Jump to content
Dogomania

SZÓSTY ETAP**skarbonka**KALISZ


rozi

Recommended Posts

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Anetą (Gambet Team) w tej sprawie przed chwilką i powiedziała mi, że podawała na PW konto TOZowskie oddział Kalisz, ponieważ prosił o to kierownik schroniska (Paweł), bo tak byłoby im wygodniej (TOZ oddział Kalisz prowadzi kaliskie schronisko). Rozi napisała Anecie, że to musi być konto schroniskowe, więc po konsultacji z Pawłem Aneta podała to konto. Będzie trochę mniej wygodnie dla kierownika (nie wiem z jakich względów), ale będzie ok, więc niech pozostanie tak, jak jest. :)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie że to jest szczyt wszystkiego. Poszłam do PKO BP żeby wpłacić na konto Schroniska, bo wtedy od razu pieniądze tam są zaksięgowane, i wzięli ode mnie prowizję prawie 20zł :crazyeye: No ja jeszcze nie widziałam, żeby bank pobierał prowizję od wpłaty na własny rachunek :crazyeye:

W każdym razie pieniążki już są na koncie, proszę o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Wiecie że to jest szczyt wszystkiego. Poszłam do PKO BP żeby wpłacić na konto Schroniska, bo wtedy od razu pieniądze tam są zaksięgowane, i wzięli ode mnie prowizję prawie 20zł :crazyeye: No ja jeszcze nie widziałam, żeby bank pobierał prowizję od wpłaty na własny rachunek :crazyeye:
[/QUOTE]

Akurat po tym banku można się takich rzeczy spodziewać...

Poproszę Anetę, by jutro dopytała w schronisku czy wpłata już jest, i wtedy potwierdzi na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Wiecie że to jest szczyt wszystkiego. Poszłam do PKO BP żeby wpłacić na konto Schroniska, bo wtedy od razu pieniądze tam są zaksięgowane, i wzięli ode mnie prowizję prawie 20zł :crazyeye: No ja jeszcze nie widziałam, żeby bank pobierał prowizję od wpłaty na własny rachunek :crazyeye:

W każdym razie pieniążki już są na koncie, proszę o potwierdzenie.[/QUOTE]typowe. dlatego zawsze idę do innego banku by nie tracic pieniedzy na pko

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Anety sms, by o to dopytała. Zaraz ma zadzwonić do osoby, która ma dostęp do konta. My nie mamy dostępu do niego i przekazujemy informację, więc prosimy o wyrozumiałość. Każde wątpliwości rozwiejemy, dopytamy.

I jeszcze jedno - czy będą potrzebne do rozliczenia faktury czy starczą paragony, rachunki? Oczywiście każdy zakup będziemy dokumentować, by dokładnie się rozliczyć (to zadanie należy akurat dla nas, więc będzie zrobione solidnie - obiecujemy). Pytanie tylko jakie dokumenty są wymagane do rozliczenia się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Błąd. Wpłaciłam 3820zł[/QUOTE]

Tak, zgadza się, wpłynęło 3820 zł. Przepraszam, ale zostałam źle poinformowana, bo osobie podającej mi wpłatę wydało się, że chodzi tylko o podanie zaokrąglonej kwoty.

Podpisuję się pod pytaniem Oli, bo faktury VAT oznaczają, że dla psiaków pozostanie znacznie mniej pieniędzy po jego odliczeniu..

Link to comment
Share on other sites

U nas dopiero w przyszłym tygodniu wjeżdża koparka, dokumentacja fotograficzna oczywiście będzie, krok po kroku. Na razie załatwiamy formalności, dzisiaj jest podpisywana umowa ze schroniskiem na roboty budowlane, bez tego nikt nie może wjechać niestety. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nareszcie mogę pokazać początek prac:

[img]http://img4.imageshack.us/img4/1536/zzil.jpg[/img]

[img]http://img24.imageshack.us/img24/6585/8p77.jpg[/img]

i mamy jeszcze jedno pytanie: czy wystarczy umowa z wykonawcą, który wskazuje jakie prace zostały wykonane, czy wykonawca ma przedstawić wszystkie rachunki za zakupione rzeczy? Zgodnie z umową wykonawca kupuje wszystkie materiały, gdyż ma co do tego wiedzę, my tylko wskazujemy jakiego rodzaju materiały chcemy użyć (np. dach chcemy zrobić drewniany pokryty papą, gdyż blaszane dachy szybko się nagrzewają, a podczas deszczów hałasują i psy nie chcą pod tym siedzieć).

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy rachunek wystawiony na Schronisko, tam i tak musi być wykaz prac i koszt materiałów. Mam nadzieję, że Wykonawca nie stosuje własnego narzutu na kupione hurtowo materiały (: Same tego dopilnujcie, w interesie psów.

Edit: Niech ten traktorzysta uważa na tę brzózkę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Wystarczy rachunek wystawiony na Schronisko, tam i tak musi być wykaz prac i koszt materiałów. Mam nadzieję, że Wykonawca nie stosuje własnego narzutu na kupione hurtowo materiały (: Same tego dopilnujcie, w interesie psów.

Edit: Niech ten traktorzysta uważa na tę brzózkę![/QUOTE]

Ok. Wykonawca jest zaufany, nie raz już robił nam różne prace w schronisku, zawsze po kosztach, a psy wziął z naszego schroniska już dwa, i to takie, które wymagały pilnej adopcji. ;) Ale oczywiście i tak będziemy pilnować. Dziękujemy za odpowiedź.

Brzózka to nasz skarb, chuchamy na nią i dmuchamy. Niestety trawa ulegnie w dużym stopniu zniszczeniu, ale staramy się zachować jak najwięcej to możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...