Jump to content
Dogomania

Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))


toyota

Recommended Posts

[B]Igiełka[/B] zamieszkała w kojcu Nutki- Uszki, która szczęśliwie znalazła najpierw DT u Gabi79, a od jakiegoś czasu jest już w DS: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-już-w-DS-Dziękuję-Gabi79-!/page31[/URL]


Igiełka jest dużo młodsza i o połowę chudsza.
Czasami uda jej się nawet przecisnąć przez kraty :-(. Niestety to nic fajnego, bo może ją jakiś pies chwycić jak biega między boksami.


[B]Aktualności :

Igiełka ma DS w Szwecji. Jest już po sterylizacji :).[/B]


Waży ok. 5,5 kg.



[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5240/52058557.jpg[/IMG]


[IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7222/96898729.jpg[/IMG]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no wlasnie nie moge, bo Igielka przyjezdza wlasnie do mnie :lol: wczoraj caly dzien z psem wychodzila mama, dzisiaj rano rowniez, a teraz wyjde ja, zeby udac, ze wszystko juz ok, ale tak nie jest :sad: nie wiem czy to grypa, wczoraj rano prawie zemdlalam i bardzo wysoka temperatura, tabletki na szczescie na zbicie zadzialaly, ale teraz czuje, ze znowu mi sie robi slabo ehhh nie mam ani kataru ani kaszlu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']na tymczas, a konkretnie na 21 dni, a potem do Szwecji, domek sprawdzony i polecony :) 21 dni, bo tyle trwa procedura (paszport, szczepienia itd)

dziekuje :kiss_2:

ps. uciekam, potem zajrze[/QUOTE]
Ale wieści, o mało nie padłam, ryczę ze szczęścia.

Ty się kochana kuruj, a potem nam wszystko opisz ze szczegółami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']no wlasnie nie moge, bo Igielka przyjezdza wlasnie do mnie :lol: wczoraj caly dzien z psem wychodzila mama, dzisiaj rano rowniez, a teraz wyjde ja, zeby udac, ze wszystko juz ok, ale tak nie jest :sad: nie wiem czy to grypa, wczoraj rano prawie zemdlalam i bardzo wysoka temperatura, tabletki na szczescie na zbicie zadzialaly, ale teraz czuje, ze znowu mi sie robi slabo ehhh nie mam ani kataru ani kaszlu...[/QUOTE]

Kobitko Ty moja kochana jesteś WIELKA:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:
Pięknie dziękuje, że weźmiesz to chudziutkie maleństwo do siebie :loveu::loveu::loveu: jak domek stały już jest to nie zostaje nam nic jak tylko się cieszyć:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Zdrówka życzę:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...