Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja bardzo przepraszam, że wywołam nadzieję, ale zdaje się jej stary wątek został zarchiwizowany, a ponadto skoro obrabiamy pompeo, to niech wszyscy wiedzą, jaka to osoba ! [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wiecie, że ona napisała do mnie, że żąda wycofania jej danych osobowych, które tu podałam. A ja uważam, ze każdy powinien je znać !!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]widzicie cały ten temat skłania nas ku jednemu :[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]ZANIM KUPISZ YORKA UPEWNIJ SIĘ W JAKICH WARUNKACH SZCZENIĘ JEST ODCHOWYWANE I CZY NAPEWNO MIAŁO DOBRZE, CZY HODOWCA ZADBAŁ O TO ABY BYŁ ZASZCZEPIONY I ODROBACZONY (dwukrotnie), A PRZEDE WSZYSTKIM NIE KUPUJCIE SZCZENIĄT OD HOTOFFCÓW :crazyeye: CZĘSTO WARTO JEST ZAPŁACIĆ TROSZKĘ WIĘCEJ ZA SZCZENIAKA I MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE PRZEŻYJE NIŻ PÓŹNIEJ WYDAĆ DWA RAZY TYLE NA LECZENIE SZCZENIĘCIA:placz: [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]bardzo często był tu na forum poruszany temat tego DLACZEGO szczenię rodowodowe jest lepsze od tego bez rodowodu:cool1: wszyscy właśnie w tym temacie macie na to pytanie odpowiedź - ci którzy mają szczeniaki bez rodowodu i są zdrowe powinni się cieszyć z tego, że trafili do ludzi odpowiedzialnych a nie skupionych na szybkim i z jak najmniejszymi kosztami poniesionymi zarobku :shake: [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Rozumiem, że każdego boli serce patrząc na szczenięta sprzedawane chociażby na giełdzie:-( ale spójrzcie na to w inny sposób jeżeli my nie będziemy robić rynku zbytu dla HOTOFFCÓW:mad: to oni przestaną hodować psy a równocześnie nie będą one cierpiały :roll: [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

zgadzam sie z nane w 100 proc. chociaz co innego jezeli ktos ma suczke i urodzą się szczeniaki i chce je oddac lub sprzedac za małe pieniądze, okazało sie ze ja mam psa od pompeo na szczescie okaz zdrowia, ale chyba miałam farta, nie miała bym zazłe p. Dorocie,że sprzedaje yorki bez rodowodu gdyby nie te warunki hodowli, o których właśnie sie dowiedziałam, no i ta sprawa z Nadzieją, powaliło mnie to!! oglądałam interwencje ze łzami w oczach a to sie okazuje że to hodowca mojego psiaka! smutne to wszystko, ale najbiedniejsze to i tak są chyba suki p. Pompeo bo przy takiej ich ilości raczej nie mogą liczyc na głaskanko i kochanie przez swoją panią, a wiadomo, że psy bez miłości człowieka są bardzo nieszczęśliwe! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lusia22']zgadzam sie z nane w 100 proc. chociaz co innego jezeli ktos ma suczke i urodzą się szczeniaki i chce je oddac lub sprzedac za małe pieniądze, okazało sie ze ja mam psa od pompeo na szczescie okaz zdrowia, ale chyba miałam farta, nie miała bym zazłe p. Dorocie,że sprzedaje yorki bez rodowodu gdyby nie te warunki hodowli, o których właśnie sie dowiedziałam, no i ta sprawa z Nadzieją, powaliło mnie to!! oglądałam interwencje ze łzami w oczach a to sie okazuje że to hodowca mojego psiaka! smutne to wszystko, ale najbiedniejsze to i tak są chyba suki p. Pompeo bo przy takiej ich ilości raczej nie mogą liczyc na głaskanko i kochanie przez swoją panią, a wiadomo, że psy bez miłości człowieka są bardzo nieszczęśliwe! :([/quote]


