Jump to content
Dogomania

Węgielek - nareszcie szczęśliwy biega za TM... Śpij spokojnie Aniołku [']


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

Dziewczyny - a nie ma możliwości, aby schronisko inaczej umieszczało zwierzęta, tj może małe z małymi, sama nie wiem, w każdym bądź razie tak, by ograniczyć jak najbardziej ilość pogryzień. Ja wiem, że tam panują ekstremalne warunki, w któych te wszystkie ofiary głupoty człowieka są zmuszone do walki o przeżycie ale przecież kierownictwo schroniska powinno jakoś interweniować.
Murzynek jest śliczny i taki smutny... będę tutaj zaglądała i wkrótce postaram się przelać jakiś grosz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Zapisuję i pomyślę co mogę dla niego zrobić :)[/QUOTE]

Dziękujemy! :loveu:


[quote name='tiggi']witajcie, jestem. jeżeli będzie bazarek dla Węgielka to napewno coś znajdę i w ten sposób pomogę.a 20 zł dam w sobotę i mogę z nim jechać do weta. tez o nim od wczoraj myślę, siedział skulony przy kracie jak jeżyk.[/QUOTE]

Jak zawsze niezawodna! :loveu: Z innej beczki - wysyłam za chwilkę PW do Ciebie, odczytaj koniecznie! :)


[quote name='Maruda666']Mała czarna kupka nieszczęścia:( Podniosę małego.
Będę zaglądać i coś dołożę, tylko nie wiem jeszcze czy stać mnie na stałą:([/QUOTE]

Dziękujemy za chęć pomocy, to dla nas bardzo ważne! Już wysyłam PW z numerem konta!


[quote name='Bjuta']Poszło 50 zł, powinno już być, bo ten sam bank.[/QUOTE]

Tak, wpłata już na moim koncie, pięknie dziękuję i dodaję na pierwszą stronę :loveu:


[quote name='AlkaM']Pomogłam Tinie pomogę i jemu.Na dzisiaj 50 zł a później też go nie zostawię.Tinka i Węgielek dołączają do moich podopiecznych.Mogę tylko tyle.Kochane podziałajcie tak pięknie jak w przypadku Tiny.Konto to samo?[/QUOTE]

AlkaM, cudownie dziękuję!!! :loveu: Numer konta ten sam tylko tytułem "Darowizna dla Węgielka + nick z DOGO".


[quote name='Enigma79']Dziewczyny - a nie ma możliwości, aby schronisko inaczej umieszczało zwierzęta, tj może małe z małymi, sama nie wiem, w każdym bądź razie tak, by ograniczyć jak najbardziej ilość pogryzień. Ja wiem, że tam panują ekstremalne warunki, w któych te wszystkie ofiary głupoty człowieka są zmuszone do walki o przeżycie ale przecież kierownictwo schroniska powinno jakoś interweniować.
Murzynek jest śliczny i taki smutny... będę tutaj zaglądała i wkrótce postaram się przelać jakiś grosz.[/QUOTE]

Węgielek jest w boksie z czterema suczkami. Są większe od niego, ale nie są też duże, takie do kolana najwyżej. Pytałyśmy o możliwość przeniesienia - odmówiono nam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']dziewczyny, ja już jestem zadeklarowana na maksa, boże, już nie ogarniam tej ilości nieszczęścia, mogę tylko podrzucać[/QUOTE]

Dziękuję i za to z całego serca, obecność równie ważna :)


[quote name='b-b']Jak zdobędę fanty to za jakiś czas mogę bazarek zrobić. Niestety mam już obiecanych 5 bazarków...a tych bied ciągle przybywa:([/QUOTE]

Dziękujemy b-b! Za dużo tego cierpienia wokoło...

Link to comment
Share on other sites

tymczasowo moge zabrać do chaty zanim go tam w boksie zeżrą psy. Choć to dziwne, że atakują go suczki. Dzis mnie nie ma jestem w Zielonej Górze wracam w nocy. Moge jutro pojechac po niego jakoś. Liczę przy tym na pomoc finansową w leczeniu, utrzymaniu i ew. paliwie na dojazdy do lecznicy, - prócz 8 psów mam 30 koni fundacyjnych na utrzymaniu, ( [url]www.terraspei.org[/url]) i każde 5 zł jest niestety oglądane z pięciu stron.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Jestem u biednego maluszka dorzucę 10zł,na weta.[/QUOTE]

Pięknie dziękuję, już wysyłam PW! :loveu:

[quote name='Dorothy']tymczasowo moge zabrać do chaty zanim go tam w boksie zeżrą psy. Choć to dziwne, że atakują go suczki. Dzis mnie nie ma jestem w Zielonej Górze wracam w nocy. Moge jutro pojechac po niego jakoś. Liczę przy tym na pomoc finansową w leczeniu, utrzymaniu i ew. paliwie na dojazdy do lecznicy, - prócz 8 psów mam 30 koni fundacyjnych na utrzymaniu, ( [URL="http://www.terraspei.org"]www.terraspei.org[/URL]) i każde 5 zł jest niestety oglądane z pięciu stron.[/QUOTE]

Dorothy, dziękuję za kolejną chęć pomocy skierowaną w naszą stronę :loveu: Z chęcią skorzystałybyśmy z Twojej opcji, natomiast przed chwilą dostałam telefon, który w naszej finansowej sytuacji będzie korzystniejszy, również propozycją tymczasu. Także dziękuję, jeśli wypatrzymy kolejną bidę (oby nie...) to na pewno będziemy się z Tobą kontaktować!!!
[CENTER][COLOR=#006400][B]
Cioteczki!
Dostałam właśnie telefon od Pani współpracującej z naszą Fundacją, która jest zainteresowana zapewnieniem Węgielkowi całkowicie bezpłatnego domu tymczasowego, jedyne koszty jakie będziemy musieli ponieść to weterynarz i inne nadprogramowe koszty, codzienne utrzymanie oraz jedzonko zapewnione! :loveu:
BDT byłby rzut beretem od nas, także wszystko zostałoby pod kontrolą. Wszystko jest w trakcie dogadywania się, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to we wtorek odbierzemy Węgielka ze schroniska!!! Trzymajcie proszę kciuki, żeby wszystkie pertraktacje się udały ;)

No i pilnie potrzeba pieniążków na zapewnienie wizyty u weterynarza, obawiam się, że to pochłonie spokojnie ponad 100zł na dobry początek, jeśli nie więcej... [/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Jednorazowo (w sensie od czasu do czasu) na pewno pomogę. Stałej nie mogę, przepraszam... Dajcie nr konta, to od razu coś mu wrzucę, żeby się na weta zbierało.[/QUOTE]
Ja tak samo, tez poprosze nr konta, chyba ze to to samo konto co u Tinki. Podesle co moge.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattibo']Ja tak samo, tez poprosze nr konta, chyba ze to to samo konto co u Tinki. Podesle co moge.[/QUOTE]

Pięknie dziękuję za pomoc! Już ślę numer konta! :loveu:


[quote name='bakusiowa']Duże szczęście ma Węgielek , że tak szybko znalazło się lokum. Podajcie konto to dorzucę na weta.[/QUOTE]

Dziękuję, dziękuję, dziękuję! :loveu: Już wysyłam!


Dziękuję cioteczki za dobre słowa! We wtorek po 15:00 jedziemy po Węgielka! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...