Jump to content
Dogomania

Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS


Pink

Recommended Posts

A ja wlasnie spojrzalam jeszcze raz w ksiazeczke, bo chcialam zobaczyc gdzie sa dodatkowe paski kodu od chipa i faktycznie pisze sznaucer ale pod spodem pieprz-sol :mad: no pomylily mi psy cholipcia :roll: Felix, to czarno-srebrny, jak byk i na odleglosc przeciez widac.

Link to comment
Share on other sites

To zapewne wszystko na raz :diabloti: broda, wasy, charakter ... tylko nie spojrzal w zalotne oczyska i plec mu sie mylnela.
Felix polozyl sie na pol godziny, jak ja sie na kanapie wyciagnelam - tak cieplo i przyjemnie sie zrobilo, ze bym przysnela - tyle ze zaczal kolnierzem po scianach walic ... no glodna chlopina byla strasznie, dlatego spac nie mogla. Oj ja zla kobieta - psa nie nakarmilam, bo nie wiedzialam ze juz jest w stanie cos przelknac a on konia z kopytami wciagnal by jedna dziurka od nosa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']Oj ja zla kobieta - psa nie nakarmilam, bo nie wiedzialam ze juz jest w stanie cos przelknac a on konia z kopytami wciagnal by jedna dziurka od nosa :cool3:[/QUOTE]
To samo miałam dziś z Grace. Do domu przyjechała zataczając się, a gdy godzinę później robiłam psom kolację przybiegła w sekundę na trzech łapach, mało się nie przewróciła, więc jej też dałam - wciągała żarcie szybciej niż Honda.
Felix szybko dojdzie do siebie. A za klejnotami nie rozpaczał? Może nie wie, że ich nie ma na swoim miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak twardy gosc z niego... nie taki mazgaj jak Oskar. Wlasnie wyszlam z Felixem i nie bralam Oskara, zeby go nie denerwowal - to taka syrene wlaczyl, ze pol osiedla slyszalo :angryy:
Oskar na klosz spoko, Felix sie tylko denerwuje jak maly mu w klosz zaglada :evil_lol: A klejnotow to narazie chyba nie wie ze nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Nie smiejscie sie, bo moze meska populacja telepatycznie wie co stracila :evil_lol:
Dalam biedakowi pol tabletki przeciwbolowej, bo nie mogl sobie miejsca znalezdz i poszedl spac wkoncu. Maly sie jeszcze kreci, bo nie pozwalam zeby Felixowi na poslanie wlazil, to nie wie co ze soba zrobic ... oooo poszedl zawiedziony do siebie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Moze to zalezy od weta - nasza zawsze daje dodatkowy przeciwbolowy do domu.
Nocka minela nam nadzwyczaj dobrze :loveu: Felix zauwazyl ze Oskar sie wystraszyl jak podrapal kolnierz i huku narobil, to teraz chodzi za nim a maly ucieka miedzy krzeslami - zboj jeden :evil_lol:
Ja to jednak nie jestem psiara i dwa psy na spacerach, to dla mnie wyzwanie - bosh co ja sie namecze z tymi dwoma smyczami. Jak nie jeden mi sie zawinie, to drugi - jak temu chce z lap smycz odplatac, to drugi chce juz gdzies cos obwachac. Jak jeden sika, to drugi chce koniecznie w tym samym miejscu i w tej samej chwili to obwachac - musze pilnowac zeby sobie lbow nie podlewali. Jak kazdy z osobna zobaczy ptaka, to jest spoko ale jak zobacza chodzacego ptaka razem, to naszczekaja sie za wszystkie czasy - ptaszysko ich olewa i lazi dalej a one nie moga tego zdzierzyc :mad:

Link to comment
Share on other sites

Tak z tym oblewaniem sobie [I]czapek[/I], to trzeba uwazac i miec oczy naokolo glowy.
Problem ze smyczami by sie skonczyl, jakby Felix mogl sam biegac, bo on reaguje na zawolanie ale ciapa taki harmider robi, jakby ze skory go obdzierali jak Felix dalej gdzies poleci. A ciapy nie spuszcze, bo cos go przestraszy i poleci nie wiadomo gdzie i po co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...