Jump to content
Dogomania

Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS


Pink

Recommended Posts

Waszku, Anka ja znowu za takimi brewkami nie przepadam :oops: wole jak sa przyciete na krotko od zewnetrznej strony do polowy oka a druga (wewnetrzna) polowa jest dluga az do nasady nosa .... no ale traba jestem i zapomnialam powiedziec.
Aniu, fart nie fart hihi u Waszki mozna sobie takie zamowic :evil_lol: A u Oskara wlosy sa tylko przyciete, bo on ma "lekkie" uszyska i po wygoleniu bardziej mu Stoja. Felix moze miec golone, bo dwa tygodnie, siersc troche odrosnie i klapna mu calkiem.
U fryzjera duzo lepiej - troche poburczal na nia jak mu tyl zaczela robic ale juz nie musiala kaganca mu ubierac, bo burczal sobie ale stal nie ruszajac sie.
Sandra, Felix faktycznie jasny kolor ma bardzo ladny ale jednak przebarwienia ma duzo wieksze niz Oskar. Z tym ze Oskar mordke mial golona do skory i swieze wlosy urosly.

Link to comment
Share on other sites

Uchu cos takiego, tylko ja na srodku robilam jezyka. Nie moge znalezdz foty Floyda na ktorej dobrze bylo by to widac tzn ten wyciety srodek. Ale brewki takie lubie - zdjecie urlopowe. Kolory troche przeklamane ale swiatlo bylo kiepskie strasznie.
[IMG]http://imageshack.us/a/img20/1177/sfsz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Anka, tak, tak, slina i rozwijajace sie w niej bakterie ma bardzo duze znaczenie, bo wlasnie te bakterie w polaczeniu z tlenem daja taki efekt. A Felix ma ta przypadlosc, ze nie przelyka sliny jak sie podekscytuje i ciagle ma mokra brode - bo ekscytuje sie na okraglo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

To prawda - zadaniowiec z Felixa jest :lol: do tego musi malego troche uteperowac, bo robi sie z Oskara straszny chuligan i zaczyna mu na glowe wchodzic :mad: Dzisiaj sciely sie i to dosc ostro ... oczywiscie rozdzielilam i pogodnilam na miejsce zeby ochlonely. Reprymende dostaly oba ale malemu sie nalezalo jak nic :cool3: bo podbiera Felixowi zabawki, pomimo ze ma swojei i nosi do siebie do klatki i siedzi i warczy na Felixa albo chowa w krzakach na ogrodku. No i zaczal wyciagac miska z Felixowego poslania i Felix to zobaczyl, to poszedl do niego a ten na niego wrrrr, to Dresowicz nie zdzierzyl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']To prawda - zadaniowiec z Felixa jest :lol: do tego musi malego troche uteperowac, bo robi sie z Oskara straszny chuligan i zaczyna mu na glowe wchodzic :mad: Dzisiaj sciely sie i to dosc ostro ... oczywiscie rozdzielilam i pogodnilam na miejsce zeby ochlonely. Reprymende dostaly oba ale malemu sie nalezalo jak nic :cool3: bo podbiera Felixowi zabawki, pomimo ze ma swojei i nosi do siebie do klatki i siedzi i warczy na Felixa albo chowa w krzakach na ogrodku. No i zaczal wyciagac miska z Felixowego poslania i Felix to zobaczyl, to poszedl do niego a ten na niego wrrrr, to Dresowicz nie zdzierzyl.[/QUOTE]


Felix nie słusznie dostał reprymendę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tila kradnie, aby kraść :), nie pilnuje, ale za to wcale się nie krepuje.Bierze w pyś i jak gdyby nigdy nic idzie ze zdobyczą w jakieś ustronne miejsce i porzuca :).A przy jedzeniu Leoś zjada swoje w 1 sekundę i zaraz obmyśla jakby zdobyć czyjeś.A niech mu któreś zajrzy do miski w czasie jedzenia to jest awanturka, ale on to wszystkim może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']U mnie też jak dochodzi do spinki do wsie dostają opier...[/QUOTE]

I tak podobno ma być, na zaczepki sie nie odpowiada i nie ma faworyzowania. Psy tego nie zrozumieją inaczej, poza tym nam się czasem może wydawać, że kto inny zaczyna.

Dziwne psy macie jak nie pilnują :lol:

a w ogóle, to ślicznie wyglądają, ale Felix jest miodzio :loveu:

Link to comment
Share on other sites

u nas jeżeli np na dworze się drą to to dostajęą oba opier.. co do pilnowania, kradnięcia i spinek.. U NAS NIE MA :) (nie liczę czasu gdy tymczas przychodzi) Brokat i Ina niczego nie kradną, nie noszą po domu.. no Inka nosi swoje zabawki a Brokat jak się bardzo ucieszy to przeniesie kapcie mamy w jakieś inne miejsce ale to tyle. Jak raz na jakiś czas Brokat weźmie zabawkę Inki to ona patrz na niego i grzecznie czeka bo wie, że on sie zaraz znudzi i jej odda. jak jedzą to Brokat kończy pierwszy i gapcy się na Inkę ale ona spokojnie je, nawet jak jej kuleczka wypadnie poza miskę to Brokat pędem podlatuje i zjada ją a ona nic. po zakończonym posiłku oba psiury sprawdzają swoje miski na zmianę i nic. a jak dajemy smaczki to Brokat czasem próbuje zwędzić coś szycbiej ale Inka grzecznie czeka - bo to człowieka obowiązek by podzielić po równo i pilnować by Brokat nie dostawała więcej. Ba! nawet jak jedzą smaczki które muszą dłużej niż 10 sekund pogryźć to potrafią położyć się koło siebie w odległości 0,5m i jedzą. :loveu: Moje kochane morduchy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']No ja nie od Wasi ale ze schronu mam Arystokratkę. No ale też w sumie przez nią :evil_lol: bo na dogo trafiłam przez jej stronę a przez dogo do Amiśki no i zabrałam jako DT Nusię i tak juz 6,5 roku siedzi ... :eviltong:[/QUOTE]

nieadopcyjna jakas bardzo :razz:


U mnie Idefix zabiera Tazzmanowi... aby mu za chwilkę przynieżć pcozekac az Tazz złapie... i znowu mu zabierać z pychola :splat:


A brewki.... mnie się najbardziej podoba ten pitut na srodku a zboków wycięte ale nie umiem takich zrobić :razz: i grzywkijakie Wasia robi tez mnie sie podobaja;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...