Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mazowszanka2']Biedny Szaruś, tyle przeszedł w swoim młodym życiu, a tu taka niewdzięczność go spotkała :-(
Może Pan jest w desperacji z powodu choroby żony, jak się zastanowi i z Wami porozmawia to zmieni zdanie.
Trudno pogodzic się z taką niegodziwością !

Na dzień dzisiejszy nie pomogę z DT, bo moja Fiona, młoda, adopcyjna sunia siedzi u mnie już czwarty miesiąc :shake:
Jedyne co mogę zrobić w tej chwili to bazarek dla Wandy i na szczeniaki.
Jutro jadę do malagos wstawiać zdjęcia, bo mój internet chodzi na wsi jak żółw.[/QUOTE]
On jest przepiękny. Gosiu jak się bierze psa to trzeba brać pod uwagę choroby i inne trudne sytuacje.To jest członek rodziny a nie przedmiot.
Na dobre i na złe, na zawsze....

Link to comment
Share on other sites

Ewu facet mi nie przysłał linka do ogłoszeń,
Napisał tylko,że życie jest przewrotne,że jest im ciężko ale na dłuższą metę będzie tak lepiej dla Pedro który jest młody i potrzebuje dużo ruchu itd.
Serio ja się tym nie zajmę, nie dam rady, Wanda musi się skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ewu facet mi nie przysłał linka do ogłoszeń,
Napisał tylko,że życie jest przewrotne,że jest im ciężko ale na dłuższą metę będzie tak lepiej dla Pedro który jest młody i potrzebuje dużo ruchu itd.
Serio ja się tym nie zajmę, nie dam rady, Wanda musi się skontaktować.[/QUOTE]
Porozmawiam z Wandą. Mogę napisać do Pana, nie chodzi mi o to żebyś się tym zajęła:) szykuj się ,masz ważniejsze sprawy:):):)
Myślałam tylko ,że może masz kontakt telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

A dla Pedro najlepiej jest mieć dom , który kocha....
Nie cierpię takich wymówek... Dla dobra pieska oddam go w "dobre ręce"....
Jest masa biednych ludzi , którzy za 5-6 zł biorą psy na spacery....Sama takich znam...
I wilk syty i owca cała...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#800000][SIZE=3]Serdecznie zapraszam na mój siedlecki bazarek[/SIZE] [/COLOR]:smile:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246282-JU%C5%BB-OTWARTY-NA-SIEDLCE-Rustykalne-KlimatyII-do-5-wrzesnia-do20-59"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zesnia-do20-59[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...