Jump to content
Dogomania

EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!


Maia

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejny dzień pełen niepewności i strachu, Ojejek jest już wykończony chorobą, a ja razem z nim :-( trudno mi powiedzieć jak się czuje dzisiaj, bo jego stan zmienia się z godziny na godzinę, już myślę że chyba lepiej, a tu synus wymiotuje... Póki co powoli wraca mu apetyt, ale dostał ode mnie tylko siemię lniane i rozgotowany ryż z odrobiną puszki gastro intestinala... No i najgorsze jest to że waży zaledwie 8, 5 kg a ważył około 13. Nie je i nie ma z czego chudnąć :-( No i ciągle kroplówki i nadal antybiotyk dostaje. Dziękuję za każdą pomoc, za dobre słowo i wpłaty na konto, bo dług w lecznicy ciągle rośnie.

Link to comment
Share on other sites

Maia podawaj mu tylko pełnowartościowy posiłek.....mocz suchy i mieszaj z puszką- żeby było bardzo mokre, prawie płynne.....odstaw ten ryż.....tu już nie ma na co czekać bo zginie z głodu.....musi dostawać małe, półpłynne ale wartościowe jedzonko. Jak nie zacznie nabierać masy to......zaryzykuj zobacz jak zareaguje organizm
Siemię do picia jako ostatni posiłek przed snem....[B].to bardzo ważne jako ostatni, żeby zadziałało osłonowo na śluzówkę!!!![/B] Dobrze jest podać, jak możesz, na ok., godzinę przed każdym posiłkiem siemię do wypicia....taki kisielek, i przez tą godzinę nic do jedzenia ani do picia, aby siemię osiadło na śluzówce

Edited by Moli@
Link to comment
Share on other sites

on musi jeść tylko niskotłuszczowy pokarm, ze względu na stan zapalny trzustki: ryż, chudy biały ser, chudy kurczak, no i mam puszkę royala gastro intestinal i saszetki royala convalescence. Cały czas dostaje kroplówki, glukozę, elektrolity i ranigast. Podaje mu strzykawką siemię i probiotyk bo tego nie chce jeść sam. Poza tym zastrzyki: antybiotyk i lek przeciwwymiotny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']on musi jeść tylko niskotłuszczowy pokarm, ze względu na stan zapalny trzustki: ryż, chudy biały ser, chudy kurczak, no i mam puszkę royala gastro intestinal i saszetki royala convalescence. Cały czas dostaje kroplówki, glukozę, elektrolity i ranigast. Podaje mu strzykawką siemię i probiotyk bo tego nie chce jeść sam. Poza tym zastrzyki: antybiotyk i lek przeciwwymiotny...[/QUOTE]

Maia ale on chudnie....co wszyscy z tym ryżem :angryy:, przed każdym posiłkiem na 30 minut/dokładnie 30 minut [B]pankreatynę[/B] na trzustkę! Dziewczyno tu nie ma nic do stracenia.....nie ma czasu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...