Jump to content
Dogomania

Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS


Pink

Recommended Posts

Chłopaki boskie:loveu:
A wracając do Furiatki - ja wierzyłam,ze Monika jest w stanie jakimś sposobem ja wyczesać ale wytrymowac... już widze jak Monika siedzi, pod pachą ma Furiatke i skubie ją jak kurczaka a mała próbuje się odwinąć i zjeść Monike ale ta na szczęscie jakoś zgrabnie jej łepek zablokowała... taką to ja mam wizje :megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Chłopaki boskie:loveu:
A wracając do Furiatki - ja wierzyłam,ze Monika jest w stanie jakimś sposobem ja wyczesać ale wytrymowac... już widze jak Monika siedzi, pod pachą ma Furiatke i skubie ją jak kurczaka a mała próbuje się odwinąć i zjeść Monike ale ta na szczęscie jakoś zgrabnie jej łepek zablokowała... taką to ja mam wizje :megagrin::megagrin:[/QUOTE]

co bierzesz??? podziel się :D nie ma opcji brania Furiatki pod pachę :D a trymujemy trymerkiem, delikatnie, pomalutku...

Link to comment
Share on other sites

:roll:to chyba dogomania w za dużej ilości więc masz pod dostatkiem:eviltong: ehh i znowu kupiłam obroże dla Inki... ja to mam jakiś szał... a ze nie mogłam się zdecydowac czy czerwona czy lawendowa to wzięłam obie :lol: mam się smieje ze w razie wu to Brokat bedzie biegał w lawendowej w stokrotki :cool3: daje się trmerkiem? szok!!!! moja Inka to chyba by mnie zjadła a nastepnie nauczyła sie chodzic po ścianach niż by dała się ciągnąc... to taki maly panikarz jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']:roll:to chyba dogomania w za dużej ilości więc masz pod dostatkiem:eviltong: ehh i znowu kupiłam obroże dla Inki... ja to mam jakiś szał... a ze nie mogłam się zdecydowac czy czerwona czy lawendowa to wzięłam obie :lol: mam się smieje ze w razie wu to Brokat bedzie biegał w lawendowej w stokrotki :cool3: daje się trmerkiem? szok!!!! moja Inka to chyba by mnie zjadła a nastepnie nauczyła sie chodzic po ścianach niż by dała się ciągnąc... to taki maly panikarz jest...[/QUOTE]


tu wszyscy mają po kilka obroży dla jednego psa :)

ten trymer to takie grabki i wyciągają podszerstek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']:roll:to chyba dogomania w za dużej ilości więc masz pod dostatkiem:eviltong: [/QUOTE]

w nadmiarze :D poka nowe obróżki!!!!

[quote name='wilczy zew']
ten trymer to takie grabki i wyciągają podszerstek[/QUOTE]

wilczy przeca Ania wie co to trymer :lol: a ja Furiatki grabiami nie robiłam tylko marsem małym :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']w nadmiarze :D poka nowe obróżki!!!! [/QUOTE]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240317-Obróżki-dla-średnich-psów-do-3-marca[/URL]
nr 4 i 5 - na modelce/modelu to zrobie w weekend zdjęcia :)

[quote name='malawaszka']wilczy przeca Ania wie co to trymer :lol: a ja Furiatki grabiami nie robiłam tylko marsem małym :eviltong:[/QUOTE]
a no wiem :) nawet ze 2, 3 sztuki mamy w domu ale walsciwie nie uzywane... mama cos tam czasem Brokata skubnie ale raczej konczy sie na maszynce, nozyczkach i szczotce , a Inka?? zapomnij!!! ona nawet najdelkatniejsza szczotka jest misziana nie dluzej niz 10 minut bo ucieka a sporobuj troche pociagnąc to psa od razu nie ma :) jak mam zaczyna ja wyczesywac to albo daje jej drewniana szczotke zeby swoja zlosc na niej wyladowywala albo jak ja jestem w domu to moje palce :) Inka wtedy gryzie i zapomina ze powinna uciekac przed szczotkowaniem :)
za to nie wiem co to mars...:oops:
ps a Inka ma mega liche wlosy doslownie 3 na krzyż i na dodatek z ogromna tendencja do robienia sie kołtunów wiec w jej wypadku nożyczki ciagle gdzies blisko są

Link to comment
Share on other sites

Oskar kocha mojego TZ-ta ... wyobrazcie sobie, ze chodzi z nim normalnie na spacery :crazyeye: wlasnie wrocilismy z paro kilometrowego marszu - jak wymienilismy sie psami na spacerze, to Oskar tak zaczal za TZ-tem piszczec, ze wrocilismy do stanu wyjscia ... i co jest najciekawsze w tym wszystkim, ze od wczoraj - to znaczy od momentu kiedy TZ przyjechal do domu, jeszcze ani razu nie narobil nigdzie :loveu: Jak TZ stoi, to lezy u niego na papciach, jak siedzi, to maly siedzi miedzy jego nogami - normalnie kino jak cholipcia.
Felix jest znowu wybitnie "moim" psem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']Oskar kocha mojego TZ-ta ... wyobrazcie sobie, ze chodzi z nim normalnie na spacery :crazyeye: wlasnie wrocilismy z paro kilometrowego marszu - jak wymienilismy sie psami na spacerze, to Oskar tak zaczal za TZ-tem piszczec, ze wrocilismy do stanu wyjscia ... i co jest najciekawsze w tym wszystkim, ze od wczoraj - to znaczy od momentu kiedy TZ przyjechal do domu, jeszcze ani razu nie narobil nigdzie :loveu: Jak TZ stoi, to lezy u niego na papciach, jak siedzi, to maly siedzi miedzy jego nogami - normalnie kino jak cholipcia.
Felix jest znowu wybitnie "moim" psem :cool3:[/QUOTE]

