Jump to content
Dogomania

Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))


toyota

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igielka jest nie do zdarcia, myslalam, ze bedzie lezec i odpoczywac, a ona ciagle chodzi i popiskuje i robi wyjca (ale takiego slodkiego), kladla sie tylko na chwileczke i wstawala, teraz wlasnie cos widze, ze sie polozyla moze na dluzej... mam nadzieje, ze na razie nic ja nie boli, wetka powiedziala, ze dostala porzadny srodek, wiec nie ma jej nic prawa bolec, przynajmniej przez jakis czas, zobaczymy jak bedzie w nocy, oj sie nacierpiala :sad: jutro jedziemy na kontrol i zastrzyk... toyota ma z 2 zdjatka po sterylce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']z niunia nie ma problemow, wiec mamie przeszlo :) i jest zachwycona jej oczami, to w jaki sposob patrzy, wyrazem jej oczu :) no i strasznie jej bylo zal, ze Igielka nie mogla dzisiaj jesc przed zabiegiem i ze jest taaaaka glodna :cool3:[/QUOTE]

Och te mamusie ;) jedzonko najważniejsze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Igielka jest nie do zdarcia, myslalam, ze bedzie lezec i odpoczywac, a ona ciagle chodzi i popiskuje i robi wyjca (ale takiego slodkiego), kladla sie tylko na chwileczke i wstawala, teraz wlasnie cos widze, ze sie polozyla moze na dluzej... mam nadzieje, ze na razie nic ja nie boli, wetka powiedziala, ze dostala porzadny srodek, wiec nie ma jej nic prawa bolec, przynajmniej przez jakis czas, zobaczymy jak bedzie w nocy, oj sie nacierpiala :sad: jutro jedziemy na kontrol i zastrzyk... toyota ma z 2 zdjatka po sterylce...[/QUOTE]

Maleństwo kochane, dobrze, że już po zabiegu, teraaz szybciutko dojdzie do siebie:lol:

Wycałuj ją cioteczko ode mnie:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...