Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC. Ala pomagała zawsze, teraz czas na nas


Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jurosia']witam
mam prawie 100 tabletek letrox - 150, po mojej zmarłej bence, z chęcią prześlę tylko adres potrzebny
pozdrawiam[/QUOTE]

Jurosiu, mam odpowiedź - Ala chętnie przyjmie letrox dla Trojki. Namiary wysłałam na pw, dzięki raz jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurosia']letrox wysłany - pozdrawiam:lol:[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Super, że choć trochę leków będzie dla gromadki Ali :)
Pozdrawiam Kochani :)[/QUOTE]

[quote name='Jagienka']W przyszłym tygodniu powinna dotrzeć do pani Ali karma na stawy.[/QUOTE]

Wspaniale :)


_____________
Mam jeszcze prośbę od Ali - o info na wątku w razie ew. wpłat - aby nic Jej nie umknęło w rozliczeniach.

Link to comment
Share on other sites

Nikuś Ali - mimo leków i kontroli - ma ataki często :(... Czy Ktoś z Was zna dobrego lekarza (niekoniecznie Kraków, bo tu już Ala wyczerpała możliwości) mającego doświadczenie z padaczką, kogoś, z kim można by jeszcze skonsultować przypadek Nikusia (choćby korespondencyjnie). Mamy obiecany wywiad we Wrocławiu (dzięki Bożence z Niepołomic i Paulince), ale może ktoś jeszcze mógłby doradzić, czy da się coś zrobić... Strach Ali o Nikusia jest ogromny. To okropna choroba - nieprzewidywalna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']ja czekam na odpowiedź w sprawie leków ....wciąż nas tu za mało :( strasznie Ali współczuję :([/QUOTE]

Tak... potrzeba nas więcej - postaram się porozsyłać znowu, wiem, że Ewa rozsyłała też, może ktoś z Was mógłby jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

po mojej suni zostały mi;
Luminal 100 mg -2 opakowani + trzecie zaczęte
Relsed 10 mg /opakowanie - 5 wlewek /
Karsivan 50 mg -20 tabletek a może potrzebny Memotropil 800 to też mam /stosuje się go zamiast Karsivalu /
na stawy wiem ,że potrzeba karma a tej nie mam ,ale mam ArthroFos 1 opakowanie /90 tabl. /
Proszę dajcie znać co z tego by się przydało to prześle .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']po mojej suni zostały mi;
Luminal 100 mg -2 opakowani + trzecie zaczęte
Relsed 10 mg /opakowanie - 5 wlewek /
Karsivan 50 mg -20 tabletek a może potrzebny Memotropil 800 to też mam /stosuje się go zamiast Karsivalu /
na stawy wiem ,że potrzeba karma a tej nie mam ,ale mam ArthroFos 1 opakowanie /90 tabl. /
Proszę dajcie znać co z tego by się przydało to prześle .[/QUOTE]

Witaj :), dziękujemy serdecznie - już wysyłam info do Ali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']po mojej suni zostały mi;
Luminal 100 mg -2 opakowani + trzecie zaczęte
Relsed 10 mg /opakowanie - 5 wlewek /
Karsivan 50 mg -20 tabletek a może potrzebny Memotropil 800 to też mam /stosuje się go zamiast Karsivalu /
na stawy wiem ,że potrzeba karma a tej nie mam ,ale mam ArthroFos 1 opakowanie /90 tabl. /
Proszę dajcie znać co z tego by się przydało to prześle .[/QUOTE]

Już wszystko wiem, wysyłam pw :)

[quote name='diana79']poczęstowałam się banerkiem :)[/QUOTE]

Fajnie :), jakby Ktoś jeszcze chciał, to można skopiować bezpośrednio z naszych podpisów lub z pierwszej strony. Zawsze to szansa, że Ktoś zechce kliknąć i wejść tutaj.

