Jump to content
Dogomania

Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jejku..ale super!!!!

My wieziemy jutro dobke pod Katowce ale wątpie że uda się to połączyć..no chyba że naprawdę na siłę, bo Wacek dobki nie cierpi. Reno jeđli faktzcynie dasy rad byłoby super. Ocyzwiście fundacja pokryje koszty transportu.

Link to comment
Share on other sites

Ja dam radę tym bardziej, że jest psiak wieziony też do Łodzi czyli nie ma pustych przelotów a tych nie lubię :evil_lol: .

Kaja, chyba nie będę mogła wziąć na Fundacje faktury, bo ja mam diesla. a wy pewnie macie benzyniaki. No chyba, że fundacja ma prawo tankować w uzyczone samochody i nie ma znaczenia rodzaj paliwa.
W sumie wychodzi po jakieś 65 zł na Łódź za Wacka i Kraków za Hienkę. Może uda się to jakoś zebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Dziewczyny co on je. Suche czy gotowane. I jakie suche jadł. Żeby na dobry początek sraczki nie dostał. Proszę o info. bo dzisiaj musze to nabyć. Czy ma swoją obróżkę i smyczkę?? Czy trzeba coś mieć?[/quote]

Je suche dla seniora..dokładnie nie wiem jakie..ale się dowiem.
Po gotowanym ma straszną sr***.
Obróżka i smyczka jest. Posłanko jest. Zabaweczki są.

Link to comment
Share on other sites

Ja poproszę o wzgędne nie karmienie go rano, bo ostatnio co wiozę jakiegoś psa to albo rzyga albo sra, albo jedno i drugie :eviltong: . Naje sie w WIELICZCE.

Hienka też lepiej aby jutro zjadła mniejprzed podróżą. Tak na wszelki wypadek. Samochód dość jest miękki i większość psiaków ma z tym problem :cool3: .

A na marginesie-może ktos chce kupić Skoda Octavia 1,9 TDI r.2001 hatchback stan bdb ?
Właśnie pomału ją sprzedaję, bo kupuję kombi - w końcu dojrzałam :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...