Jump to content
Dogomania

Maszka/Kama ma swój happy end!


Zuza35

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza35']Do tej pory nic nie zniszczyła, nawet swoich zabawek. Podrapała kołdrę, na której sypia, ale to na zasadzie moszczenia sobie, a kołdra leciwa była, to wszystko.[/QUOTE]
Czyli pies idealny;-) Ma wszystkie szczepienia i była niedawno odrobaczona?

Link to comment
Share on other sites

Do mnie jest kawałek drogi ale mogę dać małej BDT- bezpłatny dom tymczasowy ważne żeby była zaszczepiona,odrobaczona, no i po sterylce skoro jest obiecana za darmo szkoda było by to zmarnować bo tak normalnie to trzeba 250 zł dać a bez sterylki to starach oddawać do DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza35']Jeżeli musi czekać miesiąc, to nie możemy jej tu wysterylizować. Zapytam pani wet czy to warunek, czy nie da się tego zrobić szybciej. Transport to też nie problem jakiś specjalny - dokąd by miał on być?[/QUOTE]

Głogów -dolnośląskie Najszybciej może przyjechać do mnie w następną sobotę

Link to comment
Share on other sites

W takim razie my się dowiemy od pani wet, czy jej nie zaszkodzi wczesna sterylka, chwilę będzie mogła zostać w przychodni jakby co, w sensie 3-4 dni. Będziemy wiedziały na czym stoimy. Czy w razie czego sunia zaraz po sterylce może być? Masz jakieś psy? Bo ona jest zabawowa. Bez przesady, ale lubi sobie poskakać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza35']W takim razie my się dowiemy od pani wet, czy jej nie zaszkodzi wczesna sterylka, chwilę będzie mogła zostać w przychodni jakby co, w sensie 3-4 dni. Będziemy wiedziały na czym stoimy. Czy w razie czego sunia zaraz po sterylce może być? Masz jakieś psy? Bo ona jest zabawowa. Bez przesady, ale lubi sobie poskakać :)[/QUOTE] Mam yorka suczkę grzeczna, ugodowa lubi się bawić ładnie dogadywała się z suczkami które były u mnie na tymczasie;-). Tak może być zaraz po sterylce w sensie na 3 dzień bo szybciej chyba nie można.

Link to comment
Share on other sites

Elza - jestem. Uważam, że to kompletnie bez sensu, żeby trzymać gdzieś sunię tylko po to, żeby ją wysterylizować gratis, a potem przerzucać dalej. Jest młodziutka, mała, powinna dość szybko znaleźć domek, a nie być przerzucana z rąk do rąk.

Ja już pomijam, że miałam sobie zrobić urlop od tymczasowania (z którego jak znam życie nic nie będzie ;)), to po pierwsze obiecałam DT suni, która za tydzień kończy kwarantannę (jeśli do tego czasu nie znajdzie domu...), a po drugie moim zdaniem powinnaś dać DT tej maliźnie, skoro się zdecydowałaś. Sterylkę książkowo powinno się zrobić po 2, a nawet 3 miesiącach po zakończeniu cieczki. Moi weci robią miesiąc po, ale nie do końca jest to zgodne ze sztuką...

Uważam, że lepiej uzbierać na sterylkę niż ryzykować. Mam fanty na bazarek - mogę się podzielić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Elza - jestem. Uważam, że to kompletnie bez sensu, żeby trzymać gdzieś sunię tylko po to, żeby ją wysterylizować gratis, a potem przerzucać dalej. Jest młodziutka, mała, powinna dość szybko znaleźć domek, a nie być przerzucana z rąk do rąk.

Ja już pomijam, że miałam sobie zrobić urlop od tymczasowania (z którego jak znam życie nic nie będzie ;)), to po pierwsze obiecałam DT suni, która za tydzień kończy kwarantannę (jeśli do tego czasu nie znajdzie domu...), a po drugie moim zdaniem powinnaś dać DT tej maliźnie, skoro się zdecydowałaś. Sterylkę książkowo powinno się zrobić po 2, a nawet 3 miesiącach po zakończeniu cieczki. Moi weci robią miesiąc po, ale nie do końca jest to zgodne ze sztuką...

Uważam, że lepiej uzbierać na sterylkę niż ryzykować. Mam fanty na bazarek - mogę się podzielić ;)[/QUOTE]

Dzięki cioteczko że jesteś ale ja chce dać małej DT tylko 250 zł to znowu nie taka mała suma dlatego myślałam że zaraz po sterylce by przyjechała do mnie.No ale oczywiście wszystko rozumiem;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ja też jestem.
Zabierać sunię , ze sterylką damy radę. Nie ma co jej przerzucać tu i tam.
Imię co prawda ludzkie :roll: ,ale ładne. :evil_lol:[/QUOTE]

Witam Cioteczkę Poker :multi::multi::multi: Zabieramy teraz tylko jeszcze transport i będzie już bezpieczna;-) Mój york ostatnio na spacerków bawił się z Olą też yorkiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No prawie... Mnie się wszystkie psy przedstawiają, nic na to nie poradzę :) I koty. Przychodzą do mnie z imionami, ale od razu po pysku widać, że to Masza np. albo Morticia Adams, bo takiego kota posiadam, a w zasadzie on mnie :)
Wygłupiam się, przy imieniu nie upieram, Maszka dość szybko zaczęła reagować, myślę, że jak domek docelowy będzie chciał to ją szybko przechrzci :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...