Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='stepelkaa']co do transportu wiem że najwcześniej w czwartek. w sumie dobrze byłoby połączyć z jakimś innym psem, faktycznie koszty na pół. A co do charakteru Czakusia, damy radę, nasza sunia charakterna a się udaje to tym bardziej z nim. Już nie mogę się doczekać ;)[/QUOTE]

Stepelko, Czakuś jest bardzo grzeczny i spokojny, tylko czasami chce kopulować, ale z dnia na dzień będzie lepiej.
Hormony przestaną szaleć.
Najważniejsze, że jest przyjazny wobec wszystkich i nie ma w nim cienia agresji.
Uwielbia się przytulać. Na zaczepki Kajtusia wcale nie reaguje.
Teraz śpi grzecznie na posłaniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Stepelko, Czakuś jest bardzo grzeczny i spokojny, tylko czasami chce kopulować, ale z dnia na dzień będzie lepiej.
Hormony przestaną szaleć.
Najważniejsze, że jest przyjazny wobec wszystkich i nie ma w nim cienia agresji.
Uwielbia się przytulać. Na zaczepki Kajtusia wcale nie reaguje.
Teraz śpi grzecznie na posłaniu[/QUOTE]


Wiem wiem, hormony muszą się uspokoić. Dobrze, że to ustępuje. Ciekawa tylko jestem czy skoro ktoś go wyrzucił , czy to było dlatego.. Nawet się nie ma co wypowiadać, brak słów i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Wiem wiem, hormony muszą się uspokoić. Dobrze, że to ustępuje. Ciekawa tylko jestem czy skoro ktoś go wyrzucił , czy to było dlatego.. Nawet się nie ma co wypowiadać, brak słów i tyle.[/QUOTE]

Możliwe, że to był powód, zamiast poddać go kastracji wyrzucili jak śmiecia.
A przecież to nie jego wina.
Mogło też być tak, że właściciele puścili go samopas, a np. właściciel jakiejś suczki go wywiózł.
Wolała bym, aby nikt go nie szukał, bo Czaki zasługuje na odpowiedzialnych ludzi, którzy nie narażą go na żadne niebezpieczeństwo, ani nic złego.
Znam takie przypadki, gdy ludzie puszczają psa bez opieki na cały dzień, a tylko od święta idą z nim na spacer..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Możliwe, że to był powód, zamiast poddać go kastracji wyrzucili jak śmiecia.
A przecież to nie jego wina.
Mogło też być tak, że właściciele puścili go samopas, a np. właściciel jakiejś suczki go wywiózł.
Wolała bym, aby nikt go nie szukał, bo Czaki zasługuje na odpowiedzialnych ludzi, którzy nie narażą go na żadne niebezpieczeństwo, ani nic złego.
Znam takie przypadki, gdy ludzie puszczają psa bez opieki na cały dzień, a tylko od święta idą z nim na spacer..................[/QUOTE]
Nic dodać nic ująć Gabuniu:)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, zgłosiłam Czakiego do Kundelkowej Skarbonki, tylko tak właściwie to nie wiem czy pomoc jest potrzebna nadal i w jakiej wysokości...
Poproszono mnie o podanie kwoty za szczepienia i kastrację, bo o to wnioskowałam. Jeśli ktoś może, to proszę, odezwijcie się na wątku i napiszcie ile co kosztuje, ile potrzeba albo że pomoc już nie jest potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotki, zgłosiłam Czakiego do Kundelkowej Skarbonki, tylko tak właściwie to nie wiem czy pomoc jest potrzebna nadal i w jakiej wysokości...
Poproszono mnie o podanie kwoty za szczepienia i kastrację, bo o to wnioskowałam. Jeśli ktoś może, to proszę, odezwijcie się na wątku i napiszcie ile co kosztuje, ile potrzeba albo że pomoc już nie jest potrzebna.[/QUOTE]
Za kastrację zapłaciły dziewczyny 170 zł, ale jutro kontrola więc na pewno też coś skasują.
Szczepienia to już będą w Starachowicach, więc na razie nie wiemy ile to będzie kosztować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Za kastrację zapłaciły dziewczyny 170 zł, ale jutro kontrola więc na pewno też coś skasują.
Szczepienia to już będą w Starachowicach, więc na razie nie wiemy ile to będzie kosztować[/QUOTE]


no nie pamiętam niestety , ale wydaje mi się że od chorób różnych było 35 zł a wścieklizna 25. Ale mogę się mylić, może coś przekręciłam.. A czy Czaki był odrobaczany? Bo jeśli nie to to też dojdzie koło 10 zł. ;) Co do kastracji, kontrole powinny być w cenie kastracji, przynajmniej przy sterylce mojej suni tak było, ale może tylko tu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']no nie pamiętam niestety , ale wydaje mi się że od chorób różnych było 35 zł a wścieklizna 25. Ale mogę się mylić, może coś przekręciłam.. A czy Czaki był odrobaczany? Bo jeśli nie to to też dojdzie koło 10 zł. ;)[/QUOTE]

Na razie była tylko kastracja;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...