o organizacjach niemieckich ,które pomagają zwierzetom na całym swiecie.[B]Proszę,niech pokaze jakąs polską ktora pomaga gdzies [/B]oprocz Polski .Watpię czy taka istnieje,bo w kazdej znajdą sie elementy dla ktorych najwazniejsze jest knowanie,I to jest bardzo przykre.[/QUOTE]
I to jest prawda, zadna polska org. nie wwozi do Polski bid z innych krajow, bo nie daje rady rozwiazac problemow u siebie, lecz tez nie znam org. niemieckich ktore pomagaja lub wspolpracuja z schroniskami w Niemczech azeby problem przepelnienia rozwiazywac tu na miejscu. Dla mnie jest to wielkim znakiem zapytania. Ratuja zwierzeta z innych krajow , tymczasem w Niemczech dla rozladowania przepelnienia w schroniskach zwierzeta sie usypia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Z Wikipedii: Psychozy z zachowaną świadomością można podzielić na psychozy dotyczące zaburzeń spostrzegania i [U]psychozy dotyczące zaburzeń myślenia[/U]. Obydwa te rodzaje zaburzeń psychotycznych charakteryzuje zachowanie świadomości, choć [U]czasem rozmowa z osobą doznającą tychże zaburzeń dostarczyć może podejrzeń, że świadomość chorego jest zaburzona[/U]. Nie wynika to z zaburzeń świadomości, tylko zwykle ze złego kontaktu, przejawiającego się niechęcią do odpowiadania na pytania, błędami wynikającymi z pochłonięcia umysłu [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Urojenia"]urojeniami[/URL], czy też zrozumiałą i prawidłową niewiedzą co do miejsca w wypadku dowiezienia chorego przez karetkę do miejsca badania.[/QUOTE]

Musi byc ze mna i moimi kolezankami cos nie tak tak bo wiele ludzi mowilo cyt"ale jestescie glupie nienormalne dawac w polskim organizacjom pieniadze na zwierzeta ,lepiej jedzcie na wakcje"Cos w tym jest, ale na szczescie zdrowieje na pocieszenie,a tak

chyba myslisz o sobie i tracisz czas bo moglabys cos w tym czasie wyhandlowac jakies tanie lekarstwko!:eviltong::evil_lol:
kazdy tylko o sobie pisze i mysli bo "glodnemu chleb na mysli" Ale mnie bawicie emirowki:diabloti:

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']faktycznie masz racje, ze na osoby psychiczne niezrownowazone szkoda czasu, tylko ze ona nam pokazuje z jakimi osobami wspolpracuja niektore org. niemieckie, a jest to juz trzecia osoba o niezrownowazonej psychyce. Wyobrazasz sobie dt dla psow u takich osob?[/QUOTE]
oczywiscie ze nie , psy smaze robie smaloszek i sprzedaja na bazarkach w czestochowie,mam sporo skoreczek p/rematyzmowi,,w kolejce czekaja restauracje w szwajcari,ida na walki psow kolo Gniezna ach te moje pieski maja rozne przenaczenie a co robicie z waszymi o ile jaies posiadacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Ja jestem całkowicie za współpracą.Czemu,jezeli organizacje niemieckie pomagały od lat w naszych schroniskach nie maja pomagać bo kilka osób zebrało się,rzuca pomówienia,obraza, a sami nie potrafią i nie zrobia tego co oni zrobili?Niestety,chocby Pipi zrobiła pipi ,STZ czy cos w tym stylu naobrazała iluś ,to i tak nie zmieni opini o organizacjach niemieckich ,które pomagają zwierzetom na całym swiecie.Proszę,niech pokaze jakąs polską ktora pomaga gdzies oprocz Polski .Watpię czy taka istnieje,bo w kazdej znajdą sie elementy dla ktorych najwazniejsze jest knowanie,I to jest bardzo przykre.[/QUOTE]
ach zyga masz swieta racje ,ale" glowy muru nie przebijesz "To tak jak z komuna ,komuny nie ma w teori ale jest w praktyce w glowach
Masz,znasz przyklad jednego uspienia psa polskiego ktory jako zdrowy przyjechal zagranice,a skonczyl zycie jako zutylizowany?,Bo w Polsce sa: przyklady jeden z masy uspien:
Emir -2 psy uspil , bez obserwacji, kwatrantanny po 2 dniach ,inni usypiaja na prosbe na Dt wiola&milosz,
wolontaruszka bardzo sie reklamujaca , jednej org.prozwierzecej po interwencji za kilka dni uspila psa .Przyklad usypian jest duzo ,ale czekam ciagle na przyklady usypian w Niemczech czy Holandi polskich psow do ktorych jada, oczywiscie jada z organizacjami na zwezwolenia wojewodzkich odzialow weterynaryjnych obydwu panstw.wszystko jest legalne psy sa zaszczepione ,zaczipowane ,maja atest wet ze moga wyjechac,sa wykastrowane no i przyjada za odre i co ich czeka utylizacja?widac ze niektorzy maja problemy zdrowotne i widzenia.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

