Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

to może ja dorzucę choć 30 zł dla psiaków do karmy

Majowa, czy masz numer konta? Czy przegapiłam wpłatę?

 

Ja ze swojej strony zamówiłam żwirek 40 litrów i puszki dla kotów 30 sztuk i dołożyłam te 30 zł jeśli nie były wpłacone. A sprawdzam teraz oba konta i nie widzę.

Link to comment
Share on other sites

nie ciocia, nie przegapilaś, mam ostatni tydzień pracy i latam jak wolny elektron żeby wszystko skończyć przed końcem, konto mam przelalam

Oj to wstydu nie ma :-), czasami bywam zakręcona i już sama sobie nie wierzę.

W każdym razie żwirek i puszeczki powinny dojść do końca tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wczoraj doszły dwie  paczki z  żywnoscią, dziś doszła  paczka z książkami, środki  czystości i pieniądze. Państwo K,   BARDZO DZIĘKUJĄ,  P.Danusia aż się  popłakała ze wzruszenia.   Przepraszam, ze dopiero  dziś piszę o paczkach, wczoraj nie miałam  czasu usiąść do  komputera.

Link to comment
Share on other sites

Dziś  dotarł żwirek i druga paczka , z  puszkami dla kotków.  Bardzo wszystkim  dziękuję w Państwa i swoim  imieniu. 

 

Olena84 -,ja za pózno  przeczytałam wiadomość  o tym, że  masz takie życzenie. Poza  tym, na pewno nie wytrzymaliby do  Wigilii. :) Ja sama chyba bym nie mogła się powstrzymać, żeby  nie zajrzeć, gdyby to do mnie przyszło.

 

mestudio,ile mam odliczyć  za te zakupy?

Link to comment
Share on other sites

Olena84 -,ja za pózno  przeczytałam wiadomość  o tym, że  masz takie życzenie. Poza  tym, na pewno nie wytrzymaliby do  Wigilii. :) Ja sama chyba bym nie mogła się powstrzymać, żeby  nie zajrzeć, gdyby to do mnie przyszło.

 

 

 

Wiem wiem, zapomniałam poprosić na kartce;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochani,   dzwoniła  wczoraj P.Danusia.  Dostali paczkę z  Krakowa od P. Piotra  F. czy to ktoś  z dogomanii?

 

Nie miejcie za  za złe, że tak  rzadko wchodzę na  wątek. Ze mną nie  za dobrze. Jeszcze od kilku  dni zmagam się z  jakimś przeziębieniem. Dopiero po  bańkach poczułam sie znacznie  lepiej. Żadne  cudowe, reklamowane leki nie  pomagały. Stara  metoda mojej babci, mamy i  mojej  ( bo dzieci też  tak wyciągałam z przeziębień)  okazała  się skuteczna. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...