Jump to content
Dogomania

Rudy wiewiórek -4 kg - adopcja schroniskowa.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='toyota']Tak, na miejscu w sobotę rano, ale może udałoby się znaleźć kogoś, kto w razie czego ją przetrzyma parę godzin. W Poznaniu jest trochę ludzików z dogo.[/QUOTE]

W które najblizsze weekendy mógłby być transport do Poznania?

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie mogę nic wymysleć z tym transportem suni z Poznania do mnie. Wczoraj znalazłam na carpoolingu gościa który będzie jechał 10 lutego z Torunia do Niemiec (przez Gorzów) i napisałam do niego ale odpisał mi ze nie ma mozliwości żeby przewoził psa. A tak miałam nadzieję bo już raz udało mi się wsłaśnie na carpoolingu znaleźć faceta który przywiózł i sunię na DT az z Lublina. Co za pech, tak mi szkoda tej kruszynki. I boję sie zeby sobie jej "wlaściciele" nie przypomnieli albo poszła w jakies niewiadome ręce:-(.

Link to comment
Share on other sites

W boksie Wiewiórka było zagryzienie :placz:. Nie żyje mała czarna suczka z trudem wyciągnięta z rury. Przyjechała do schroniska na śmierć. Załatwiła ją ta największa beżowa, która w stosunku do ludzi jest przesympatyczna i przytulaśna. Nie wiem co jej strzeliło do głowy. Kolejna tragedia. Nie ma gdzie jej oddzielić. Oby Wiewiór nie był następny, albo ta podpalana, bo też wygląda na mocno wystraszoną.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='mimiś']a nie mozna tej suki gdzieś osobno,na łańcuch przy budzie?[dobrze kojarzę? to ta co ma juz sporo zagryzień na koncie ?[/QUOTE]

To zupełnie inna suka. Jest przepenienie i takich przypadków jest więcej. Jest już prawie 500 psów, z tego pewnie ze 100 trzeba by gdzieś uczepić osobno, bo powodują bójki. To nierealne. Ogrodzony teren schroniska jest bardzo mały, a poza ogrodzeniem nikt nie postawi psa przykutego do budy, choćby dlatego, że biegają samopas wiejskie psy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...