Jump to content
Dogomania

Art. 77 KW - prośba o pomoc


mainstream

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretację art.77 kodeksu wykroczeń. Od zawszepomagam zwierzętom. Niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania i oczywiścienatychmiast pojawiły się u mnie dwa bezdomniaki. A skoro nie zostałyprzepędzone, miejscowy lud, nie dopuszczający myśli, że istnieją ludziewrażliwi na los zwierząt, wytłumaczył tosobie w następujący sposób: dostaje jakieś dofinansowanie ( mówi się o kwocie500 zł na jednego psa[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT]),bo inaczej nie kupowałaby jedzenia przybłędom. Pieski zaczęły przeszkadzać, jakżadne dotąd. Wychodzę z nimi wieczorami,pojedynczo, spuszczam ze smyczywyłącznie w kagańcach, a i tak jestem ciągle nękana jakimiś pomówieniami, choćnagminny jest widok zwierząt biegających samopas i jakoś nikomu nieprzeszkadzają. Na przykład niedawno pojawił się jakiś mężczyzna, twierdząc, żemoje psy zagryzły mu 11 królików, podczas gdy tego dnia jeszcze w ogóle niebiegały. Teraz dostałam wezwanie na policję w tej sprawie, w którym powołano sięna wykroczenie ze wspomnianego artykułu. Jak mam się bronić? Czy ktoś może mnieukarać mimo iż nie przyznaję się do winy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...