Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='bbgm']Kupuję boscha light dla swojej suki pitbulla.Jak dla mnie karma OK,pies nie tyje i chętnie ją zjada.Czasem zmieniam na inną karmę light np.dog chow.[/QUOTE]
No tak bbgm, tylko chodzi o to by pies schudł a nie tylko nie tył :) Rodzice upaśli psa a teraz ja się głowię jak go odchudzić :) Zamówiłam boscha light (dostawa gratis). Zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']
A to [B]Figa [/B]dzisiejsza.. Która musi koniecznie odwiedzić weterynarza, po tym jak wydostał się z niej piękny, dorodny robal :crazyeye: (a podobno była odrobaczona). A poza tym ma jakieś problemy z trawieniem, bo załatwia się conajmniej 5 razy dziennie.. w tym conajmniej 2 razy w domu, żeby nie było nudno :diabloti: na szczęście tylko w łazience. Także jutro na pewno pojawię się w po kartę pacjenta... ;).
[/QUOTE]

Jeżeli ten piękny robal miał kolor biały, to może być tasiemiec i on zwykłymi tabletkami na robaki nie zniknie. Trzeba zastrzyk dać. Tylko, że wtedy najlepiej całą ekipę strzelić a to już wydatek niczego sobie.......

Problemy żołądkowe też mogą wynikać z zarobaczenia.

A tabletki na robaki są różne, więc mogła być odrobaczana, ale najtańszymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka']No tak bbgm, tylko chodzi o to by pies schudł a nie tylko nie tył :) Rodzice upaśli psa a teraz ja się głowię jak go odchudzić :) Zamówiłam boscha light (dostawa gratis). Zobaczymy...[/QUOTE]

Karma karmą, ale możesz dawać trochę mniej niż napisane w tabelce. Ja tak swoje odchudzałam. Wrzucałam warzywa, żeby wypełnić pustkę jedzeniową. No i więcej ruchu..... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Bakteria']lA to [B]Figa [/B]dzisiejsza.. Która musi koniecznie odwiedzić weterynarza, po tym jak wydostał się z niej piękny, dorodny robal :crazyeye: [/QUOTE]

Zostawię Ci dziś w TOZie tabletkę na robale, zawsze to będzie taniej niż w lecznicy. Ponoć dobra i odrobaczamy tylko raz nie powtarzamy za 10 dni. Jeśli podziała to fajnie a jeśli nie to wtedy pomyślimy o zastrzyku.
Bakteria a czy mogłabyś jej mocz przywieść do mnie do lecznicy do Karoliny??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Jeżeli ten piękny robal miał kolor biały, to może być tasiemiec i on zwykłymi tabletkami na robaki nie zniknie. Trzeba zastrzyk dać. Tylko, że wtedy najlepiej całą ekipę strzelić a to już wydatek niczego sobie.......

Problemy żołądkowe też mogą wynikać z zarobaczenia.

A tabletki na robaki są różne, więc mogła być odrobaczana, ale najtańszymi.[/QUOTE]

Drogą dedukcji, na podstawie zdjęć i opisów, wyszło na to, że była to glista psia. Tabletki, które dostałam na szczęście zwalczają i ją i większość z rodziny. Pani weterynarz powiedziała, że jednak po dwóch tygodniach powtórzyć. Także porządnie odrobaczę, a jak problemy z załatwianiem się nie miną, to będziemy szukali dalej...

Link to comment
Share on other sites

[B]gawronka[/B] - co do odchudzania karma light owszem może być, ale najlepiej utnij dzienną porcję jedzenia i tyle.

ehhh dlatego już nie zostawiam swojej suczy pod opieką np babci. Owszem też miała niby dobrze, duże podwórko itp ale po powrocie odbierałam psa + dobrych kilka kg więcej. Nawet nie pomagało to, że przed wyjazdem pakowałam dzienną dawkę jedzenia w oddzielny woreczek na każdy dzień :p

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]Bakteria[/B] wstaw swojego szczurka na stronkę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-Tyci-psiaki-proszAE-o-tyci-miejsce-w-domu-ONE-sAE-przeraA-one?p=14341144[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Od pewnego czasu pod siedziba Biebrzańskiego Parku Narodowego błąka się owczarkowata suczka. Dziewczynka jest w dobrej formie, bo pracownicy Parku ja dokarmiają, niestety żaden z Nich nie może jej wziąć do siebie. Zbliżają sie święta i wszyscy zamartwiają się co bedzie w trakcie tej przerwy... Sunia jest bardzo łagodna kontaktowa, wesoła i generalnie adopcyjna :)
Mam prośbę pomóżcie dziewczynke poogłaszać, no i znaleźć jej DS albo przynajmniej DT...
[IMG]http://i43.tinypic.com/1okolc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/6r6hll.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/2nusuoo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kuna, może to ta z ogłoszenia? : "Proszę o pomoc w odnalezieniu suczki owczarka niemieckiego.Czarna podpalana włos średnio długi.Ma 1,8 miesięcy i nos dośc mocno pozbawiony pigmentu co rzucało się w oczy.Na grzbiecie sierść miała jakby lekki nalot jakby była posypana popiołem.

[COLOR=#C00000][/COLOR]

[COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B]
510898432"

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka']Kuna, może to ta z ogłoszenia? : "Proszę o pomoc w odnalezieniu suczki owczarka niemieckiego.Czarna podpalana włos średnio długi.Ma 1,8 miesięcy i nos dośc mocno pozbawiony pigmentu co rzucało się w oczy.Na grzbiecie sierść miała jakby lekki nalot jakby była posypana popiołem.



[COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000]510898432"[/COLOR]

[/QUOTE]

dzięki gawronka, zaraz sprawdzimy :), oby!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka']Kuna, może to ta z ogłoszenia? : "Proszę o pomoc w odnalezieniu suczki owczarka niemieckiego.Czarna podpalana włos średnio długi.Ma 1,8 miesięcy i nos dośc mocno pozbawiony pigmentu co rzucało się w oczy.Na grzbiecie sierść miała jakby lekki nalot jakby była posypana popiołem.



[COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000]510898432"[/COLOR]

[/QUOTE]

niestety... :shake:suczka z ogłoszenia jest owczarkiem rasowym

Link to comment
Share on other sites

widzę, że i tutaj cisza... :(
Mam prośbę o ogłoszenia dla suczki powyżej oraz zapraszam na wątki i proszę o ogłoszenia dla Suri, Kajtka, Nurka, Foczki i Kropka. Ja, jak już tłumaczyłam w innym wątku, po pierwsze jestem w tym lewa, po drugie nie mam czasu, a po trzecie mój net juz całkiem by sie zaboksował :roll:
A niestety już miałam kolejny telefon o nowej znajdzie, opiekują sie nią dzieci ze szkoły w Dolistowie - tez trzeba pomóc i to z dwóch powodów: raz, że psiak w potrzebie, a dwa, że skoro dzieci... to trzeba Im dac przykład...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Kuna jaki mniej więcej jest wiek suni??
Trzeba ją jakoś nazwać ...[/QUOTE]
Sunia ma na imię Sunia:), a co do wieku to ok. 3 lata Mailem wysłałam Ci namiary na osobe do kontaktu.

A skąd wiesz, że bedzie miec ogłoszenia? mimo wszystko, jeżeli ktoś je zrobi, to prosiłabym o info, że tak jest :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Pisząc reszta miałam na myśli Foczkę i pozostałych dla nich myślałam, że robią ogłoszenia dziewczyny z ich wątku.
Ja mogę jeśli już tylko allegro ale wielka prośba z gotowymi tekstami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...