Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krótki filmik, pokazujący jak już moja podopieczna chodzi na smyczy ;). Po szorowaniu dupka po ziemi i desperackim walczeniu ze smyczą, śladu nie zostało :D .
[video=youtube;tMts6Vry2dY]http://www.youtube.com/watch?v=tMts6Vry2dY[/video]
Później może nagramy coś lepszego, to było na szybko telefonem ;p .

Link to comment
Share on other sites

sorry za jakość i 'rzuty', ale ja kręciłam i w międzyczasie mój chłopczyk chciał powąchać słupek :P
jak widać sunieczka Moniki jest już super wyszkolona w chodzeniu na smyczy :) ten filmik i tak nie obrazuje w pełni jej umiejętności. Ogólnie 'mój' chyba jest najbardziej w tyle, ale i tak uważam, że jest całkiem w porządku. Całkiem dobrze radzi sobie ze smyczą, nie walczy tak już. Nasze dzieci robią duże postępy !:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Podliczyłam wpłaty na lipiec na suni było 40zł darczyńcom bardzo dziękuję :Rose:

To już któryś miesiąc w którym dokładam do utrzymania Bystrej, wiem że wszystkim jest ciężko ale nie taka była umowa na początku, a mnie nie stać żeby utrzymywać kolejnego psa bo mam 18 psów w fundacji które utrzymuję tylko z własnej kieszeni które nie mają żadnych wirtualnych opiekunów i stado kotów.

Nie jestem w stanie dalej dokładać do jej utrzymania niestety. Mamy długi u weta już ;(

Link to comment
Share on other sites

Jak już wcześniej pisałam - Gloria podjęła się prowadzenia konta Bystrej i dlaczego tu nie wchodzi i nie przesyła pieniędzy - nie mam zielonego pojęcia.
Przykro mi, że tak wyszło. Ja nie mam nawet siły zrobić cokolwiek. Z resztą, jak widać w sygnaturze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Jak już wcześniej pisałam - Gloria podjęła się prowadzenia konta Bystrej i dlaczego tu nie wchodzi i nie przesyła pieniędzy - nie mam zielonego pojęcia.
Przykro mi, że tak wyszło. Ja nie mam nawet siły zrobić cokolwiek. Z resztą, jak widać w sygnaturze...[/QUOTE]


Ja rozumiem i nie mam żadnych uwag do Twojej osoby, ale nie znam osobiście Glorii zobowiązała się do czegoś a się nie wywiązuje a mnie nie stać na kolejnego psa, trzeba ją zaraz wysterylizować...za co jak zalegam już z fakturą na ponad 1200zł u weta... zaczynam rozważać najgorszy scenariusz jak tak dalej pójdzie... :(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję :Rose:

[SIZE=4][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=book antiqua]Serdecznie zapraszam na bazarek na spłatę długów przede wszystkim weterynaryjnych na ponad 1200zł fundacji Hałabajówka...bazarek jest misz maszowy tj płyty CD,DVD, książki zarówno kryminały, obyczajowe jak i naukowe w tym szkolenie metoda na klikera, biżuteria w tym srebrna i ręcznie robiona, MP3 Sony bezprzewodowy, rękawica do czyszczenia psa, siatki przeciwko komarom....[/FONT][/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[/SIZE]
[SIZE=4][CENTER][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245946-Bazarek-ile-masz-tyle-dasz-dla-zwierzaków-w-Hałabajówce-spłata-długu-wet-i-karma?p=21157461&posted=1#post21157461"]Proszę zajrzyj :modla:[/URL][/COLOR][/CENTER]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']a czy na koncie glori powinna byc jakas kasa na sunie ?????[/QUOTE]

Już wcześniej pisałam, że nie dostałam żadnych dodatkowych wpłat. Wszystko rozliczałam na bieżąco. Ostatni przelew otrzymałam od Hałabajówki za częściowy zwrot kosztów za paliwo. Wydaje mi się, że to była kasa z rozliczonego bazarku. Niestety to wszystko. Sama mam zaległości w wywiązaniu się z deklaracji, z racji tego, że rzadko ostatnio zaglądam na forum. Obiecuję, że jutro przeleję dla Suni kilka groszy od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...