Jump to content
Dogomania

Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


BlackSheWolf

Recommended Posts

ja tam mądra nie jestem i siedze tam nie tu;)
ale odpowiem wycofac psa z grupy na jakiś czas i pracowac indywidualnie. Dopiero gdy pies będzie umiał skupic sie na przewodniku i podejmie wspólpracę stopniowo wprowadzac go do grupy. Bo inaczej bez sensu i grupa traci i pies nie uczy sie niczego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania skala']Jazadałądłam te pytnie odnosnie ogulnego szkolenia psow na grupie tyle mądrych osub tu siedzi wiec niech ktos mi odpowie co powinien instruktor szkolenia psow zrobic jerzeli pies sie rzuca na wszstko tu niechodzi oto jak sie go wychowalo przez poltora roku tylko co zrobic sie powinno i zaradzic w takich sytuacjach?????????[/quote]

Błagam o interpunkcję, bo wszystko się zlewa, a zdania tracą sens. No i ortografia by nie zaszkodziła. Rozumiem dyslekcję i dysgrafię, ale uczynny komputer podkreśla błędy, a nawet proponuje poprawną formę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']A przepraszam to tutaj niema dobrych sznujących sie insruktorów??????????[/quote]

Są... Ania Skala! Marnujesz sie dziewcze na tym forum wśród nieudaczników i tłumoków. Może zmień forum, to dobrze Ci zrobi a nam oczyści atmosferę. Skąd w Tobie tyle zawiści i motto życiowe:dokopać drugiemu? Najwyraźniej masz bardzo niską samoocenę i obawiasz się, ze jest ktoś inny lepszy, dużo lepszy od Ciebie. Jeśli myslisz, że ktoś pogłaszcze Cię po głowie za takie zachowania, to jesteś w błędzie. Forum nie jest miejscem na wywody sfrustrowanych szkoleniowców, tylko ludzi, którzy wspierają się dobrą radą, życzliwością i sercem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']CZESC witam wszystkich szkoleniowców ciekawa jestem co byscie zrobily gdyby przyszedł b.dominujacy pies na szkolenie ktory sie rzuca na wszystko co sie porusza czy byscie go robily na smakołyczek i pileczke???????????[/quote]

:crazyeye: Jaki smakołyk! Jaka piłeczka!!!
Ja bym go robiła na Ciebie :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja, będąc osobą niezbyt rozgarniętą, nad czym ubolewam:placz:, ale mając świadomość, swej ułomności,z góry proszę o wybaczenie:modla: i jakoś tak mam wrażenie że jest to atak skierowany pod adresem jednej osoby, w związku z czym jestem bardzo zniesmaczona, no ale ja nędzny robak:cool3: , mogę się mylić. Co do agresji 1,5 rocznego psa, i rzucania rękawicy:evil_lol:, " na szabelki", jakoś tak mi jedzie tandetą intelektualną, to zadałam pytanie konkretnie do forumowicza o niku ania skala,i oczekiwałam odpowiedzi, i co ? Ano nic. Paniusia wypowiada wojenkę, rzuca pytanie i co?
Jeśli chcesz coś osiągnąć, znajdź metodę godną człowieka w sensie oczywiście tego co myśli, przynajmniej czasami.
Generalnie jest taka zasada że,[B]
Nie wchodź w debatę z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona, doświadczeniem, z fanatykiem również, ponieważ jest ograniczony.[/B]
[B]ania skala
ponawiam pytanie, które notabene sama zadałaś, co zrobić z takim psem
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Błagam o interpunkcję, bo wszystko się zlewa, a zdania tracą sens. No i ortografia by nie zaszkodziła. Rozumiem dyslekcję i dysgrafię, ale uczynny komputer podkreśla błędy, a nawet proponuje poprawną formę :razz:[/quote]

tak, popieram mimoza .. interpunkcja !

druga rzecz, Aniu Skało ... już wiemy jakie znasz zasady pisowni ..ale czy umiesz czytać ? wątpię w to .. poczytaj regulamin forum ..
2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
. Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach. Każda inna jest niewiarygodna, ponieważ może być nieprawdziwa. A jeśli krytykujesz kogoś/coś w sposób jednoznacznie identyfikujący (np. z pełnego imienia i nazwiska/pełnej nazwy), nie męcz się. To i tak moze zostac usunięte, bo dogomania anonimowej krytyki nie uznaje.

i jeszcze coś ...
często podczytuje sobie to forum dla przyjemności, żeby poobcować choć wirtualnie z ludźmi tak samo kochającymi i ceniącymi psy jak ja .. w mojej małej mieścinie nie ma ani jednego szkoleniowca ani nawet dobrego weta .. stąd wiem że udzielane na forum rady są cenne (oczywiście dla mnie).
Ja mam agresywnego psa, w tej chwili mam ręce związane bo brak środków na wyjazdy na szkolenie (najbliższe 65 km ode mnie, następne 150km ode mnie) ..zadałam kiedyś pytanie .. powiedzcie co robić bo nie daje rady?! (mój pies rzuca sie na prawie wszystko.. na wszystkie psy.. a także na ludzi.. ) i wiesz co usłyszałam,, nie nie .. nikt mnie nie spławił .. usłyszałam przyjedź , z tym psem potrzebna jest praca .. nikt nie zamknął mi drzwi czy coś bo pies agresywny ..


