Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

Javena, nie kupuj nic co jest z bentonitem bo to paskudztwo jest, koszmar, a nie żwirek, a za taką cenę to raczej nic innego nie kupisz w Lidlu. Ja mogę założyć za ten żwirek, ale tylko założyć bo mamy zbyt dużo zwierząt pod opieką, ostatnio kupiłam Cats best oko plus za 70 zł całe 40 litrów. Jutro zamówię.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam bardzo  ZA WSZYSTKO !  Wyśle jeszcze 25 zł , ale dopiero za kilka dni.  Bardzo się ciesze.

 

Jak tylko dojdzie dam znać.    Zrobiłabym bazarek, ale w dalszym ciagu nie mam aparatu, a z telefonu nie umiem ściągnąć zdjęć. Bazarków ogłoszeniowych tez nie mogę robić, bo muszę tą moja rękę oszczędzać. Oj,  licha się zrobiłam. ;)

sleepingbyday  masz już konto?
Link to comment
Share on other sites

Żwirek dotarł dzisiaj.   Bardzo dziękuję w ich imieniu. P.Danusia była zaskoczona , że szybko działamy, ale to oczywiście Wasza zasługa  :) 

 

Postaram się wpłacić jak tylko dostanę pieniążki. Może coś  jeszcze wykombinuję, żeby dołożyc do skarbonki.  Jeszcze raz bardzo, bardzo wielkie dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Niech ktoś się przyzna co do żwirku :).

 

Dziś zaglądałam na psie konto i suma mi się nie zgadzała dość mocno no i okazało się, że konto Państwa zasilono kwotą 300 zł, zapewne jest to darowizna od jkp - bardzo serdecznie dziękujemy.

Mamy do dyspozycji 275 (300-25 moje za żwirek) - czy coś kupić na już?

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam 25 zł, jak obiecałam.   Czyli nadal jest 300 zł.    :)

Bardzo dziękuję wszystkim. Zapewne ta duża kwota  to od jkp. Do żwirku nikt się nie przyznaje?    :)     Zadzwonię do Państwa i dowiem się ,co trzeba by kupić. Kochane cioteczki, jestem Wam bardzo wdzięczna, że pamiętacie o watku Państwa K.   Nie wiem, jak długo jeszcze tu będę zaglądać. Jeszcze marzę, żeby odwiedzić córkę w Holandii, bo kroi mi się zostać babcią. Do tej pory byłam żoną dziadka.:)  Najstarsza córa ma dwóch chłopców. Najmłodsza spodziewa się dziewczynki. Chciałabym w emotinkach pokazać jak się cieszę, ale ich nie mam i nie wiem czemu.

Link to comment
Share on other sites

javena, babciu nasza, super! gratulacje! no i po co ci emotikonki, jak masz wnuki ;-)?

Olena84

Mnie już dawno te buźki nie działają, chyba że sama robię te dwukropki;/, gratuluje! ja wyśle Państwu coś w lipcu, tak co trzy miesiące będę się starała.

 

 

BARDZO DZIĘKUJĘ!  Wnuki są , teraz wnuczka.  Radość ogromna.

 

 Ja tez tylko dwukropki robię i nawet nie wiem ,czy te buźki widać.  

 

Dzwoniłam do p. Danusi. Ogromnie się cieszy i dziękuje z całego serca, ale prosi, żeby chwilowo wstrzymać się z karmą. Pyta, czy moglibyśmy za te pieniądze pomóc jej w opłatach za szczepienia.  Ma dość sporo wydatków na lekarzy.     Mężowi zrobił się jakiś czyrak. Ma założony sączek, a wkrótce idzie na usunięcie. Kotka lewo zipie,(ma już 20 lat) . Pies Kajtek, chory na pęcherzycę, znów został zaatakowany przez chorobę. Ma całe oczy zaropiałe. Pod wpływem słońca choroba się nasila.  Nie jest wesoło. Tak chciałoby się pomóc więcej, ale ta kasa.   :( Ciągle mało.  Ze strony dzieci nie mogą liczyc na pomoc, bo same są w trudnej sytuacji.

  Ech, życie.

 

 

Kochane cioteczki, jeszcze raz chciałabym podziękować za wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Jesli by wystarczyło, na szczepienia ,a jeszcze coś zostało ,Pani Danusia prosiłaby o zakup karmy dla tego chorego Kajtka, AKANA. Ta karma mu smakowała. W najbliższym czasie Pani mi poda kwotę za szczepienia. 

 

Nadal nie wiemy kto wysłał karmę?  Hi,hi, dobre duszyczki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...