[B][U]Lusia22[/U][/B] Nie wiem gdzie zakupiłaś swojego pieska ale jeśli od tego samego hodowcy co [B][U]nadzieja [/U][/B]to napewno nie kupiłaś psa odemnie.
Obejrzałam dokładnie ten film i [B][I][U]muszę was zmartwić[/U][/I][/B] film nie jest o mnie.
Najłatwiej jest wszystkich hodowców psów wrzucić do jednego garnka.
Ja nigdy nie ukrywam że sprzedaję psy bez rodowodu...mam swoje psy z rodowodem ale nie wystawiam ich stąd moje szczenięta sa rasowe ale bez rodowodu.
Jeszcze chciałabym uspokoić cię poniewaz wszystkie moje psy sa glaskane i pieszczone i karmione najleprzymi karmami a do tego każdy szczeniaczek który wychodzi odemnie z domu dostaje wyprawkę w postaci [B][U]karmy,miseczek,gryzaczków itp. oraz jego ulubinych zabawek z zapachem matki[/U][/B]..i to juz naprawdę moje ostatnie zdanie w tym poście
jeśli macie jakiekolwiek pytania do mnie piszcie na priv.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote]Pomijam fakt, że powiększasz ggrono kundli, choc mając psy reprodukcyjne rodowodowe; jak twierdzisz; mogłabyś dbać o ich czystść rasy. Tu sprawa znów może rozbijać się tylko o kase, wszak wystawy kosztują,[/quote]
Dokładnie! I tylko dlatego że suki z hodowlanką nie można dopuszczać co cieczkę, tylko dlatego pompeo nie wystawia ich! Bo miot rodowodowych szczeniąt mogłaby miec pewnie raz w roku ( pieszę "pewnie" bo nie wiem jak tam dokładnie to regulują przepisy), a "nierodowodowych po rasowych rodziach" może mieć co chwilę. Co za durne tłumaczenie że" nie chcę męczyć psa wystawami"...Boże cóż za hipokryzja! Wiecie ze dopiero teraz do mnie trafiło, dlaczego ludzie mają rodowodowe psy ale nie robią im hodowlanki...bo szczeniąt co pół roku z wyekspoatowanej suki żaden zwiazek nie uzna za rasowe!

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jest to ze pies u hodowcy byl osowialy, jego zona wreczyla mi szczenie i powedziala ze tylko te jest dla mnie w ogloszeniu i telefonicznie kontaktowalm sie z ta Rodzina. psa mialam odebrac w czerwcu jednak w maju zadzwonil do mnie Ten "Hodofca" i powedzial ze "przeprowadza sie i ze musze wczesniej odebrac szczenie . dziwne bo do dnia dzisiejszego mieszka gdzie mieszkal"," upewnial mnie ze w razie czego zwroci mi pieniadze i klamal klamal klamal..."

Link to comment
Share on other sites

Nadzieja wiem że to może nie miejsce i czas ale naprawde jest mi przykro, że takie coś Cię spotkało... właśnie przed chwilą oglądałam ten program "Na celowniku" i bardzo się spłakałam...bo sama jestem chora już od 5 lat zmagam się z chorobą i ciągłymi operacjami i wizytami w szpitalu a jedynym pocieszeniem dla mnie jest mój ukochany Dżezik i nie wyobrażam sobie jego straty ale ja miałam szczęście kupiłam psa z rodowodem z domowej hodowli od wspaniałych i wyrozumiałych ludzi z którymi mam wspaniały kontakt i tak myślę że już zawsze pozostanie...
A wracając do pseudohodowców to macie racje jak zniknie popyt to może przestanie być to opłacalne i proceder nie będzie na taką wielką skalę ale ja jakoś powiem szczerze przestałam w to wierzyć patrząc nawet na własnych sąsiadów rozmnażających swoje kundelki i dziwiących się po co psu papiery i metryka :shake: ... a wracając do Pompeo to sąsiadka ma od niej psa i jest bardzo zadowolona a z psem jest wszystko ok ale jest jedną z tych osób które nie uznają rodowodu i chce swoją sukę mimo moich usilnych namów żeby tego nie robić rozmnożyć... ale myślę że im więcej będziemy mówić a nieraz grzmieć na temat rozmnażalni to tym więcej ludzi zacznie żyć w świadomośći albo i nie bo wielu jest niereformowalnych :shake: :-(

