Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='szafranekm']Jestem u Czakiego, a już myślałam, że Czaki z z Szafrankiem spotka się u Ulki.
Chętnie ofiaruję coś na ewent. bazarek dla Czakiego, na razie wspomóc finansowo nie dam rady.[/QUOTE]
Gosiu :loveu::loveu: masz Szafranka na głowie, trzymaj kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nie chcę zapeszać, więc póki co powstrzymuję szczęście dotyczące DT...
Trzymam mocno, mocno kciuki za jutrzejszą kastrację, oby emocje Czakiego troszkę opadły po zabiegu ;)[/QUOTE]

Trzymaj trzymaj kochana i dziękuje Ci ślicznie Myszka wszystko mi przekazała:buzi:

[quote name='kiyoshi']dzwieczyny, na razie nie mam czasu czytać, ale dziękuje Agusi za zaproszenie i na pewno pomogę- bazarkiem, jednorazową wpłatą...jutro podam dokładnie:)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że jesteś z nami :multi: dziękujemy

[quote name='brunka']A nr konta jakiegoś to też od wiedźmy mam wsiąść. Przelała bym za styczeń i luty na co tam potrzeba, ale gdzie? :mad:[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

[quote name='EVA2406']Jestem, Myszko i tak myślę jak mogę pomóc.......... :hmmmm:, ale więcej jak piątak nie wyskubię, bo moja Polka nadal w hoteliku ( prawie rok :( ). Tylko mogę wpłacić dopiero po 10 tym.
I jeszcze jedno.....jestem zapominalska, więc proszę bez wstydu przypominać.[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy jeszcze raz :loveu::loveu::loveu:

[quote name='piescofajnyjest']zagladam i strasznie sie ciesze:) ze mamy Pania Wiole:)[/QUOTE]

oj ja też się bardzo cieszę, ale szczególnie dziękuję Stepelko, gdyby nie ona nie miałybyśmy tego tymczasu :iloveyou::iloveyou::iloveyou:

[quote name='paula_t']Trzymam mocno, mocno kciuki, żeby się udało! I będę do popołudnia siedzieć i kręcić tyłkiem z niecierpliwością na wieści;)


Stepelko, najpiękniejsze w zwierzakach jest to, że one nie oczekują złotych klamek i pełnego portfela, wystarczy pełna miska i miłość, uczucia, a będą najszczęśliwszymi stworzeniami stąpającymi po ziemi:)[/QUOTE]

Ty kochana nasza wiercipiętko:evil_lol: Pięknie napisane:fadein::fadein::fadein::fadein:

[quote name='amacariel']Trzymam kciuki ze swojej strony : ))[/QUOTE]

Mocnoooo trzymaj;)

[quote name='szafranekm']Jestem u Czakiego, a już myślałam, że Czaki z z Szafrankiem spotka się u Ulki.
Chętnie ofiaruję coś na ewent. bazarek dla Czakiego, na razie wspomóc finansowo nie dam rady.[/QUOTE]

Dziekujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Witam ja z tego przyszłego DT (mam nadzieję). Tzn, że tak to ujmę, to ja generalnie zajmuję się moją sunią no i będę też Czakim, z tym, że jestem niepełnoletnia i to mama bierze na siebie odpowiedzialnośc, zresztą cała rodzina pomaga przy opiece jak trzeba ;) Po prostu intencja DT wyszła ode mnie i pośredniczę, bo sama wiadomo, nie wiele mogę formalnie zrobić. U nas to zwykłe blokowe mieszkanko, ale jeśli nikt nie oczekuje cudów, to wszystko powinno wypalić. Teraz tylko pozostaje czekać na tą wizytę i żeby Czaki po kastracji dobrze się czuł ;) pozdrawiam ![/QUOTE]

Cieszę się, że miałam przyjemność rozmawiać z Twoją mamą :lol:;) Ma wspaniałą córkę:loveu:

[quote name='Beatkaa']ale wieści :multi::multi: cały czas zaciskam mocno kciuki za rozwój wydarzeń!!!:thumbs:[/QUOTE]

Beatko jutro ważny dzień dla Czakusia i i dla Zosi ;)

[quote name='milagros19853201']ciotka kurcze z 5 zł to jeszcze wyskrobie,ok zapisz poki co na 5 zł deklaracji stalej,jak sie polepszy albo ktoras z moich biedul znajdzie domek to zawsze moge pozdwyzszyc
rozeslke tez po znajomych[/QUOTE]


:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']ciotka kurcze z 5 zł to jeszcze wyskrobie,ok zapisz poki co na 5 zł deklaracji stalej,jak sie polepszy albo ktoras z moich biedul znajdzie domek to zawsze moge pozdwyzszyc
rozeslke tez po znajomych[/QUOTE]
Już zapisuję i bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że wczoraj jeszcze sporo się tu działo, ja niestety musiałam iść spać.

Wstawiłam spisane pezez Myszkę deklaracje w post nr 2

Ale chyba będzie lepiej jak oddam tego posta księgowej, żeby nie było zamieszania.

Czaki znowu "szaleje", Kajtek go goni i gryzie, na szczęście niegroźnie

Ale mam stres przed tą kastracją Czakiego. Trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Na co teraz zbieracie kasę dla CZakiego ?[/QUOTE]

Czekamy na dzisiejszą wizytę w BDT Czakiego, jeżeli wszystko będzie ok pieniążki będą potrzebne tylko na kastracje, szczepienie i transport;)


Niedługo będę jechać do Myszki po pieniążki a potem do Gabi po Czakiego;) Trzymajcie kciuki też się troszkę denerwuje Gabi, ale musi być dobrze;)


Ja będę dopiero wieczorkiem na Dogo,( zapomniałam, że moja babcia ma dzisiaj urodziny:shake::oops:) Gabi wszystko napisze;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...