xxxx52 jak bardzo jestes niezrownowazona psychicznie pokazalas juz tylko na tym watku kilka razy.
Marzy Ci sie wspolpraca org. polskich, a nikt inny tylko wlasnie Ty ziejesz jadem do Emira, nikt inny tylko Ty podzegasz tu wszystkich p/ko Emirowi. Ja tez w wielu kwiestiach nie zgadzam sie z Emirem, tez juz niejednokrotnie wytykalam Emirowi co mnie sie nie podoba w ich dzialaniach, jednak nigdy nie przestalam dostrzegac tego co robi dla zwierzat, nigdy nie nastawialam nikogo p/ko Emirowi. Zawsze za to zieje nienawiscia do wszystkich ktorzy dopuszczaja sie okrutnego znecania sie nad zwierzetami i nie ma to znaczenia, czy jest to org. czy wlasciciel/administrator schroniska, osoba prywatna. P/ko takim praktykom bede wspierac kazda akcje, i nie wazne kto wszczal postepowanie. To nazywam wspolpraca i takiej wspolpracy nie brakuje w org. polskich.

Link to comment
Share on other sites

mnie sie znudzilo z wami milsinskim emirowkami pisac ,bo i tak czytam tylko diagonalnie,i te flirtowanie nie my nic wspolnego z Fundacja-emir -kompromitujace fakty,nic nowego budujacego nie wnosi ,wiec ide lepiej na sloneczko do ogrodka
wychodze z zalozenia i stosuje zasad"

"Badz uroczy dla swych wrogow,nic ich bardziej nie zlosci"
pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Zabraklo argumentow. Polacy maja wielki powod do dumy, spoleczenstwo na czele z org. pro zwierzecymi, lacznie z parlamentarzystami nie dopuscili w Polsce na uboj rytualny, ktory trwal nielegalnie przez 8 lat. O tym fakcie jest nie tylko glosno w Polsce ale rowniez w calej Europie i USA. W podobny sposob cierpia zwierzeta, w zezwlajacych prawnie orgiach zoofili w Niemczech, jednak te swietne org. pro zwierzece nic nie robia azeby zapobiec cierpieniu tych zwierzat. Ten ochydny proceder chca przykryc ratowaniem zwierzat w innych krajach, jak dla mnie to wielka hipokryzja org. niemieckich.

Link to comment
Share on other sites

Niemiecki "Focus" podziwia nas.
[FONT=&amp][URL]http://wpolityce.pl/artykuly/58015-piotr-cywinski-dla-wpolitycepl-tluczek-moralny-czyli-zwiazek-uboju-rytualnego-z-rzekomym-polskim-antysemityzmem-i-antyislamizmem[/URL]
[/FONT]
[B]"Czapki z głów przed Polakami! Ci nie dadzą dyrygować sobą przez mniejszości i (ich) rady centralne, tylko próbują żyć demokratycznie, [/B]
[B]skwitował Hans Jung.[/B]"

[B]"Szacunek dla parlamentu, który najwyraźniej nie dał się zdegradować do roli potakiewicza.[/B] Tu, w Niemczech byłoby to zapewne bezzwłocznie zatwierdzone, choćby ze strachu przed jakimś wyciągnięciem z lamusa starej „nazi-płyty”. Jak sądzę, niezależnie od tego (decyzji Sejmu) nasi prawdziwi przyjaciele w Europie nie mieszkają na zachód od Renu, lecz na wschód od Odry. Tam jeszcze nie oddano bezwarunkowo chrześcijańskich wartości w ofierze komercyjnemu myśleniu wielkich braci z drugiej strony kanału i Atlantyku,

[B]"Niemcy powinny jak najszybciej podążyć za tym dobrym przykładem naszych sąsiadów. Panie i panowie w Berlinie jeszcze widać nie pojęli, że żyjemy w XXI wieku. Podniesiony palec wskazujący zarządów różnych gmin wyznaniowych, z odnośnikiem do antyislamizmu i antysemityzmu przyprawia naszych pożałowania godnych polityków o palpitację", [/B][B]napisał Kai Voss.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...