[U]Aniu Skało .. jeśli nie masz nic konstruktywnego do dodania na tym czy innym wątku forum.. odejdź stąd.. bo twoje zachowanie jest conajmniej obraźliwe, dla nas wszystkich .. a poza tym niegodne żadnego szkoleniowca .. moze w tym czasie popracuj z własnymi psami ( o ile takie masz) .. twoja postawa odstrasza ludzi od szkolenia psów .. [/U]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Gratuluje odwagi starcia z jedynie prawidlowym zdaniem Pani Anny -wszak to kadra mistrzowska,instruktor jedynie prawilny.
Barbarusy.:p .
Kolce i wieszanie dla agesora dominanta.
Warunkowe i bezwarunkowe odruchy Pani Anno to wiedza tak postawowa: nie warta wspomnienia.
Pies nie jest agresywny li tylko na bazie owych odruchowych warunkowych i bezwarunkowych.
Ale Pani o tym rzecz jasna wie.Pani gryzie.Non stop.Ale to w sumie jest tak dziecinne ....
To bezwarunkowe u Pani czy warunkowe?Jak idzie odczulanie wzmocnieniem negatywnym kolcami bez motywacji?Proponuje wzmocnienie pracy kolcami.Jest Pani agresywnym dominantem.Przypadkiem dla psychologii.
Pozdrawiam i dystans do siebie proponuje.

Link to comment
Share on other sites

No cóż... Widzę, że jednak Pani Ania nie rezygnuje i kontynuuje swoją małą wycieczkę osobistą. A raczej należałoby to już nazwać próbą rozpętania całkiem sporej wojenki przeciwko jednej osobie:cool3:

Myślałem, że moje wyjaśnienia zawarte w topiku "Lektury Onkarzy" wystarczą do zażegnania tego konfliktu. Ale najwyraźniej grubo się myliłem:-(

W takim razie moim obowiązkiem jest powtórzyć raz jeszcze:

[U]Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i wybór szkoleniowca dla swojego psa, pozostaje suwerenną decyzją właściciela tego psa. Nasz ukochany ZKWP nie ma monopolu na szkolenie. Sam, z własnej i nie przymuszonej woli, przekazał szkolenie psów w prywatne ręce, więc każdy może szkolić swojego psa, gdzie chce i jak chce.

I nikt nie ma monopolu na jedyną i skuteczną metodę szkoleniową. Każdy szkoleniowiec ma swoją metodę.

[/U]Kochani forumowicze!
Pojawiła się u nas na forum osoba, która najwidoczniej postawiła sobie za cel zdyskredytowanie i zniszczenie innej osoby. Swoją złość i frustrację kieruje niestety nie pod ten adres, pod który powinna. U podstawy tego konfliktu leży nasza (moja i mojej narzeczonej), podkreślam, NASZA decyzja o zmianie szkoleniowca naszego psa. Więc Pani Ania, wszelkie żale powinna kierować pod naszym adresem. I najpierw powinna była to zrobić prywatnie, a nie od razu na forum publicznym!

Zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby jej w tym nie pomagać! Nie nakręcajmy jej niezdrowego zapału! [B]Po prostu ignorujmy ją[/B].
Jest odpowiednia nazwa na takie zachowanie na forach i grupach dyskusyjnych, ale dobre wychowanie, nie pozwala mi tego napisać, bo jest ono obraźliwe.

[SIZE=1][I]Chyba, że zostanę doprowadzony do ostateczności, wtedy przestanę zwracać uwagę na moje dobre wychowanie.[/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']A przepraszam to tutaj niema dobrych sznujących sie insruktorów??????????[/quote]
No chyba właśnie są, dlatego nie odpowiadają na głupie pytania :lol:

[quote name='ania skala']A wjaki sposob mam zdjagnozowac tęprzyczyne prosic i dawac sakolyki czy nauczyc przewodnika co trzeba zrobic jerzeli pies dominuje i zlorzyc kolczatke SORKI wielkie ale nie z dominujacym pse!!!!!!!!!!![/quote]
A tej wypowiedzi,to ja zupełnie nie rozumiem :niewiem: Dekoder by sie przydał :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']tak, popieram mimoza .. interpunkcja !

druga rzecz, Aniu Skało ... już wiemy jakie znasz zasady pisowni ..ale czy umiesz czytać ? wątpię w to .. poczytaj regulamin forum ..
2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
. Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach. Każda inna jest niewiarygodna, ponieważ może być nieprawdziwa. A jeśli krytykujesz kogoś/coś w sposób jednoznacznie identyfikujący (np. z pełnego imienia i nazwiska/pełnej nazwy), nie męcz się. To i tak moze zostac usunięte, bo dogomania anonimowej krytyki nie uznaje.[/quote]

[B]Ponieważ wszystkie te punkty zostały złamane, a osoba ta w dalszym ciągu nie jest w stanie pohamować swojego języka, postuluję do [SIZE=3]moda[/SIZE] o zbanowanie użytkownika ania skala.
:ban:

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Ja jestem za rozwiazaniem w sali rozpraw.
Tutaj za banem dla Pani Ani.
Forum jest miejscem publicznym.Wszelakie zatargi osobiste -na pm.Nie mam ochoty na niesmak emocjonalny.Dyskusja,rozmowa-tak.
Niewyszukane ataki-nie.
Przypominam-znam Ayshe,plac ma na mojej prywatnej posesji.Znam psy z hodowli Ayshe.Znam Uwe.Znam od 10 lat Ayshe.Wiem jaka ma wiedze.Oraz kompetencje.Jest bezprawnie atakowana.


Iwona Bachowska.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...