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR=Red]Do posiadaczy kont na Allegro.
Może zrobimy akcję i "kupimy" u Pampeo pieski na Allegro. Wystawimy komentarze ostrzegające chętnych do zakupu. Oczywiście narazilibyśmy się na zwrotne negatywne komentarze, ale ja jestem gotowa do podjęcia tego ryzyka. Co o tym sądzicie??[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki'][B][U]Lusia22[/U][/B] Nie wiem gdzie zakupiłaś swojego pieska ale jeśli od tego samego hodowcy co [B][U]nadzieja [/U][/B]to napewno nie kupiłaś psa odemnie.
Obejrzałam dokładnie ten film i [B][I][U]muszę was zmartwić[/U][/I][/B] film nie jest o mnie.
Najłatwiej jest wszystkich hodowców psów wrzucić do jednego garnka.
Ja nigdy nie ukrywam że sprzedaję psy bez rodowodu...mam swoje psy z rodowodem ale nie wystawiam ich stąd moje szczenięta sa rasowe ale bez rodowodu.
Jeszcze chciałabym uspokoić cię poniewaz wszystkie moje psy sa glaskane i pieszczone i karmione najleprzymi karmami a do tego każdy szczeniaczek który wychodzi odemnie z domu dostaje wyprawkę w postaci [B][U]karmy,miseczek,gryzaczków itp. oraz jego ulubinych zabawek z zapachem matki[/U][/B]..i to juz naprawdę moje ostatnie zdanie w tym poście
jeśli macie jakiekolwiek pytania do mnie piszcie na priv.
pozdrawiam[/quote]
psiurki vel pompeo naprawdę dziwi mnie twoja reakcja :crazyeye: dziwne, że na dogo jest pełno osób które przykleiły ci już łatkę hotoffcy więc dlaczego my mamy ci wierzyć???:mad:

nie zrobiłaś sukom wystaw tylko dlatego żeby się nie męczyły??? dla mnie to jest śmieszne co napisałaś :lol: od kiedy pies męczy się na wystawach??? a może nawet nie spróbowałaś bo szkoda ci było pieniędzy na opłacenie wystawy i dojazd:angryy: po cóż robić sobie zbędne wydatki skoro można zarabiać dużo więcej bez opłacania wystaw, rejestracji w ZK i opłacenia przeglądu miotu i przynajmniej możesz sobie dopuszczać suczki co pół roku nie ważne, że mają tężyczki :cool3: liczy się kasa a nie dobro zwierząt :shake:

DLA MNIE JESTEŚ HANDLARĄ I TAKĄ POZOSTANIESZ :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Psiurki vel Pompeo kłamiesz. Mój piesek wyjechał od Ciebie bez kocyka, zabawek i czegokolwiek co przypominałoby mu Twój dom. Dostaliśmy tylko niecałe pół kilograma karmy w foliowym woreczku. Na wypieszczonego i wygłaskanego mój psiak nie wyglądał bo panicznie bał się dorosłych osób. Nie bał się tylko mojego 7 letniego syna. Wniosek taki, że doglądało go dziecko. Co do wspaniałych warunków życia w twojej hodowli to dodam, że psiak po zrobieniu kupki jak tylko zobaczył, że wstaje, żeby ją sprzątnąć , natychmiast ją zjadał. Do tej pory panicznie boi się mopa, a nigdy przez nas nie był karcony.

Link to comment
Share on other sites

ja sie chyba pogubiłam , w tym wszystkim, czyli nadzieja nie ma psa od pompeo? ja jak kupowałam Nike nie zauważyłam drastycznych warunków , dlatego taka zszokowana jestem, może błysku nie było , ale ok, pani sprzedająca płakała jak nie wiem, a psy wyglądały na zadbane ( wyczesane i skakały na kolana Pani) ale to było w łodzi a tu sprawa rozchodzi sie chyba o tomaszów maz. dostałam wyprawke ( troche royala, ciasteczka dla szczeniorów, karme gotowaną chyba i zabawke czy cos pachnącego matką) POMPEO szczerze mam nadzieje że nie jest dokładnie tak jak w tym poście opisane i że psy są w dobrych warunkach i mają do kogo sie przytulic, bardzo chce w to wierzyc, bo jak pisałam to że są bez rodowodu to mały pikuś....
fantka a Ty w łodzi kupowałas pieska? mój garnął do ludzi jak nie wiem i do głaskania... ale widac było że babka co sprzedawała go przytulała itd, ale może nie była to pompeo tylko np mama , bo miała z 50- tke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lusia22']
fantka a Ty w łodzi kupowałas pieska? mój garnął do ludzi jak nie wiem i do głaskania... ale widac było że babka co sprzedawała go przytulała itd, ale może nie była to pompeo tylko np mama , bo miała z 50- tke[/quote]

