Jump to content
Dogomania

Mega aktywna mix bordera - w DS :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W takim razie ja umawiam ten transport na piątek i nich Magda już nie jeździ tym niesprawnym autem.
Toyota mogę dać numer do Ciebie dziewczynie, która przyjedzie po Melkę? Tobie na pw przyślę numer do niej.

Mnie, co prawda nie ma od czwartku do niedzieli, ale moje córki dadzą sobie radę :-)

200 zł to naprawdę nieźle, na karmę i odrobaczenie i co tam będzie trzeba na początek.

Najważniejsze, że nie musimy zaczynać od długów ;-) No i że Melka w końcu skończy tą odsiadkę :-)

Link to comment
Share on other sites

No kurcze zła jestem, że nie udało mi się pojechać, ale koło w aucie postanowiło odmówić współpracy..... niewielka rzecz, ale lepiej nie jechać kilkaset kilometrów.
No to teraz do wyboru- albo jadę po psiaka z niedzieli na poniedziałek, albo przyjedzie w piątek.... może już wytrzymac te kilka dni, kasa się na pewno przyda na chociażby karmę, sterylkę, czy inne potrzeby....?

Link to comment
Share on other sites

Tak myślę Magda. Nie pchaj się autem w taką pogodę, jak za kilka dni mamy pewny transport.
Może nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zawsze to kasa, którą można wydać na psy zamiast na paliwo.
Te cztery dni jeszcze przetrwa.

Oczywiście wolałabym mieć ją już w poniedziałek, ale trzeba myśleć racjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

prawda? :-)
Nie mam pojęcia jak to się stało, że od roku siedzi w schronie.

Bardzo się cieszę, że już niedługo zacznie nowe życie :-)

A żeby wytłumaczyć moją słabość do Meli (poza imieniem oczywiście ;-)) [url]https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.120984977967292.18729.100001673707761&type=3[/url] - to moja Frida - certyfikowany pies ratowniczy - poszukiwaczy.

Edited by Porta Nigra
Link to comment
Share on other sites

Grzebię i zbieram różne podobne. Zobaczymy. Na pewno merle bardziej przyciąga wzrok, a ludzie to wzrokowcy.
Teraz najważniejsze dla mnie, to to jaka okaże się Mela. Jak schronisko na nią wpłynęło, jaki ma temperament... Dlatego na razie nic nikomu nie obiecuję, a dom będziemy wybierać dla psa, a nie psa dla domu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Najłatwiej wygrzebać tutaj, w grupie SOS Borderom: [url]https://www.facebook.com/groups/306037499433452/[/url]
Jest trochę bałaganu i czasem ktoś wrzuci niezbyt borderowatego psa, ale jeśli do adopcji są jeszcze jakieś perełki, to powinny być tam zalinkowane.

No i super! Mela naprawdę wygrała los na loterii z takim DT. Trzymam kciuki za dziołchę ;)

Link to comment
Share on other sites

Małe po wizycie u weta, odrobaczone, odpchlone, wykąpane :-)
Rachunek 87 zł. W przyszłym tygodniu zrobię dla nich bazarek.
W sobotę rano jadą w dalszą podróż, wraz z naszą Melą. Toyota możliwy odbiór dziewczyny w sobotę? Bo Marta plany zmieniła.

Mama szczeniaków rodowodowa, przywieziona z Włoch, razem ze swoją mamą czarno-białą pracują przy koniach owcach... Psy zadbane, choć nie mieszkają w domu. Szczeniaki są wynikiem wpadki, Pan przyznał, że nie upilnował, powinno nam się udać namówić go na sterylkę.

Szczeniaki fajne, otwarte, grzeczne, ale szalone :-)
Czarna sunia najprawdopodobniej pojedzie do Koszalina, na sunię merle, już są potencjalni chętni. Szukamy domów dla chłopaków czarno-białego (ze strzałką) i merle.

Jeśli ktoś zainteresowany, proszę pisać, w niedzielę wieczorem będę miała dostęp do kompa bo wyjeżdżam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...