Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

[quote name='Javena']Mazurek dotarł cały.:) Moe wspominałam ,ale jakoś nie zrozumiałam.
:cool3:

Dziś doszedł whiskas .Bardzo ,bardzo dziekuję.
Ile mam odliczyć z kasy?[/QUOTE]

138,20 - dobrze, że dotarła, wyjątkowo długo tym razem wysyłali. Chyba maja jakiś większy ruch bo mi nawet nie przysłali informacji o wysyłce, ale mam fakturę elektroniczną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']A kurier dotarł z tymi 25 puszkami? Też mi nie dali znać,że wysyłka już poszła.[/QUOTE]
Zadzwonie za godzinę. Dowiem się .


[B]Mieliśmy 175,17 zł - 138,20 =[COLOR=#800000] 36, 97 zł[/COLOR][/B]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']być może w przyszłości uda mi się załatwić karmę kocia,a le nie będzie to dobra karma, podejrzewam, że supermarketówka, zresztą to zależy, czasem lepszą, czasem gorszą. myślicie, że takie mozna by wysyłać, jak się trafi okazja?[/QUOTE]
Mysle ,ze tak .Jeśli kotki nie zjedzą ,to zjedzą pieski.

[B]Dotarła dzisiaj paczka z kocią karmą mokrą i suchą .[/B]



[IMG]http://kartki24.eu/kartki/91/4/d/4314.jpg[/IMG]

[COLOR=#000080][SIZE=3][B]Wszystkiego najlepszego, smacznej Święconki ,mokrego Dyngusu dla wszystkich cioteczek ,które wspierają i pamiętają ,życzą Państwo z Mętkowa , wraz ze mną.[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po dłuższej nieobecności ,wracam i już na wstępie meluję,że doszła paczka od Pani R.

Słodycze,kawa bezkofeinowa,coś tam jeszcze i 50 zł.
Bardzo dziękuję w imieniu Państwa K. i swoim również.
Nie mogę pisać za dużo ,bo roztrzaskała się klawiatura i zmuszona jestem pisać z klawiatury na pulpicie,a to idzie jak żółw.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a jak ich zdrowie? kurczę ważne byłoby, żeby pani do szpitala poszła na te badania holterowe, byle przed zimą. coś wiadomo?[/QUOTE]
Na badaniach już była, chyba w marcu.

Dwa tygodnie temu trafiła do szpitala..... Lekarz przepisał tabletki na tarczycę, a okazało się, że te bardzo podniosły ciśnienie.Wylądowała na ostrym dyżurze.
Na szczęście już jest w domu.

Link to comment
Share on other sites

Zdrowie na razie w miarę ,ale gorzej z wodą.Istnieje zagrożenie zalania. Dziś nawet TV była w Mętkowie. Dwa lata wcześniej zalało im piwnicę . Strażacy układają worki z piaskiem. Miejmy nadzieję, że wały wytrzymają.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzwoniła Pani Danusia kilka dni temu. Ot, tak sobie,żeby porozmawiać. Zapytałam ,czy czegoś nie trzeba,ale wiadomo,że nie odpowie twierdząco. Jestem jednak pewna, że potrzebują jakiej karmy. Skończyłam właśnie wczoraj, bazarek ogłoszeniowy i robię kolejny, dla Państwa K.

[B][COLOR=#4b0082][SIZE=5][SIZE=3] W kasie jest tylko [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=5][SIZE=3]36,97 zł. [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#4b0082][SIZE=5][SIZE=3]Przydałoby sie coś dołożyć.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=5][SIZE=3][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...