Jump to content
Dogomania

Zjadał psy!!!!!


Elizusiek

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no dobra,nieważne;)ważne jest to że polskie prawo jest gówniane :cry: przecież wobec tego faceta nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje! :cry: a jeśli już,to dostanie zawiasy i po ptokoch bedzie :/

Link to comment
Share on other sites

ktos z forum sie podejmowal wyslania listu do prezydenta... mogliby cos zrobic z tym prawem... i wprowadzic chociaz jakies paragrafy na ktore sasiedzi moga sie powołac wzywajac policje... a teraz tak naprawde to wszyscy gowno mozemy :|

Kaczor jest pomyłką na stanowisku prezydenta ale badz co badz tez chyba je lubi do cholery... Jego brat ma kota.. taki milosnik podobno to co.. psow nie lubi? moze znajdzie chwile zeby sie tym zajac!! jMozeby zorganizowac jakis protest?? tyle jest dogomaniakow....musimy sie tylko zebrac w koncu...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostanie zawiasy! Przecież ten mężczyzna dokonał niezgodnej z prawem, niehumanitarnej, długotrwałej rzezi psów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba, że ja o czymś nie wiemn i można zabijac i zjadac psy w Polsce! To jest poważne przestyępstwo ale chyba tylko w naszych oczach!

Wszystkim psom, które teraz znajdują się w ubojniach życzę żeby ich koszmar się skończył. Żeby sąsiedzi zaczęli zauważac, że ich sąsiad zjada psy!!! Żeby dzwonili gdzie trzeba... Gorzej jak owi sąsiedzi na śniadanko smalcuszek kupują...:placz: Ludzie zakończmy koszmar psów!!! Im to się chyba nigdy nie śniło...

One są po to żeby je kochac, a nie zjadac!

Link to comment
Share on other sites

to jest najbardziej wkurzające,mże tak naprawdę nic się nie da zrobić:(wieś jest jaka jest,ludzie są jacy są...sąsiedzi to przecież sami przyprowadzali swoje własne psy,jak im już były niepotrzebne:/

Link to comment
Share on other sites

:placz: najpierw placz:placz:
:2gunfire: potem nieopisana wscieklosc:2gunfire:
:flaming: a na koniec zalamka nad nieludzka znieczulica sasiadow bo oni nakrecali ta ``maszyne`` i to ich powinno dreczyc sumienie... czynow tego zwyrodnialca nie idzie opisac slowami bo to psychol :angryy: :snipersm:
Cos takiego nie powinno stapac po ziemi:snipersm:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki relacja filmowa z tej makabreski jest na stronie Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą" [URL="http://www.konie.sos.pl"]www.konie.sos.pl[/URL] z programu "Kundel bury i kocury..." I nie tylko z tamtąd bo z Mogielniczki również - tam też działał taki "smalcownik" Trzeba kliknąć w banerek "Rzeż psów" i można obejrzeć relację z interwencji policji i tego zajoba w roli głównej...Może uda mi się wkleić bezpośredni link...

Link to comment
Share on other sites

Wkleję jeszcze linki do innych odcinków z pieskami które szukają domków...[URL]http://www.konie.sos.pl/filmy/2007_04_13_-_psy_z_rzezni_cz_2.wmv[/URL]
[URL]http://www.konie.sos.pl/filmy/2007_04_19_-_psy_z_rzezni_cz_3.wmv[/URL]
To psy uratowane z rzeżni...

Link to comment
Share on other sites

A mnie to, że facet zjadał psy wcale nie rusza.
Martwi mnie raczej sposób w jaki je traktował przed zabiciem.

Podobnie jak to nie w jedzeniu mięsa kur, świń, krów, koni, widzę problem, ale w warunkach jakie panują w rzeźniach i hodowlach. I transporcie.


Nie uważacie, ze łatwiej wybaczyć zabicie psa w celu zjedzenia, niż katowanie za krótkim łańcuchem, brakiem wody, etc.? Albo po prostu uśmiercenie "ot tak", bo znudził się, za głosno szczekał, w domu przeszkadzał? Codziennie na polskiej wsi jakiś pies jest zatłuczony łopatą, utopione szczeniaki...



