Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

[quote name='mestudio']Zaraź podeślę :-), Javena dopisz do rozliczenia swoją ostatnia wpłatę na konto Państwa.
Na polecenie TZ-a dojdzie do Państwa trochę kocich puszek lada dzień.[/QUOTE]
Proszę o nie odliczanie w żaden sposób zamówień tych na "moje żądanie". To są "prywatne" zamówienia i mam nadzieję, że choć trochę będą smakować.
Proszę tylko o info że doszły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']Proszę o nie odliczanie w żaden sposób zamówień tych na "moje żądanie". To są "prywatne" zamówienia i mam nadzieję, że choć trochę będą smakować.
Proszę tylko o info że doszły.[/QUOTE]
[B]Bardzo dziekuję.[/B]:multi:

Do skarbonki doliczam [B]30 zł [/B]wysłane przez cioteczkę [B][COLOR=#000000]ocelot.[/COLOR][/B] Dziękuję.

[SIZE=4]Mamy 145,57 [/SIZE]:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']Proszę o nie odliczanie w żaden sposób zamówień tych na "moje żądanie". To są "prywatne" zamówienia i mam nadzieję, że choć trochę będą smakować.
Proszę tylko o info że doszły.[/QUOTE]

Wczoraj miałam telefon,że paczka z karmą doszła. Mam bardzo serdecznie podziękować.

Psiaki zaszczepione ,a Misia miała prawdopodobnie zapalenie pęcherza. Już jest znacznie lepiej, a objawy wcześniejsze ustąpiły.
Pani Danusia prześle rachunek . Za szczepienie zapłaciła 100 zł. Myślę ,że będzie można odliczyć to z kasy?



[quote name='Olena84']Co można wysłać Państwu? jakie środki czystości?[/QUOTE]

Oczywiście. Przy takiej gromadzie jest co sprzątać, zwłaszcza jak pada deszcz.:)

[B]BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE TUTAJ NA WĄTKU I POMAGACIE TYM LUDZIOM. KAŻDY W MIARĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI.[/B]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][B]Jutro wyślę te 30 zł od cioteczki ocelot.

[/B]Mam prośbę od Państwa. Jeśli by można było zamiast zwrotu za szczepienia, kupić żwirek dla kotów.;)[/QUOTE]
a jaki żwirek? Jest ich taka ilość.....
Drewniany czy betonitowy? Zbrylający czy też nie?
Bez dobrego wywiadu środowiskowego nie da rady...:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']a jaki żwirek? Jest ich taka ilość.....
Drewniany czy betonitowy? Zbrylający czy też nie?
Bez dobrego wywiadu środowiskowego nie da rady...:niewiem:[/QUOTE]
[B]

30 zł[/B] wysłane, będą jutro.
Ostatnio żwirek kupowała jkp, ale nie wiem, jaki?. Moim zdaniem ,nie ma znaczenia. Może być betonitowy, byle więcej i taniej. Wszystko zakopują w dole. Ja osobiście używam drewnianego. Dzwoniłam ,ale na razie nie mogę się dodzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Paczka poszła wczoraj, 10kg, mam nadzieje, że listonosz wniesie im do domu,.

BARDZO DZIEKUJĘ,! Jak dotrze dam znać.:)

 

Ciężko mi się połapać na tym nowym dogo. 

 

mestudio, czy doszły pieniążki od cioteczki ocelot? tz. wysłane ode mnie 30 zł

Link to comment
Share on other sites

Mozna spokojnie dopisać 30 zł od ocelot bo widziałam je na koncie. Powinien dotrzeć żwirek w tygodniu. Kosztował 74,89 zł :smile:.

 Bardzo  dziękuję.   Jak tylko dostanę sygnał,  że  doszło ,  dam znać.        

 

zatem 145, 57 - 74,89 =  70,68  

 

Zostaje 70, 68 zł  na następne  zakupy.                                    

Link to comment
Share on other sites

Olena, naprawdę pięknie Ci dziękuję za pomoc dla Państwa:-).

 

A wiadomości z frontu żwirkowego są takie. Firma wysłała żwirek do mnie zamiast do Państwa pomimo podania adresu wysyłki przy wpłacie pieniędzy. Zatrzymałam ten żwirek zanim do mnie dotarł, ale i tak musiałam czekać aż nadawca zmieni w firmie kurierskiej adres doręczenia bo mi nie pozwolili. Mam nadzieje, że w poniedziałek żwirek dla kiciusiów dotrze.

Link to comment
Share on other sites

a co w ogóle u nich słychać?

W poniedziałek dotarł żwirek. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, nie miałam czasu   tu wejsć. Poza tym, nie umiem się   odnaleźć na  tym dogo. Szukam wątku za pomocą moich bazarków,bo  tam jest link. To jakiś koszmar. Nie potrafię znaleźć wątków na których  mam deklarację. :nonono2:  :-(                     

 

Jeśli chodzi o zdrowie. Pan Maciej ma problemy z ręką, cierpnie mu. Ma mieć  jakieś badania. Pani  Danusia jakoś się trzyma, ale cały czas jest na lekach. Tyle wiem, ile mi powiedzieli. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...