Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

Tłuściutki Lary, jeszcze jakieś 5kg przed nami :roll:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q74/s720x720/1010299_643625488998523_1583335576_n.jpg[/IMG]

Nie pływał ponad rok, i wczoraj nie mógł się skupić na swojej piłce bo inni rzucali swoim psom też piłki, i ostatecznie stał i się zastanawiał co ma robić :mad: Debil po prostu no :lol: Musiałam się nawydzierać na niego by przyniósł naszą piłeczkę bo droga była. Patyka natomiast zgubił i miał zamiar się utopić szukając go, w zasadzie nic się nie zmieniło od czasów gdy był tam jak miał roczek, nadal jest tak samo mało bystry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To że siedzą jest cudem :eviltong: Tak jakoś wyszlo, ale jakby nie patrzeć suka po prawej (Janka) miała coś do Larego bo jest reaktywna, rudy pies (Junior) czepiał się westa Bobbiego a Lary w zasadzie był neutralny :evil_lol: Unikał Janki, raz tylko moje słoneczko mnie broniło jak Janka do mnie wyskoczyła :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ładna ta Wasza ofca muszę se taką sprawić, mimo że nie posiadam psa wybitnie pasterskiego. :evil_lol: Lary to rzeczywiście pies wszechstronny, pewnie nic z nim nie robisz, nie wykorzystujesz jego potencjału psa wszechstronnego! Po TOZ dzwonię, tak biedne zwierzę męczyć. Na pola z nim, sio i kaczki aportować. :D

Link to comment
Share on other sites

Bez psów pięknie aportuje, poważnie. Ale zauważyłąm że on po 1. boi się zderzenia i jak jest łeb w łeb z innym psem to odpuszcza, po 2. i tak to co złapie suki mu wyrywają sięc nawet nie próbuje :eviltong: Sytuacja jest zupełnie inna jak jesteśmy sami, na świra na punkcie piłek, sczzególnie nasze różowej rugby.

Link to comment
Share on other sites

Pora na maleństwo :loveu:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/1005263_655337277816514_1805891694_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q72/s720x720/971324_655337034483205_463338883_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Bez psów pięknie aportuje, poważnie. Ale zauważyłąm że on po 1. boi się zderzenia i jak jest łeb w łeb z innym psem to odpuszcza, po 2. i tak to co złapie suki mu wyrywają sięc nawet nie próbuje :eviltong: Sytuacja jest zupełnie inna jak jesteśmy sami, na świra na punkcie piłek, sczzególnie nasze różowej rugby.[/QUOTE]

To ma tak jak Kaja z obcym psem aportować nie będzie ,chyba że tamten ma w dupie piłkę.A tak to nawet nie rusza ,bo i po co?:lol:Księżniczka moja:loveu: Za to z Lucasem owszem ,bo jak on 1złapie to zawsze można mu to wyrwać z ryja:diabloti:To fajnie wygląda 13kg vs 37kg ,Kaja sztywnieje ,patrzy na niego ,podniesie wargi i Lucasek uniżony sługa i giermek przeprasza ją ,że żyje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...