----
PS. [b]Alpina[/b] - po to masz opcję edycji by nie pisać post pod postem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Vella[/B] - facet nie zabijał psów bo był głodny...On nie był w jakaś ekstremalnej sytuacji zmuszającej go do żywienia się tym, co akurat jest, aby przeżyć....
Ten facet miał dorosłe dzieci...Pewnie też nie uważały tego za coś nienormalnego...Bo dla mnie jedzenie psów czy kotów, trzymanie ich w nieludzkich warunkach, topienie z nich smalcu i wciskanie go chorym jako lek na wszystko a przede wszystkim trudnienie się zarąbywaniem psów dla zysku, to jest nieludzkie...Możemy polemizować na temat, które gatunki powinno się jeść a które nie...Jestem Dogomaniakiem i takie zachowanie bulwersuje mnie do głębi...Obiema rękami podpisuję się pod trzymaniem zwierząt rzeżnych w optymalnych warunkach(o czym właśnie piszesz) ale nigdy nie zaakceptuję takich upodobań kulinarnych i takiego zachowania jakie przejawiał ten typ i to za cichym przyzwoleniem całej okolicy....
ps.
A za uwagi dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

Rany, gosc byl chyba jakis chory psychicznie... Prawie sie poryczalam.:-(
I nie zgadzam sie z Vella:
[quote name='Vella']A mnie to, że facet zjadał psy wcale nie rusza.[/quote]

Nie rusza Cie? Hm... Moge wiedziec dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merson']
Nie rusza Cie? Hm... Moge wiedziec dlaczego?[/quote]
Może dlatego, że sam fakt zjedzenia zwierzęcia w pewien sposób usprawiedliwia jego zabicie.

Tak jak drapieżniki, zabijają po to by zjeść. Natura.

Czy jest jakiś inny "dobry" powod uśmiercenia zwierzęcia niż samoobrona, konsumpcja i eutanazja?

Nie wnikam już w motywy tego chłopa, ale jakoś mi się nie wydaje by mając swobodny dostęp do "zwykłego" mięsa, możliwość jego nabycia, zadawał sobie trud jego samodzielnego pozyskania.
Nie handlował, nie wciskał (wietnamskim?) knajpom jako wieprzowiny, zjadał sam. Tylko dlatego, że lubił? No nie wiem...
Zresztą nieważne.

Mięso to mięso. Jem kurczaka, świnię, krowę, ba, nawet konia, mogłabym więc zjeść i psa.
Co więcej, myslę, ze w sytuacji ekstremalnej, nie miałabym wewnętrznych oporów przed zjedzeniem ludziny.


Nie potępiam więc tego człowieka za to, ze zjadał. Boli, że zabijał, owszem, a zwłaszcza to w jaki sposób to czynił i jak je traktował przed zabiciem. Czy może raczej: ubiciem. :-(

Link to comment
Share on other sites

Vella :crazyeye:.
Ja sobie nie wyobrażam jedzenia najlepszych przyjaciół. Psy, koty i konie nie powinny byc według mnie zwierzętami rzeźnymi. :shake:
A ludzinę na pewno bym nie tknęła, prędzej jadłabym wszystko inne co się nadaje do zjedzenia, chocby korę z drzewa. ;)

Tamten facet nie był taki strasznie biedny, miał z żoną dwie renty/emerytury (nie pamiętam), ziemię i jeszcze córka przyjeżdżała i mu pomagała. Nie widzę więc żadnego sensu ani usprawiedliwienia w tym, że zabijał psy i je zjadał. Dla mnie jest on godny pogardy, chociażby z tego powodu, jak traktował te psy przed zabiciem (brak wody, bud, łańcuchy króciutkie, psy czekające w kolejce na śmierc musiały patrzec jak giną inne). To zbyt przerażające jak dla mnie. :shake: :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wy sie tu tak burzycie, ale ktos z innego kraju moglby powiedziec o Was to samo... Np. Jak mozna zabijac i jesc krowki, swinki i kurki? Pewnie wiekszoc z Was ma kawalki tych zwierzat w lodowce... Ktos moze o Was pomyslec tak jak Wy o tym facecie...Oh! zapomnialam.... jedzenie krowy to nic takiego...nie? Ale one to tez zywe czujace istoty, a tez sa zabijane, czesto w niehumanitarny sposob...i wiekszosc Polakow to akceptuje... Nie chce zebyscie zle mnie zrozumieli, nie bronie tego faceta padalca...ale chce stwierdzic, ze na tym watku pachnie mi hipokryzja (chyba ze tu sa sami wege, w takim razie zwracam honor)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...