Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

Obserwuje Pompeo od jakiegoś czasu i musze wam powiedzieć że najbardziej zszokowało mnie kiedy pare miesięcy temu Pompeo kupiło na aukcji allegro miot ratlerków.Jakie było moje zdziwienie kiedy po pewnym czasie te same ratlerki były wystawione przez tę panią jako chihuahua.Oczywiście za dużo wyższą cenę.Co wy na to?!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patadi']Obserwuje Pompeo od jakiegoś czasu i musze wam powiedzieć że najbardziej zszokowało mnie kiedy pare miesięcy temu Pompeo kupiło na aukcji allegro miot ratlerków.Jakie było moje zdziwienie kiedy po pewnym czasie te same ratlerki były wystawione przez tę panią jako chihuahua.Oczywiście za dużo wyższą cenę.Co wy na to?!!![/quote]

Cooo?Jak się zgodzisz to zapytam się szanownej pani pompeo na gg,dlaczego tak przez przypadek wymknęło jej się napisać,że ratlerki to chihuahua,a i jeszcze dodam,że jak mają jej yorki być rasowe jak ważą 1 kg i podam jej cytat z wzorca!

Link to comment
Share on other sites

Za kupno tych ratlerków to dostała nawet od właściciela pozytywny komentarz.Porównywałam zdjęcia jestem pewna na 99% że to te same pieski.To było dawno może gdzieś w pażdzierniku.Aukcje szybko wycofała .Może ktoś jej zwrócił uwagę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patadi']Za kupno tych ratlerków to dostała nawet od właściciela pozytywny komentarz.Porównywałam zdjęcia jestem pewna na 99% że to te same pieski.To było dawno może gdzieś w pażdzierniku.Aukcje szybko wycofała .Może ktoś jej zwrócił uwagę?[/quote]

No może...
Ale ja postaram zwrócić jej uwagę jeszcze raz:razz::lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mandarrina']Właśnie zakończyłam jakże owocną rozmowę na GG z Pompeo......
Hmmm...

Ja2 13:06:45
witam, czy pani pieski są rasowe?

pompeo 13:07:02
tak

Ja2 13:07:20
czyli mają rodowody, tak?

pompeo 13:07:26
nie

Ja2 13:07:36
czyli nie są rasowe.

pompeo 13:07:46


Ja2 13:08:25
ale przecież psy bez rodowodu nie są rasowe

pompeo 13:08:58
a jak szczeniaki sa po rodowodowych nie wystawianych rodzicach to kundle
nie rasowe??

Ja2 13:10:36
dobrze, a ma Pani jeszcze jakieś rasy do zaoferowania poza tymi na aukcjach?

pompeo 13:10:48
nie

Ja2 13:11:51
a wracając jeszcze do poprzedniego, Pani szczeniaki są po rodowodowych rodzicach?

pompeo 13:12:01
tak

Ja2 13:a12:35
A gdybym zdecydowała sie na kupno, to miałabym wgląd w rodowody rodziców?

pompeo 13:12:45
jak najbardziej

Ja2 13:16:45
a w aukcji napisała Pani, że waga dorosłego Shih Tzu wynosi 2 kiko

pompeo 13:16:57
tak

Ja2 13:17:12
przecież wzorcowe psy mają wagę 5-8 kilo

pompeo 13:17:49
moja suka ma 2kg... przeszkadza ci to?? [B][I][tu zrobiła się nerwowa :diabloti:][/I][/B]

pompeo 13:17:57
jak tak to nie kupuj

pompeo 13:18:11
jak jestes zainteresowana to prosze o kontak telefoniczny

Ja2 13:18:14
czyli nie ma rodowodu?

pompeo 13:18:19
ma


Już dalej nie chciało mi się ciągnąć tej bezsensownej rozmowy, bo takich ludzi i tak się nie przegada. :shake:[/quote]


Można sobie z was mocherowe berety ładne jaja porobic :)
Waszej głupocie nikt nie dorówna :)
Nie warto do waszego poziomu się znizac jak czytam to wszystko:)
Poprostu siedzą matrony w domu i im sie nudzi... za robienie na drutach byście się wzieły... gdyby nie hodowle to waszych pupili nie byłoby na świecie a rasy by wygineły. A jak kupilam psa i wyrósł na 1kg ...to co miałam go w waszym rozumowaniu uśpic bo nie spełnia waszego wzorca?????
Puknijcie się w czoło i zacznijcie myśleć o dzieciach które w Polsce głodują
a nie o hodowlach w których szczenięta maja lepiej niż nie jedno dziecko w Polsce..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki']Można sobie z was mocherowe berety ładne jaja porobic :)
Waszej głupocie nikt nie dorówna :)
Nie warto do waszego poziomu się znizac jak czytam to wszystko:)
Poprostu siedzą matrony w domu i im sie nudzi... za robienie na drutach byście się wzieły... gdyby nie hodowle to waszych pupili nie byłoby na świecie a rasy by wygineły. A jak kupilam psa i wyrusł na 1kg ...to co miałam go w waszym rozumowaniu uśpic bo nie spełnia waszego wzorca?????
Puknijcie się w czoło i zacznijcie myśleć o dzieciach które w Polsce głodują
a nie o hodowlach w których szczenięta maja lepiej niż nie jedno dziecko w Polsce..[/quote]

