Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCSTkgfTI/AAAAAAAACfQ/GxMhSm8gjIg/s512/DSC08298.JPG[/IMG]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCTtUAiuI/AAAAAAAACfU/er3eApyi42g/DSC08349.JPG[/IMG]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCV67XvcI/AAAAAAAACfY/YoodO5kAZ18/DSC08350.JPG[/IMG]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCXyRUdnI/AAAAAAAACfc/I4JcBPKlUlg/s720/DSC08361.JPG[/IMG]

Proszę cioteczki o to Kajtuś kiedyś Timonek:loveu::loveu::loveu:
Jeszcze nie mamy dogranego transportu, zaraz jak tylko będziemy znały szczegóły damy znać;)
Zostawiłam Gabi aparat to zrobi Czakiemu i Kajtusiowi nowe zdjęcia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']oj oj ja też już wiem, że będę płakać rozstając się z nim do DS. Alee wiem też że u nas nie zostanie bo "zostawisz jednego, nie pomożesz następnemu" Co do skakania, najwyżej będziemy mu zabraniać, damy radę ;) A co do dzieci, to ja wiem że tak przyjacielski psiak nie będzie agresywny w stosunku do mojej siostry, tym bardziej, że ona nie męczy zwierząt, wie jak się z nimi obchodzić. Ale mama woli mieć pewność, w sumie nie dziwię się. Cioteczki, czy wiadomo może kiedy Czaki do nas trafi ? Czwartek, piątek, weekend? Wiem, że już któryś raz o to pytam, ale tak się niecierpliwię, jej . ;)[/QUOTE]

Czaki jest taki kochany

Stepelko, nie mam wątpliwości, że u Ciebie Czaki będzie miał raj na ziemi:lol:

Oby tylko równie wspaniały DS mu się trafił, to mnie zawsze martwi przy adopcjach - jaki będzie dalszy los psiaka

[quote name='stepelkaa']o tak tak, też jestem za ;)[/QUOTE]

Agusia już wstawiła zdjęcia mojego skarbunia:loveu:


Aguś, szkoda, że nie kupiłyśmy bardziej dopasowanego kołnierza.
Doszłam do wniosku, że ten jest za szeroki.
Wiem, że to znowu byłby wydatek, poszukam tego po Kajtuniu, ale obawiam się, że będzie za mały:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Czaki jest taki kochany

Stepelko, nie mam wątpliwości, że u Ciebie Czaki będzie miał raj na ziemi:lol:

Oby tylko równie wspaniały DS mu się trafił, to mnie zawsze martwi przy adopcjach - jaki będzie dalszy los psiaka



Agusia już wstawiła zdjęcia mojego skarbunia:loveu:


Aguś, szkoda, że nie kupiłyśmy bardziej dopasowanego kołnierza.
Doszłam do wniosku, że ten jest za szeroki.
Wiem, że to znowu byłby wydatek, poszukam tego po Kajtuniu, ale obawiam się, że będzie za mały:-([/QUOTE]

Jak coś to jeszcze mamy od Biszkopcika ;) Gabrysiu a nie pisze na nim jaki to rozmiar?
Oni mają tam bardzo drogo, wiem bo ten co ma teraz Czaki kupowałam u nich;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Jak coś to jeszcze mamy od Biszkopcika ;) Gabrysiu a nie pisze na nim jaki to rozmiar?
Oni mają tam bardzo drogo, wiem bo ten co ma teraz Czaki kupowałam u nich;)[/QUOTE]

Zaraz obejrzę ten kołnierz.
Psiaki po spacerze, jak wychodziłam z Czakim, to Kajtek tak przeraźliwie szczekał i szalał, że aż zwymiotował.
Za to, gdy Czaki został sam wcale nie szczekał, a po naszym powrocie skakał z radości niemal pod sufit.
Czakiemu zupełnie nie robi różnicy czy ma do czynienia z dorosłym, czy z dzieckiem, jeśli ktoś do niego zagada, on cieszy się jak szalony.
W lecznicy tak, jak Agusia wspomniała kleił się do dziewczynki ok. 6cio letniej.
Nie wiem, jaki jest jego stosunek do malutkich dzieci, ale sądzę, że też pozytywny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79'][IMG]http://lh6.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCV67XvcI/AAAAAAAACfY/YoodO5kAZ18/DSC08350.JPG[/IMG]

Skąd ja znam tego łobuza:hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:[/QUOTE]


Ja też go gdzieś widziałam :lol!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']też coś mi się kojarzy że znam to cudo :evil_lol:
[URL]http://lh6.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCV67XvcI/AAAAAAAACfY/YoodO5kAZ18/DSC08350.JPG[/URL][/QUOTE]

Cudo właśnie leży na kanapie, a Czaki na fotelu.
Nie mam siły szukać tego kołnierza, jutro rano poszukam

Myszko, czy są jakieś wstępne ustalenia odnośnie transportu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Cudo właśnie leży na kanapie, a Czaki na fotelu.
Nie mam siły szukać tego kołnierza, jutro rano poszukam
Myszko, czy są jakieś wstępne ustalenia odnośnie transportu???[/QUOTE]
Gabuniu, będę się powtarzać, Pati wie że nie wcześniej niż w czwartek, ale nie później niż w sobotę.
Ma mi zadzwonić jak się jej coś wyklaruje i uda się pożenić jeszcze z kimś innym.
Jest poniedziałek, więc nie wydzwaniam do niej codziennie bo po co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Dostałam nr konta, ale wycofuję stała deklarację - Czaki ma [B]B[/B]DT.[/QUOTE]

[COLOR=#ff0000][SIZE=4]Zgadza się, Czaki pojedzie do BDT ale będą potrzebne pieniążki na transport, szczepienia, odrobaczenie.

Bardzo proszę osoby które deklarowały stałe wpłaty o odp. czy zgadzają się wpłacić jednorazowo na w/w cele[/SIZE][/COLOR].
Oczywiście stałe deklaracje nie będą potrzebne.
Ale może dla pewności poczekajmy, aż Czaki trafi do Stepelki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79'][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Zgadza się, Czaki pojedzie do BDT ale będą potrzebne pieniążki na transport, szczepienia, odrobaczenie.
Bardzo proszę osoby które deklarowały stałe wpłaty o odp. czy zgadzają się wpłacić jednorazowo na w/w cele[/SIZE][/COLOR]. Oczywiście stałe deklaracje nie będą potrzebne.
Ale może dla pewności poczekajmy, aż Czaki trafi do Stepelki[/QUOTE]
O to samo chciałam prosić:)

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaki ten Kajtek do schrupania aż :loveu: Nie dziwię, że Czakiemu, że za nim lata :loveu:

Co do kołnierza to u mnie wet radził, że można wyciąć z materiału taką jakby pieluszkę wiązaną w przypadku mojej suni się sprawdzało, ale nie wiem czy u psa też...

A co do deklaracji to w sumie tak samo myślę, za luty mogą się jeszcze przydać, wiadomo paliwo, wet, i też (tfu tfu oby nie) jakieś nagłe przypadki. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Jaaaaki ten Kajtek do schrupania aż :loveu: Nie dziwię, że Czakiemu, że za nim lata :loveu:

Co do kołnierza to u mnie wet radził, że można wyciąć z materiału taką jakby pieluszkę wiązaną w przypadku mojej suni się sprawdzało, ale nie wiem czy u psa też...

A co do deklaracji to w sumie tak samo myślę, za luty mogą się jeszcze przydać, wiadomo paliwo, wet, i też (tfu tfu oby nie) jakieś nagłe przypadki. ;)[/QUOTE]

Święta prawda w każdej kwestii:smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...