Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

[quote name='Martuchny']Jak już wcześniej pisałam - Gloria podjęła się prowadzenia konta Bystrej i dlaczego tu nie wchodzi i nie przesyła pieniędzy - nie mam zielonego pojęcia.
Przykro mi, że tak wyszło. Ja nie mam nawet siły zrobić cokolwiek. Z resztą, jak widać w sygnaturze...[/QUOTE]

Chyba czegoś nie rozumiem?! Jakich pieniędzy MARTA!!??? Na moje konto zostały przelane jedynie pieniądze za mój bazarek oraz na transport, na tym moja rola się skńczyła. Oczywiście z tego już dawno się rozliczyłam i od tej pory do mnie nic nie wpłynęło. Dopiero teraz przeczytałam ten post i nie ukrywam, że trochę się oburzyłam, czuje się tak jakbym kogoś oszukała. Zawsze jak ktoś pytał o deklaracje było podawane konto Hałabajówki, to że połowa się nie wywiązuje to nie jest zależne ode mnie.

Dokładnie jeszcze raz przeliczę i wstawię kompletne rozliczenie - tak aby NIKT nie miał wątpliwości ;)

+ 81 zł - imienny bazarek
+ 176,87 zł - pieniądze z bazarku Soni
+ 25 zł dodatkowe pieniądze z bazarku Soni
= 282,86

- koszt paliwa 180 zł

= [COLOR=#000000]102,87[/COLOR] zł

Dodałam groszaki ze swoich i wyszło :
07.05.13 ostatni przelew - do Hałabajówki na kwotę 121,92

Wszystko z mojej strony.

Edited by & Gloria &
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Ajw :Rose:

A czy to jest zależne ode mnie że się "połowa nie wywiązuje" to fajnie tak teraz umywać ręce....a co z psem dalej? Bo to co na nią dostaję nie wystarcza nawet na jedzenie nie mówię reszcie ani o sterylce.[/QUOTE]

Hałabajówka nie mam zamiaru umywać rąk, nie wiedziałam, że sytuacja aż tak kiepsko wygląda. [B]Zwyczajnie przykro mi się zrobiło, czytają post Marty to tak jakbym pieniądze na bezdomniaka brała dla siebie.[/B] Z mojej strony na pewno deklaruję pomoc, nie na już, ale w środę postaram się ruszyć z bazarkiem oraz postaram się powysyłać PW z przypomnieniem deklaracji.

Zrobiłam przelew za zaległe wpłaty - za to najmocniej przepraszam! Będę tego pilnować na bieżąco.

Edited by & Gloria &
Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Hałabajówka nie mam zamiaru umywać rąk, nie wiedziałam, że sytuacja aż tak kiepsko wygląda. [B]Zwyczajnie przykro mi się zrobiło, czytają post Marty to tak jakbym pieniądze na bezdomniaka brała dla siebie.[/B] Z mojej strony na pewno deklaruję pomoc, nie na już, ale w środę postaram się ruszyć z bazarkiem oraz postaram się powysyłać PW z przypomnieniem deklaracji.

Zrobiłam przelew za zaległe wpłaty - za to najmocniej przepraszam! Będę tego pilnować na bieżąco.[/QUOTE]


Dzięki. Długo Cie nie było i dlatego pomyślałam że nie interesuje Cię już mała. A naprawdę te dwa miesiące dały popalić finansowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Dzięki. Długo Cie nie było i dlatego pomyślałam że nie interesuje Cię już mała. A naprawdę te dwa miesiące dały popalić finansowo.[/QUOTE]

Rozumiem, nie wiedziałam, że sytuacja tak wygląda. Czekam na wyjaśnienia Martuchny w tej sprawie, bo jak widzę cała odpowiedzialność oraz wina za brak wpłat została zrzucona na mnie. Nie mam zamiaru się od tego odcinać, dlatego proszę podaj przybliżony koszt utrzymana na ten miesiąc + inne koszty związane z wizytami u weta. Będziemy kombinować

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi Gloria o to, że Ty prowadziłaś to konto. Nie wiedziałam, że wygląda to tak, ze zebrałaś tylko na transport i bazarek - mój błąd, myślałam, że zbierasz ogólnie na psiaka. Nikogo nie oszukałaś, nie śmiem Cię o to podejrzewać i nie zamierzałam nikogo urazić tutaj. Jeśli tak było - to przepraszam, sama mam ostatnio bardzo nieciekawie... Przyznaję, pomyliłam się w tym jak jest ze sprawą faktycznie.
Hałabajówka, jest mi strasznie przykro, ale nic za to nie możemy, że część osób przestała wpłacać. My mówiłyśmy, że nie śpimy na pieniądzach i nie deklarowałyśmy konkretnych wpłat co miesiąc. Tym bardziej, że sypie sie nam utrzymanie reszty psów, które i tak skończą w schronisku, bo prócz mnie pracują nad tym jeszcze tylko 2 osoby i jesteśmy w kompletnej doopie nad tym, nie mam pojęcia co robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ja płacę co miesiąc tak jak obiecałam.[/QUOTE]

Potwierdzam i dziękuję :Rose:

wpłaty za lipiec
[B]
Maja7 -20zł
MDK8 -10zł
Sonia 1974 - 10zł

Wszystkim dziękuję bardzo :Rose:

[/B][B]Niuńka [/B]średnio zjada tak za 5 zł dziennie tj młoda suka, dużo biega i dużo spala ;(

Dwa tygodnie temu dostały przeciwko pchłom o kleszczom Fiprex M (nie wiem ile kosztował bo jeszcze nie zapłaciłam u weta) i na robaki dostała 2 tabletki po 6 zł i dwa na za dwa tygodnie.
To z wydatków tyle na dzień dzisiejszy ale o steylce trzeba pomyśleć jeszcze cieczki nie miała.

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Hałabajówka']A dobrze fajna z niej psina, najlepsze jest to że nigdy nie uczona czystości w domu czy zostawania robi to bez żadnego problemu. Trzeba zaraz będzie pomyśleć o sterylce dla niej.[/QUOTE]

No to fajnie, ze wszystko ok:multi: Mądra kobietka:lol: no tak, sterylka potrzebna, a już po cieczce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Już po.
I stróż z niej świetny ;)[/QUOTE]

Oj tak, wiem coś o stróżowaniu suń. U mnie nikt nie m prawa wejść na plac oprócz mieszkających w domu;) Motto mojej psiny: nie mieszkasz tu, to jesteś obcy i muszę cię obszczekać:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...