Jump to content
Dogomania

Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...


Moriaaa

Recommended Posts

[quote name='mar.gajko']Normalny kot z takim małym psem sobie poradzi bez problemu. Nie ma co się bać. Tylko jest nie do wytrzymania jak one CIĄGLE się ganiają. Koty się robia nerwowe. Pies non-stop szczeka. A nie ma możliwości izolowania, bo mieszkanie nowoczesne bez drzwi wewnętrznych i nie za duże.[/quote]
Wiem cos o tym, miałam 3 psy i 2 koty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi: a u nas często 4 psy i kot, w tym JR terrier, który bardzo sie podnieca spotkaniami z kotem, ale zaledwie na godzinę, potem jak kot ma dość pilnowania, to poprostu prycha i pies nabiera szaunku i sobie odpuszcza i pilnowanie i gonienie.
a jak już żaden z psów nie zwraca uwagi na kocicę to ta cwana bestia sama ich zaczepia :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi']Żaba kocha nasze oba psy, ona za nimi chodzi i się ciągle do nich przytula,ona w ogóle kocha psiaki,ja ją znalazłam taką przytulającą się do obcego zupełnie psa na ulicy, musiała się wychowywać z psiakami[/quote]
Oj, to musi być kochany koteczek. :loveu:
Trzymam kciuki za Żabę i za Wacka.

Link to comment
Share on other sites

Z radością wielką piszę,że Wacuś nie jest agresywny w stosunku do kotów. Spotkanie Wacusia z Żabą odbyło się bardzo spokojnie, zwierzaki podeszły do siebie, obwąchały i ...zero reakcji. Ze strony Żaby nie spodziewałam sie niczego złego ale Wacuś stanął na wysokości zadania i też pokazał klasę.Inna sprawa, że ten psiak trząsł się ze strachu przez całą drogę do nas,płakał strasznie, on już wie, że coś niedobrego się dla niego dzieje, jest cały przerażony... To taki pinczer na długich nogach, taki mały drobiażdżek...Szkoda mi go bardzo ale faktycznie w dotychczasowym DT nie może zostać, on ma dość silny charakter a jego pani(Asia) jest po prostu łagodną, uległą osóbką no i maluch zwyczajnie ją zdominował. Pani na niego nie krzyczała, nie karciła, to wszedł jej na głowę, niestety.Ale to nie oznacza,że Wacuś jest złym psem, on po prostu musi mieć silniejszego pana, czy panią, kogoś, kto pokaże mu,że Wacuś nie rządzi.

Link to comment
Share on other sites

Słowo się rzekło, kobyłka u płotu :). Dawać Wacusia. Będzie mieszkał u Beaci na DT z jej dwoma kotami; i będziemy intensywnie szukać domku.
Kwestia transportu? Wiem, że nasza Aga-ta szuka transportu do Łodzi na jutro, wiezie Hienkę. Zaraz wyślę jej pw i dopytam czy już znalazła i może Wacuś by się podpiął.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jak cos ja moge jechać. O ile nie ma jeszcze transportu dla Hienki to mozna to połączyć sopkojnie. Zawiozę Wacka do Krakowa a przywiozę Hienkę.
Pytanie czy ktos może ze mna jechać?
Mój TZ pracuje więc odpada a ja w samochodzie nie mam oddzielonej przestrzeni bagazowej więc psiaki wedruja jak chcą(o ile nie są tak spokojne ja Fiszka :cool3: ).
Dobrze więc by było, gdyby ktoś mógł się ze mną bujnąć i przypilnować psiaki.

Koszt ok 130 zł (paliwo+autostrady).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...