wow fajnie! Oskarka dawał mi facet właśnie, ale czy ja wiem czy był jakoś zakochany w nim? jak weszłyśmy do domu to pies uciekł pod stół i warczał, poprosiłam pana żeby mi go wyjął bo jak ja tam zanurkuję to może ugryźć ze strachu, to pan go wyjął kompletnie bez uczucia i dał mi na ręce i tyle... no ale może on był i tak lepszy niż kobita - nie wiem bo jej nei było

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'] pan go wyjął kompletnie bez uczucia i dał mi na ręce i tyle... no ale może on był i tak lepszy niż kobita - nie wiem bo jej nei było[/QUOTE]
Zapewne lepiej bez uczucia, ale spokojnie odnosić się, niż z negatywnymi uczuciami, wrzaskiem i kopniakami np.
O uczucia nie podejrzewam tam nikogo.

Link to comment
Share on other sites

TZ jest raczej bez problemowy i jezeli cos-ktos nie da mu dobrze w kosc, to zawsze patrzy przychylnym okiem :lol:
A Oskar - Oskar jest poprostu "zahukany" jak ja to okreslam. On sie nawet boi glosniejszego smiechu, wytrzepywania butow i takie tam ... nie wspominam juz, ze jak cos spadnie niechcacy, to poploch taki ze hej. No nic, narazie zapewniamy mu cisze, spokoj i bezpieczenstwo - bardzo pomalu bede wprowadzac dodatkowe bodzce. Ale z drugiej strony, chlopak jest dopiero pare dni u mnie, to i tak dosc ladnie sie otworzyl - beda z niego ludzie :loveu: czasu tylko potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj chlopcy zostali sami w domu :cool3: tz. pare razy juz zostawali ale zawsze w osobnych pomieszczeniach. Dzisiaj zostali niby tez w dwoch osobnych ale drzwi byly przymkniete i zastawione kartonem, zeby sluchowy kontakt byl ale nie bezposredni. Pojechalismy z TZ-tem pare spraw pozalatwiac i dosc dlugo nie bylo nas w domu ... po przyjezdzie okazalo sie, ze karton jest odsuniety, drzwi otwarte a piesia cale i nienaruszone - oznak bitki nie zauwazono - piora nie lataly :evil_lol:

A to jest zdjecie z "zarlowej" integracji - TZ siedzi na podlodze i futruje chlopakow.
[COLOR=#0000ff][U][IMG]http://imageshack.us/a/img22/603/piesie044.jpg[/IMG][/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Waszku nie mam narazie wiecej zdjec, bo Oskar boi sie aparatu - ucieka za kazdym razem pod krzesla - ogolnie nie lubi jak mam cos w reku i zblizam sie do niego. On taki delikatniusi jest :loveu: nie chodzi po blocie i kaluze sa blee a jak pada, to ogolnie z domu sie nie wychodzi, bo moze napadac na glowke :lol:
Za to Felixowi nic nie przeszkadza - deszcz nie deszcz, huk nie huk, [I]co psa obchodzi ze sie woz przewrocil [/I]:evil_lol:
I model z niego pierwsza klasa - ciagle do aparatu sie wdzieczy hihi no zobaczcie jaka fotogeniczna morda
[U][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Oczka juz prawie do porzadku doprowadzilam, bo mial strasznie zaropiale - tak ze wyczyscic sie nie dalo tz dalo by sie wycinajac siersc kolo oka. Ale ja wiem, ze nie zawsze wychodzi to na dobre, bo jak siersc odrasta, to moze draznic oko. Tak ze powiedzialam, zeby nie wycinali i przemywam mu oczy cieplym roztworem soli fizjologicznej.[/COLOR][/SIZE][/U]

[U][SIZE=2][COLOR=#0000ff][IMG]http://imageshack.us/a/img839/7775/piesie040.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/U]

Edited by Pink
Link to comment
Share on other sites

Ja zakochana w sznaucach jestem od zawsze .... pierwsza moja suka z ktora zaczelam "wychodzenie schroniskowe" kupe lat temu, byla czarna sredniaczka :loveu: od tego czasu [I]umarl w butach [/I]:lol: inne rasy mnie kompletnie nie kreca ... a to jest strasznie niebiezpieczne dla DT :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Spakowac nie spakuje, bo jeszcze nie ciachniety :evil_lol:

[IMG]http://imageshack.us/a/img571/8119/piesie057.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img443/4903/piesie058.jpg[/IMG]

Felix
[IMG]http://imageshack.us/a/img201/9941/piesie036.jpg[/IMG]

Oskar
[IMG]http://imageshack.us/a/img541/213/piesie063.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...