Jump to content
Dogomania

Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!


madzia.uje93

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj Doris miała szczęście wyjść pierwsza:) Najpierw poszłyśmy na wybieg, gdzie Doris, mimo swojej wagi, biegała za piłeczką z takim samym zaangażowaniem:D Później poszłyśmy na samotny spacerek, do którego po jakimś czasie dołączyła Murka z Bugim:) Z Murką Doris za bardzo się nie polubiła, a raczej Murka nie polubiła Doris:roll: Niestety zdjęć nie ma, bo czwartkowe spacery już po ciemku:shake: Do boksu Doris dostała trochę parówek na pół z Tośką, a jak wkładałam je Jej do boksu to omal mi ręki nie zjadła:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia.uje93']Dzisiaj Doris miała szczęście wyjść pierwsza:) Najpierw poszłyśmy na wybieg, gdzie Doris, mimo swojej wagi, biegała za piłeczką z takim samym zaangażowaniem:D Później poszłyśmy na samotny spacerek, do którego po jakimś czasie dołączyła Murka z Bugim:) Z Murką Doris za bardzo się nie polubiła, a raczej Murka nie polubiła Doris:roll: Niestety zdjęć nie ma, bo czwartkowe spacery już po ciemku:shake: Do boksu Doris dostała trochę parówek na pół z Tośką, a jak wkładałam je Jej do boksu to omal mi ręki nie zjadła:mad:[/QUOTE]
A jaka czujna była jak tylko usłyszała szelest woreczka z parówkami :D
Łakomczuszek :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Doris długo się naczekała na spacerek, a jak już wyszła to była dość nieznośna:mad: Po pierwsze chyba muszę poszukać jej szelek, nie wiem jednak czy jakieś jeszcze znajdę:shake: Do innych psów na szczęście nie pała agresją więc jest plus duży:D Na wybiegu przed spacerem trochę pobiegała, ale i tak nic to nie dało bo na spacerze co chwile musiałam się zatrzymywać bo ciągnęła okropnie. Jednak jak siadałam na ławce to psi ideał z niej był:loveu: Takie spojrzenie jakie ona wtedy robi, po prostu cuuudo! Nie da się jej wtedy nie pogłaskać:loveu: Była tez mała sesja zdjęciowa no i powrót do boksu:-(
Pulpecik:D (chociaż pare osób mi mówiło, że ona schudła:roll:)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xjyXiNMkIgc/Ups5S_1FJpI/AAAAAAADifk/1UJwVGLhyOE/s512/DSC_0019.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vXts3VnvKxk/Ups5mllCfDI/AAAAAAADif8/5TlvKrrxDaE/s720/DSC_0024.JPG[/IMG]
Pychol:loveu:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-j5vs0e8yVYw/Ups5S8x1CLI/AAAAAAADifo/Rn7gGytgPao/s720/DSC_0017.JPG[/IMG]
A po między zdjęciami bardzo Jej się nudziło, więc znalazła sobie zajęcie:evil_lol:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5hPlQEqSs_o/Ups5mkcX8RI/AAAAAAADif4/HSSTPPNj200/s720/DSC_0028.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziś Doris pierwszą godzinkę musiała oddać Tośce, ale jak już wyszła to była baaaardzo szczęśliwa, przebierała z nogi na nogę jak próbowałam ubrać jej szelki i pojękiwała pod nosem, byle tylko już móc iść na spacer:D A na spacerku była z Bugim, z którym nie było przykrych sytuacji:) Co chwilę oglądała się czy ktoś przypadkiem parówkami nie dzieli, i zdarzało jej się też dość często (za często:mad:) bawić smyczą...P. Ania powiedziała mi też że Doris boi się mężczyzn, więc jednak chyba była w domu bita... Czego kompletnie nie rozumiem, to jest tak kochany pies, jak chce to potrafi być taką słodką przytulanką:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziś Doris musiała znowu poczekać na swoją kolej, bo Tośka w końcu musiała poznać Borki, więc Doris została wyprawa na tory:D W towarzystwie Murki, Bugiego i Lenki:) Były małe problemy z zapięciem na smycz oraz ubraniem szelek, ale nie takie jak przy Tośce:evil_lol: Na spacerze Doris była bardzo zazdrosna jak głaskałam Lenkę, wtedy skakała po mnie i chciała Lenę delikatne "odsunąć":p A w czwartek za to Doris na spacerek pójdzie pierwsza:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Ciężko jest podzielić czas jak się ma dwa psy.[/QUOTE]
Właśnie, dlatego nie chciałam mieć dwóch psów, ale tak wyszło...

[quote name='Patrycja*']Ale z drugiej strony zawsze ten jeden więcej pies ma szanse na szybsze znalezienie nowego domku.[/QUOTE]
To jest ten plus, ale zawsze strasznie mi smutno jak przechodzę obok Doris, a ona tylko widzi jak Tośkę zabieram:-( A co do ogłoszeń to muszę się za nie zabrać jak czasu znajdę trochę...

Link to comment
Share on other sites

Na całe szczęście dylemat "z która sunią wyjść najpierw" się skończył, Tośka poszła do domciu, więc Doris miała dziś czas dla siebie:D Najpierw spacerowała z Murką , a później towarzystwo zmieniło się na Bugiego:) Doris dziś była grzeczniejsza niż w sobotę:evil_lol: Nie ciągnęła tak bardzo na smyczy, non stop odwracała się żeby sprawdzić czy idę za nią, albo czy Ania nie daje parówki Bugiemu:evil_lol: Przed spacerkiem byłyśmy na wybiegu, Doris troszkę pobiegała, ale co chwila podbiegała do smyczy albo się na nią patrzyła, więc poszłyśmy na spacerek po chwili:) W sobotę może uda się kilka zdjęć porobić:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...