Ooo no ładnie, chyba mamy do czynienia z Panią Pompeo :evil_lol:
Czyżbyś znalazła wątek o sobie?
Nie sądzisz , że z tymi głodującymi dziećmi to już porzesada?? :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki']Można sobie z was mocherowe berety ładne jaja porobic :)
Waszej głupocie nikt nie dorówna :)
Nie warto do waszego poziomu się znizac jak czytam to wszystko:)
Poprostu siedzą matrony w domu i im sie nudzi... za robienie na drutach byście się wzieły... gdyby nie hodowle to waszych pupili nie byłoby na świecie a rasy by wygineły. A jak kupilam psa i wyrusł na 1kg ...to co miałam go w waszym rozumowaniu uśpic bo nie spełnia waszego wzorca?????
Puknijcie się w czoło i zacznijcie myśleć o dzieciach które w Polsce głodują
a nie o hodowlach w których szczenięta maja lepiej niż nie jedno dziecko w Polsce..[/quote]


No to jak już taki wyrósł to niby dlaczego wzięłaś go do hodowli?!
Przecież nie rozmnaża się psów z wadami!A to tobie wszystkie psy takie wyrastają!?Np.shih-tzu powinien wazyć 5-6kg,a u ciebie w hodoli waży 2kg!
I co mówisz psa jak rodzice wszystkich twoich psów nie spełniają wzorca?!:cool3:I po co dodajesz do tekstu uśmieszki to nie jest śmieszne tylko tragiczne....
Bo ty jesteś pseudohodowczynią!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mandarrina']Ooo no ładnie, chyba mamy do czynienia z Panią Pompeo :evil_lol:
Czyżbyś znalazła wątek o sobie?

[/quote]
To czysty przypadek ze weszłam na ten wątek
a potem "piekna pani"zaczeła pisac na gg
Nie jestem głupia i odrazu wiedziałam że coś tu nie gra i tylko czekałam az pojawi się ta rozmowa na forum:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']No to jak już taki wyrósł to niby dlaczego wzięłaś go do hodowli?!
Przecież nie rozmnaża się psów z wadami!A to tobie wszystkie psy takie wyrastają!?Np.shih-tzu powinien wazyć 5-6kg,a u ciebie w hodoli waży 2kg!
I co mówisz psa jak rodzice wszystkich twoich psów nie spełniają wzorca?!:cool3:I po co dodajesz do tekstu uśmieszki to nie jest śmieszne tylko tragiczne....
Bo ty jesteś pseudohodowczynią![/quote]
Piesek jest miniaturowy a nie karłowaty.
Jest zdrowy poza tym ze musiał mieć usuwane podwójne kły :)
A może ktoś mi napisze wzorzec na człowieka bo może ludzie
poniżej 170cm wzrostu to juz są ludzie z wadami??:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki']To czysty przypadek ze weszłam na ten wątek
a potem "piekna pani"zaczeła pisac na gg
Nie jestem głupia i odrazu wiedziałam że coś tu nie gra i tylko czekałam az pojawi się ta rozmowa na forum:)[/quote]

Ta rozmowa wcześniej pojawiła się już na Dogo, ja tylko chciałam utwierdzić przede wszystkim samą siebie, że tu coś jest nie tak.
Ale sama się wkopałaś.
PS: Dzięki za komplement...'piękna pani'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mandarrina']Ta rozmowa wcześniej pojawiła się już na Dogo, ja tylko chciałam utwierdzić przede wszystkim samą siebie, że tu coś jest nie tak.
Ale sama się wkopałaś.
PS: Dzięki za komplement...'piękna pani'[/quote]

Niby z czym się wkopałam?:)
Nigdy nie twierdziłam że nie prowadzę hodowli psów
Mam zarejestrowaną Hodowlę w urzędzie skarbowym i
co jakis czas przyjezdza do mnie powiatowy lekarz weterynari
na przegląd moich psiaków...wiec gdyby było cos nie tak z nimi napewno bym miała kłopoty:)
A takich nie mam ..wręcz przeciwnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Burchardt']A po co usypiać, wystarczy nie rozmnażać. A moherowym beretem to Ty jesteś i zamiast "hodować" psy różnych ras może byś rowy pokopała. Praca bardziej twórcza a i podziękowania może byś dostała za dobrze wykonaną pracę.[/quote]

