Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

[quote name='ewu']Aniu zainteresuje:)Poproszę Paulę o ogłoszenia, wyślij mi na maila tekst i fotki.[/QUOTE]
Wyślę wieczorem, jak będę w domu.
Mamy od soboty psiego dziadka na DT, więc już jest pokaźny zwierzyniec. Bonnie rozwesela geriatrię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, odezwala siedo mnie dzis pani( i jak do tej pory tylko ona) w sprawie malucha. Kobitka mieszka kolo parku saskiego .powiedzialam jej ze jutro sie z nia skontaktuje i powiem co dalej wiec was prosze o jakies inf co do wizyty pa. Co do malego to rosnie:) biega czasami jak szalony ,super dogaduje sie z moja sunia.w nocy spimy wszyscy razem przytuleni do siebie:). Z wychodzeniem na dwor nie ma problemu pilnuje sie mnie reaguje na zawolanie go ,interesuha go golebie ale jednak ja jestem najwazniejsza:) . W sprawie pani zainteresowanej nim prosze o inf co mam jej jutro powiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Oliva chyba nie puszczasz szczylka luzem?Bo tak wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi.

Co do wizyty PA to najpierw Pani musi wypełnić ankietę przedadopcyjną (jak podasz maila, dziewczyny Ci wyślą albo nawet ja) Jak ankieta wypada ok, to szukamy kogoś do przeprowadzenia wizyty. Generalnie chodzi o to żeby pogadać na żywo z osobą która chce psiaka, zapytać o motywy adopcji psiaka, o warunki itd.
Najlepiej żeby to był ktoś doświadczony tzn osoba która takie wizyty już robiła.
W razie co ja bym pewnie mogła podjechać na wizytę tylko musiałabym ulicę znać

Link to comment
Share on other sites

a ja z dobrymi wieściami [B]katia_793 [/B]dziękuję za wizytę , wypadła bardzo dobrze i w związku z tym wczoraj Lana pojechała do nowego domku .
Mieszka na Pradze niedaleko ZOO , miła okolica . Na razie się aklimatyzuje , byla wystraszona ale smaczki zrobiły swoje . Mi muszę przyznać brakuje mi przytulaska ale w nowym domu napewno o nią dobrze zadbają
[B]Ewu [/B]podaj mi proszę swój numer konta to wyślę pieniązką jakiego Pani adoptujaca Lanę podarowała na nastepne bidy .
Komu odesłać umowę adopcyjną ? Została mi jeszcze karma dla szczeniąt sporo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia88']a ja z dobrymi wieściami [B]katia_793 [/B]dziękuję za wizytę , wypadła bardzo dobrze i w związku z tym wczoraj Lana pojechała do nowego domku .
Mieszka na Pradze niedaleko ZOO , miła okolica . Na razie się aklimatyzuje , byla wystraszona ale smaczki zrobiły swoje . Mi muszę przyznać brakuje mi przytulaska ale w nowym domu napewno o nią dobrze zadbają
[B]Ewu [/B]podaj mi proszę swój numer konta to wyślę pieniązką jakiego Pani adoptujaca Lanę podarowała na nastepne bidy .
Komu odesłać umowę adopcyjną ? Została mi jeszcze karma dla szczeniąt sporo[/QUOTE]
Dziękuję, przyda się bo malizny na sporym minusie:)
Umowa to chyba dla Wandzi.
[B]Dziękuję za pomoc dla Frodo:)[/B]
Niech on na razie wcina karmę a potem pomyślimy kto ją zje:):):)

Link to comment
Share on other sites

Takie cudo szuka domu tymczasowego.

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7918/bj7t.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244564-Młodziutki-porzucony-Stopik-chce-znowu-zaufać-potrzebuje-naszej-pomocy[/url]

Edited by Mazowszanka
Link to comment
Share on other sites

Lubię zaczynać ten wątek od pierwszej strony. Muszę przejechać wzrokiem po zdjęciach i ucieszyć oczy wpisami "Ma dom" To podbudowuje mnie psychicznie. Olusiu cieszę się, że Lana już ma dom i mam cichą nadzieję, że nie zrezygnujesz z naszej dalszej współpracy w pomaganiu szczeniaczkom. A pieski już czekają w kolejce na cud. Umowa wraca do mnie, bo muszę ją wyrejestrować od siebie z UM i przepisać dane w chipie na nowego właściciela
Mam nadzieję, że w umowie jest wpisany numer chipu. Zdejmujemy więc Lanę z ogłoszeń i całą parą bierzemy się za Czarusia.

Nie wiem co się dzieje z enią. Pewnie ma znowu duże kłopoty z kręgosłupem a jest bardzo dobra w wizytach adopcyjnych. Bardzo jej nam tu brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o podanie mi nr. chipa Koko (nie ma go wpisanego w umowie adopcyjnej). Bez tego nie mogę zrobić zmian właściciela.

Brakuje mi też umowy Berka. Czy ktoś z Was wie coś na ten temat. No i Kozak jeszcze u mnie wisi.