Ja pieska kupowałam z hodowli pod Tomaszowem bezpośrednio od Pompeo, w Łodzi psiaka kupowała Nadzieja. Bardzo możliwe, że w Łodzi mieszka mama Pompeo.

Link to comment
Share on other sites

Nadziej chyba nie od pompeo kupowała bo na pewno nie tam gdzie ja, gdybym nie weszła na to forum to w ogóle bym nie zwróciła uwagi na hodowle, chciałam nawet kupic tam drugiego...to ze bez rodowodu psy to dokładnie wiedziałam przeciez a nic podejrzanego nie zauważyłam były dwie suki i pies i juz, obiad sie gotowała, pani przemiła.. i jeszcze rabat dostałam:)

Link to comment
Share on other sites

Czytam to wszystko i mnie krew zalewa :stop:
Ale mam na to sposób. Jak tylko ktoś zalicytuje jakiegokolwiek psiaka od Pompeo, wyślę do tej osoby maila z adresem wątku.
Założę się, że jeśli będzie chociaż trochę zorientowana, od razu się wycofa.
A jeszcze co do pseudohodowli.
Oczywiście nie jestem za tym, ale ok. Jeśli już ma hodować psiaki bez rodowody, to niech naprawdę o nie dba! Znam kilka osób , które brały psy właśnie z takich "hodowli" i wyrosły na śliczne, mądre psy.
A z takiej "opieki" nad szczeniakami jaką oferuje Pompeo, może wyrosnąć pies, który boi się własnego cienia.... lub wcale nie dorosnąć, tylko zachorować na coś . :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lusia22']Nadziej chyba nie od pompeo kupowała bo na pewno nie tam gdzie ja, gdybym nie weszła na to forum to w ogóle bym nie zwróciła uwagi na hodowle, chciałam nawet kupic tam drugiego...to ze bez rodowodu psy to dokładnie wiedziałam przeciez a nic podejrzanego nie zauważyłam były dwie suki i pies i juz, obiad sie gotowała, pani przemiła.. i jeszcze rabat dostałam:)[/quote]

Nie wiem od kogo kupowała Nadzieja. Wiem tylko, że w Łodzi. Ja kupowałam od Pompeo. Nie widziałam warunków w jakich przebywają pieski, bo nie zostaliśmy wpuszczeni za płot. A płot dość wysoki, drewniany. Tylko od strony drogi kawałek siatki. Tam był kojec skye terierów.
Lusia22, Ty też nie kupowałaś psa bezpośrednio od Pompeo. Może wspólnie z rodziną prowadzą hodowlę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lusia22']ja sie chyba pogubiłam , w tym wszystkim, czyli nadzieja nie ma psa od pompeo? ja jak kupowałam Nike nie zauważyłam drastycznych warunków , dlatego taka zszokowana jestem, może błysku nie było , ale ok, pani sprzedająca płakała jak nie wiem, a psy wyglądały na zadbane ( wyczesane i skakały na kolana Pani) ale to było w łodzi a tu sprawa rozchodzi sie chyba o tomaszów maz. dostałam wyprawke ( troche royala, ciasteczka dla szczeniorów, karme gotowaną chyba i zabawke czy cos pachnącego matką) POMPEO szczerze mam nadzieje że nie jest dokładnie tak jak w tym poście opisane i że psy są w dobrych warunkach i mają do kogo sie przytulic, bardzo chce w to wierzyc, bo jak pisałam to że są bez rodowodu to mały pikuś....
fantka a Ty w łodzi kupowałas pieska? mój garnął do ludzi jak nie wiem i do głaskania... ale widac było że babka co sprzedawała go przytulała itd, ale może nie była to pompeo tylko np mama , bo miała z 50- tke[/quote]
a na jakiej ulicy jesli pamietasz kupilas psa???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki'][B][U]Lusia22[/U][/B] Nie wiem gdzie zakupiłaś swojego pieska ale jeśli od tego samego hodowcy co [B][U]nadzieja [/U][/B]to napewno nie kupiłaś psa odemnie.

