Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co dalej robimy z niunią? Trzeba pomyśleć o czymś na pchły i kleszcze bo sezon w pełni i o sterylce zaraz.

Nie wiem jak z adopcja bo smycz to jest dla niej kara największa do obcych nie pocdchodzi do mnie tak trzyma się domu jest czujna i sprytna i bystra i kopie ogromne dziury zwłaszcza jak nie może się gdzieś dostać.
Nie wiem jak stoimy z rozliczeniami dokładnie w kwietniu mam wpłaty od mdk8 - 10zł i 20zł od /BETA ESO FB/

Link to comment
Share on other sites

kurcze, nie wiem...; o jakimś środku pomyślę, ale chyba będzie najlepiej wysłać Wam kasę. będę jeszcze pisać jak stoimy, wczoraj zmarł mi tymczasowicz, a sporo kasy na niego poszło...
szkoda, ze jeszcze boi się smyczy... to dużo utrudnia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']kurcze, nie wiem...; o jakimś środku pomyślę, ale chyba będzie najlepiej wysłać Wam kasę. będę jeszcze pisać jak stoimy, wczoraj zmarł mi tymczasowicz, a sporo kasy na niego poszło...
szkoda, ze jeszcze boi się smyczy... to dużo utrudnia...[/QUOTE]

Przykro mi :( mi parę dni temu też odszedł staruszek na DT dożywotnim...
Myślę że ona może nie przełamać tego oporu ze smyczą bo na sam widok się cofa...a innych rzeczy się nie boi czy to nowych czy długich...tylko ta smycz jakby ktoś ją bił normalnie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]WPŁATY STAŁE I JEDNORAZOWE NA KONTO FUNDACJI HAŁABAJÓWKI [/COLOR]

[COLOR=#000000]Wpłaty stałe [/COLOR]
[COLOR=#000000]Sonia 1974 ( 10 zł) - luty , luty , marzec ,kwiecień , maj - 50zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]&Gloria& - ( 10zł )luty, marzec ,kwiecień ,maj -40zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]Beata Eso(20 zł)marzec,kwiecień , maj - 30zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]Maja7 - ( 20 zł ) luty, marzec ,kwiecień ,maj -40zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]Mdk 8 ( 10 zł) marzec ,kwiecień ,maj - 30zł + 6 zł [/COLOR]

[COLOR=#000000]razem stałe -----------196zł[/COLOR]

[COLOR=#000000]WPŁATY JEDNORAZOWE [/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]P.Małgorzata Sz... - 100 zł [/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]P . Paweł M.... - 30zł
Panna Marple - 50 zł
Ewu - 50 zł
Gloria 121zł
razem jednorazowe - 230 zł

wydatki ...................................................... 200zł

ale chyba sunia ma jeszcze kasę na koncie- 170 zł , to kup kochana jej jakiś środek na pchły i co tam jeszcze potrzeba a sterylkę może zrobimy ze skarbonki sterylkowej

za marzec 100zł
za kwiecień 100zł
za maj 100zł
odrobaczenie ,odpchlenie [/COLOR][/COLOR]

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Przykro mi :( mi parę dni temu też odszedł staruszek na DT dożywotnim...
Myślę że ona może nie przełamać tego oporu ze smyczą bo na sam widok się cofa...a innych rzeczy się nie boi czy to nowych czy długich...tylko ta smycz jakby ktoś ją bił normalnie.[/QUOTE]

ciotka przypnij jej krótki taki na długość łokcia kawałek starej smyczy i niech cały czas z tym biega , tylko taki krótki żeby się nie ciągnął po ziemi po kilku godzinach na bank przyzwyczai się , testowałam to na " moim " Faduchu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Akcja anty pchła zrobiona :) a płaczu było przy tym ola boga... Teraz Lisek ma focha i nie chce do domu przyjść siedzi na ganku i łypie :) za dwa tygodnie robimy zbiorowe odrobaczeanie wszyskich fundacyjnych kundliszonów.[/QUOTE]
u mnie odrobaczenie idzie biegusiem-i futra zadowolone,że hej :D Hades tabletki łyka jako nagrodę za wykonaną komendę (wiem-nie każdy pies jest taki...głupi ;) ) Reszta-bez przekupstwa ani rusz-więc trzeba zawinąć w wędlinkę,albo upaciać w pasztecie ;) najwięcej "zabawy" miałam przy jamniku-tu fortele nie pomagały,bo co i rusz tabletkę znajdowałam-musiałam utłuc ją w moździerzu i z białym serkiem podać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...