Przekazuję też :loveu:podziękowania:loveu: dla Was od Ali. To chwilkę musi potrwać, ale spotkamy się tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[B]OTRZYMANA POMOC:[/B]
[B]LEKI:[/B]
5.03.20013:
LUMINAL 100mg 2 op x10 tabl + 2 tabl.
RELSED 10mg/2,5 ml x 1 mikrowlewka
LUCETAN 400mg x 1 op
- przekazała Foksia i Dżekuś:loveu:

LETROX 150 94 tabl.
- przekazała Jurosia:loveu:

[B]POMOC FINANSOWA:[/B]
5.03.2013:
25zł - przekazała Aimez-moi:loveu:

(Spis i rozliczenia umieszczam na pierwszej stronie)

[SIZE=5][COLOR=#00ff00][U][B]SERDECZNE PODZIĘKOWANIA W IMIENIU ALICJI I JEJ PSIAKÓW[/B][/U][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/SIZE]:loveu:

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

[B]OTRZYMANA POMOC:
LEKI:
[/B]7.03.2013:
EUTHYROX 50 x 16 tabl.
VIGANTOLETTEN 1000 3op x 30 tabl +4 tabl(94 tabl)
VIRBAC omega 6+3 8 szt x 4ml
- przekazane przez Karolinę P. :loveu:

RELSED 10mg/2,5 ml 1 opx 5 mikrowlewek
ARTHROFOS 1 op x 90 tabl.
KARSIVAN 50mg x 21 tabl.
MEMOTROPIL 800mg x 130 tabl.
LUMINAL 100mg - 3 op x 10 tabl.
- przekazane przez Kabaję:loveu:

ORAZ:
8.03.13:
[B]LEKI:[/B]
Prillium 300mg x 2opakowania - przekazała Maryna :loveu:

[B]KARMA:[/B]
EUKANUBA - Daily Care Sensitive Joints, 12,5 kg od Jagienki :loveu:
[SIZE=5][B][COLOR=#008000]OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla Was[/COLOR][/B]:Rose::Rose:[/SIZE]:Rose:

Edited by salibinka
aktualizacja
Link to comment
Share on other sites

Kochani,
[SIZE=5][COLOR=#4b0082][B] BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ[/B][/COLOR] [/SIZE]za troskę i okazaną mi pomoc. Przepraszam,że do tej pory robiła to w moim imieniu Ania, ale trochę trwało nim udało mi się przełamać i pogodzić z zaistniałą sytuacją... Mam nadzieję że wybaczycie mi tę opieszałość.
Ogromnie dziękuję Ani, gdyby nie Ona to na pewno nie byłoby tego wątku...
[CENTER][URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/blomsterkrukken.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
[QUOTE]Aimez _ moi
[FONT=Arial]Ja wiem, zeto wstydliwe i Ala moze nie chciec dac swoje konto wtedy trzeba pomyslec ojakims innym i zebrane pieniazki przekazac juz realnie......[/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial]Jest mi ogromnie wstyd i najchętniej zapadłabym się pod ziemię ale swoje ambicje muszę odstawić na bok,bo najważniejsze w tej chwili jest zdrowie moich psiaków...



Niestety Niko jak już Ania wspominała ma coraz częściej ataki.Poprzednio dostał 9 marca a teraz o godz. 2 w nocy ,z soboty na niedzielę miał dwa i to dość mocne.Po konsultacji z lekarzem na dwa tygodnie ma zmienioną dawkę Bromku potasu na 1,4 .Może to pozwoli mu się wyciszyć.Zaczną się znowu problemy z tylnymi nogami ale nie możemy dopuszczać tak częstych ataków.Ciągle wybiera się jakieś lepsze zło, taka to jest paskudna ,uciążliwa i nieprzewidywalna choroba.Najgorszy po takich atakach jest lęk,do rana nie było mowy o spaniu.Dzisiejsza noc też będzie ciężka,bo nawet jak człowiek w końcu zaśnie,to śpi jak "zając"...

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...