[/quote]

Oczywiście,co złego to nie ja!:angryy:

Zaraz okaże się,że pani pompeo to wzór hodowcy,Lusia22 na jakiej ulicy była hodowla na której kupiłaś swojego psa?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3]pompeo mieszkała wcześniej w Łodzi na Stokach. Nazwy ulicy teraz nie pamiętam, ale mogę odszukać i podać na priva. Jeszcze w zeszłym roku część ogłoszeń na allegro kierowała do Łodzi. Ona naprawdę mieszkała w Łodzi. Kiedyś należała do ZK, miała skye (ma dotąd), xolo i jamniki. Skye i xolo wystawiała. Jedna suka zrobiła hodowlankę i była nawet u mnie kryta (wtedy była w ZK, wszystkie papiery łącznie z kartą krycia mi przedstawiła). Może na szczęście z krycia nic nie wyszło. Potem ponieważ skye to rasa niedohodowa to chciała sprzedać te dwie dorosłe suki lub zamienić na inne rasy. Ogłoszeń było dużo na ten temat. Potem dokupiła psa. Później była członkiem ZPRP z przydomkiem "z Ułańskiej Zagrody", ale stamtąd została usunięta. Teraz idzie na masówkę wszystko co malutkie i chodliwe. Ot i cała historyjka. I to, że ktoś brał psa w Łodzi nie przeczy temu, że ktoś inny odbierał pod Tomaszowem.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]A i jej strona to już trzecia mutacja. Kiedyś miała stronę, gdzie prezentowała swoją hodowlę w Łodzi oraz teren pod Łodzią dla piesków na sprzedaż. Bo ona też handluje psami. Pewnie teraz główną działalnośc przesunęła poza Łódź.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B][I]LUDZISKA[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B][I]SKONTAKTUJCIE SIĘ Z NADZIEJĄ NA GG[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B][I]WIECZOREM BĘDZIE [/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B][I]WSZYSCY CI KTÓRZY WIEDZĄ COŚ NA TEMAT MASOWEJ PRODUKCJI ORAZ TE OSOBY, KTÓRE KUPIŁY SZCZENIĘTA Z PSEUDOHODOWLI [/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B][I]SPRAWA BARDZO PILNA [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
Jestem nowa na dogomanii ale postanowiłam włączyć się do dyskusji.Mnie w tym całym procederze pseudohodowców przeraża zupełna ich bezmyśność i bezkarność .To co dzieje się również na "KUP-SPRZEDAJ" czy "ALE GRATKA" to koszmar,hordy yorków bez rodowodu,tzw. miniaturki np: piesek 10 tyg waga-25 dag -1500 zł :angryy: ,szczeniaczki po rodzicach o wadze 1,40 kg,1,60 kg i mniej."Reproduktory" o wadze 1,40 kg i 1,20 kg krycie 200 zł,"reproduktory" z rodowodem krycie -250 zł:shake: !Poczytajcie proszę te ogłoszenia mnie to przeraża i zasmuca.Masowa produkcja smutnych,karłowatych "yorków",bez jakichkolwiek konsekwencji w poczuciu całkowitej bezkarności,bez zastanowienia przecież liczy sie tylko kasa!!!!!!!!!!!Jak tak można!Na tym cierpią tylko te biedne,przecież niczemu niewinne pieski bo one pragną tylko aby je kochać.
Bezmyślne krycie za grosze tylko nakręca tę spiralę,bo przecież czemu nie ?Zapłaci się 200 zł,szczeniaki sprzeda po 1000 zł czysty zysk:angryy: !Nie wiem czy są tam jakieś ogłoszenia wymienionej tu pompeo nie mniej jednak jest to straszne a walka z tym to jak walka z wiatrakami,jedna pseudohodowla zlikwidowana powstają następne.Koszmar!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...