Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

Nie mam w tym roku możliwości wysłania Państwu paczki żywnościowej,dlatego zamówiłam im pościel polarową(taką super ciepłą). Myślę,że jutro dotrze do nich kurier i będą z niej zadowoleni.

Pościel dotarła wczoraj późnym wieczorem. Państwo bardzo, bardzo dziękują. Pani Danusia ogromnie szczęśliwa, sama nigdy  by sobie takiej nie kupiła.       Rozmawiałam z Panią.  Czują  się coraz  gorzej. Pan Maciek ma  chory kręgosłup. Boją się  bardzo,że o przyszłość  swoich podopiecznych. 

 

Mestudio,  jeśli jeszcze nie robiłaś  zamówienia, to prośba  jest o żwirek. Zimową porą  koty przesiadują w domu,  prawie wszystkie to staruszki i bardzo niechętnie wychodzą. Jeden już chyba wkrótce odejdzie. Lekarz twierdzi, że nie ma co leczyć, bo to  starość.  Pozostało juz  tylko czekać.

 

Pieniążki, 42 zł ,   przesłałam  do kasy Mestudio

Link to comment
Share on other sites

Pościel dotarła wczoraj późnym wieczorem. Państwo bardzo, bardzo dziękują. Pani Danusia ogromnie szczęśliwa, sama nigdy  by sobie takiej nie kupiła.       Rozmawiałam z Panią.  Czują  się coraz  gorzej. Pan Maciek ma  chory kręgosłup. Boją się  bardzo,że o przyszłość  swoich podopiecznych. 

 

Mestudio,  jeśli jeszcze nie robiłaś  zamówienia, to prośba  jest o żwirek. Zimową porą  koty przesiadują w domu,  prawie wszystkie to staruszki i bardzo niechętnie wychodzą. Jeden już chyba wkrótce odejdzie. Lekarz twierdzi, że nie ma co leczyć, bo to  starość.  Pozostało juz  tylko czekać.

 

Pieniążki, 42 zł ,   przesłałam  do kasy Mestudio

Też myślałam o żwirku, zakupy zrobię w weekend więc będą w najbliższym tygodniu na miejscu. Pieniążki 42 zł dotarły i mamy chyba do dyspozycji około 120 zł?

Link to comment
Share on other sites

dobra, zrobiłam zakupy i wyszło mi wiecej jedzenia, wręcz prawie tylko - te srodki czystości były niemal wszystkie w takich ogromnych opakowaniach, np litr płynu do czyszzcenia, paczka by drogo wyszla.

 

kupiłam: herbatę, śledzie matjas, szproty wędzone w oleju, koreczki śledziowe, krakowską suchą, szynkę mieloną, żel do mycia toalety, czekolade, to chyba tyle.

 

DAJCIE ADRES DO WYSYŁKI PLISS.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam: 2 szampony, 2 płyny do kąpieli, 2 mydła w płynie,, płyn do czyszczenia, płyn do zmywania, płyn do mycia okien, płyn do wc, proszek do prania, ręczniki papierowe, 30 opakowań chusteczek w wielkim opakowaniu, dwa kremy do rąk, płyn antybakteryjny, szczotka do włosów,  waciki, ściereczki do kuchni, zmywaki do zmywania w kuchni, opakowanie worków na śmieci,  2 opakowania serwetek świątecznych, dwie ściereczki z materiału  świąteczne, 2 pary skarpetek dla diabetyków, dwa kubeczki z rysunkiem świątecznym (prezent), książki (prezent).

Wyśle pewnie jutro, ale z prośba by prezenty odpakowali w Wigilię. 

Link to comment
Share on other sites

Javena a mi nie miałaś kaski wysłać? ;) bo juz się pogubiłam.

A ile państwo mają lat - są około 70-siątki? Co jest pani Danusi konkretnie?

Tak pisałam,  ale jak Pani Danusia dzwoniła i wspomniała o żwirku, to postanowiłam  do wspólnej kasy, którą  prowadzi Mestudio.  Przepraszam, może  trochę  namieszałam. 

 

Pani Danusia ma 70. Pan 73 lata .  Pani ma nadciśnienie, tyle wiem. 

Link to comment
Share on other sites

o, właśnie, dorzuciłam też chusteczki do przesyłki. dajcie plis adres, mam to w pracy i chcę dziś wysłać.

 

całkiem fajne zaopatrzenie dla Państwa będzie :smile:

Wysyłam   adres, chyba,że  już  ktoś  to uczynił  wcześniej.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...