Ewu pytałaś o malucha o którym pisałam a nie mogłam wstawić zdjęcia
Oto on
[URL="http://www.siedlce.pl/components/download/send.php?pos_id=1704"][IMG]http://www.siedlce.pl/data/images/psy/05_2013/05,2013-dreszera_m.jpg[/IMG][/URL] [B]pies mix czarny-podpalany. ok 8 m-cy [/B]/ SM
Miejsce znalezienia: ul. Jaśminowa
Znaleziono dnia: 2013-05-29

To o nim mówił mi wet i ten chłopak, który psami się zajmuje w przechowalni. Piesek jest mały tylko zdjęcie zrobione w dużym zbliżeniu. On już na 100% jest w schronisku, bo to już miesiąc od odłowienia
Szkoda malca.

Link to comment
Share on other sites

Wanda napisz mi coś o tym maluszku ze zdjęć wyżej, tzn chodzi mi o mniej więcej wielkość, może coś ogólnie więcej wiesz?
On młody piszesz 8-9 msc czy dobrze po fotach poznaje,że on takie troszkę w typie ratlera? Tj mniej więcej postura, a jak z wysokością?
Masz może jakąś inną fotkę psiaka, na tej wygląda dziwnie, jakiś wygięty ( on sika chyba)
Może coś dla niego będę miała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Wanda napisz mi coś o tym maluszku ze zdjęć wyżej, tzn chodzi mi o mniej więcej wielkość, może coś ogólnie więcej wiesz?
On młody piszesz 8-9 msc czy dobrze po fotach poznaje,że on takie troszkę w typie ratlera? Tj mniej więcej postura, a jak z wysokością?
Masz może jakąś inną fotkę psiaka, na tej wygląda dziwnie, jakiś wygięty ( on sika chyba)
Może coś dla niego będę miała[/QUOTE]
Wandzia go chyba nie widziała ale weci mówili ,że to malizna i ponoć niezwykle miły i inteligentny psiak.
Jutro zadzwonię do Wandy i dam Ci znać.

Link to comment
Share on other sites

Edytowałam pierwszy post.
[B]Ewu[/B] wysłałam Ci mailem tekst do ogłoszeń i zdjęcia Bonnie. Musimy jej zrobić jakieś nowe zdjęcia, ale ostatnie tygodnie były wariackie i zabrakło czasu. W dodatku nasza geriatria choruje i nie ułatwiają nam ogarnięcia się z czasem ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Wanda Szostak[QUOTE][/B]Olusiu cieszę się, że Lana już ma dom i mam cichą nadzieję, że nie zrezygnujesz z naszej dalszej współpracy w pomaganiu szczeniaczkom.[B][/QUOTE] [/B]Ja też się cieszę, że Lanie się udało , a na dt bardzo tymczasowym mam już kolejngo malucha z wątku kozienickiego Frodo ,taki wyrosniety pinczerek kolejne cudo szukające domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Wanda napisz mi coś o tym maluszku ze zdjęć wyżej, tzn chodzi mi o mniej więcej wielkość, może coś ogólnie więcej wiesz?
On młody piszesz 8-9 msc czy dobrze po fotach poznaje,że on takie troszkę w typie ratlera? Tj mniej więcej postura, a jak z wysokością?
Masz może jakąś inną fotkę psiaka, na tej wygląda dziwnie, jakiś wygięty ( on sika chyba)
Może coś dla niego będę miała[/QUOTE]
Piesek jest już w schronisku. Rozmawiałam z kierownikiem na jego temat. Piesek ta piękność jak powiedział jest bardzo fajny (to samo mówili w Siedlcach), waży koło 10 kg. Jest to taki większy ratlerek. Jest wielkością jak powiedział do wpół dobrej łydki a do mniejszej łydki to tak z głową to do kolana.
Większy już nie urośnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia88'][B]Wanda Szostak [/B]Ja też się cieszę, że Lanie się udało , a na dt bardzo tymczasowym mam już kolejngo malucha z wątku kozienickiego Frodo ,taki wyrosniety pinczerek kolejne cudo szukające domu[/QUOTE]

Olusiu to pewnie takie cudo o którym piszemy .

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.siedlce.pl/components/download/send.php?pos_id=1704"][IMG]http://www.siedlce.pl/data/images/psy/05_2013/05,2013-dreszera_m.jpg[/IMG][/URL] [B]pies mix czarny-podpalany. ok 8 m-cy [/B]/ SM
Miejsce znalezienia: ul. Jaśminowa
Znaleziono dnia: 2013-05-29

Ratujmy tego malca. Te oczy proszą o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Edytowałam pierwszy post.
[B]Ewu[/B] wysłałam Ci mailem tekst do ogłoszeń i zdjęcia Bonnie. Musimy jej zrobić jakieś nowe zdjęcia, ale ostatnie tygodnie były wariackie i zabrakło czasu. W dodatku nasza geriatria choruje i nie ułatwiają nam ogarnięcia się z czasem ;)[/QUOTE]
Wiem , dziękuję:)
Już zamówiłam ogłoszenia:)
Paulina zrobi, dziękuję Paula:):):)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...