Noo, i bardzo dobrze podsumowałaś :thumbs:


[quote name='psiurki']Niby z czym się wkopałam?:)
Nigdy nie twierdziłam że nie prowadzę hodowli psów
Mam zarejestrowaną Hodowlę w urzędzie skarbowym i
co jakis czas przyjezdza do mnie powiatowy lekarz weterynari
na przegląd moich psiaków...wiec gdyby było cos nie tak z nimi napewno bym miała kłopoty:)
A takich nie mam ..wręcz przeciwnie :)[/quote]

A powiesz mi czemu na Twojej stronie internetowej nie ma nic konkretnego napisanego na temat tych psów?
W samym tytule jest "Hodowla Psów Rasowych". Żadnej nazwy. Dziwne. Nie ma żadnych opisów psów, rodowodów. Nic!! Same zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mandarrina']Noo, i bardzo dobrze podsumowałaś :thumbs:




A powiesz mi czemu na Twojej stronie internetowej nie ma nic konkretnego napisanego na temat tych psów?
W samym tytule jest "Hodowla Psów Rasowych". Żadnej nazwy. Dziwne. Nie ma żadnych opisów psów, rodowodów. Nic!! Same zdjęcia.[/quote]

Sprzedaję szczenięta bez rodowodów
a jeśli ktoś przyjezdza po szczeniaczka,
zawsze jeśli ma ochotę może zajrzec do dokumentów:)

Link to comment
Share on other sites

Dajcie spokój, po co dyskutujecie z oszustką? Przecież ona sprzedaje Yorki "prawdziwe miniaturki"!
Weź babo pierwszą lepszą książkę o rasach psów i pokaż mi w niej rasę "york miniaturka"! Aha - pies to żywe czujące stworzenie, a nie "przytulanka" jak to w swoich aukcjach określasz. O takich "błahych" sprawach jak rozmnażanie psów z niedowagą już nawet nie wspomnę...życzę aby kieds któryś z nabywców zwrócił ci duszącego się psiaka z zapaścią tchawicy.. moze jak ci taki pies zdechnie na rękach, to zrozumiesz dlaczego York powinien ważyć 3 kilo, a nie "tylko 1 kilo - prawdziwy hit" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki']Niby z czym się wkopałam?:)
Nigdy nie twierdziłam że nie prowadzę hodowli psów
Mam zarejestrowaną Hodowlę w urzędzie skarbowym i
co jakis czas przyjezdza do mnie powiatowy lekarz weterynari
na przegląd moich psiaków...wiec gdyby było cos nie tak z nimi napewno bym miała kłopoty:)
A takich nie mam ..wręcz przeciwnie :)[/quote]

Jeszcze jedno
to że mam dużo ogłoszeń na allegro to nie znaczy ze niewiadomo ile mam szczeniąt do sprzedazy :)
Zacznijcie ludzie myśleć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki']Piesek jest miniaturowy a nie karłowaty.
Jest zdrowy poza tym ze musiał mieć usuwane podwójne kły :)
A może ktoś mi napisze wzorzec na człowieka bo może ludzie
poniżej 170cm wzrostu to juz są ludzie z wadami??:)[/quote]

Po pierwsze 'miniaturka' nie istnieje.A po drugie dlaczego kupiła pani ratlerki i sprzedała jako chihuahy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiurki']Niby z czym się wkopałam?:)
Nigdy nie twierdziłam że nie prowadzę hodowli psów
Mam zarejestrowaną Hodowlę w urzędzie skarbowym i
co jakis czas przyjezdza do mnie powiatowy lekarz weterynari
na przegląd moich psiaków...wiec gdyby było cos nie tak z nimi napewno bym miała kłopoty:)
A takich nie mam ..wręcz przeciwnie :)[/quote]
wiesz co najpierw zastanów się zanim coś napiszesz :angryy: od kiedy urząd skarbowy wysyła powiatowego lekarza weterynarii do hodowli??? jeżeli w twoim mniemaniu TO można nazwać hodowlą
z tego co się orientuję (a jestem z wykształcenia księgową i w dodatku sama mam zgłoszoną hodowlę w US) hodowla może być zgłoszona w urzędzie skarbowym tylko i wyłącznie wtedy kiedy jest zarejestrowana w ZK lub innej organizacji a ty raczej nie masz nigdzie zgłoszonej hodowli tylko dlatego, że nie chciało ci się robić wystaw wg mnie sprzedajesz zwykłe kundle:shake: i w dodatku wciskasz ludziom kit, że twój pies waży 1 kg chyba, że masz tu na myśli jego wagę w wieku 4 miesięcy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...