Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='zuanna']A gdzie ten fundacyjny DT? Daleko?[/QUOTE]
Za Łodzią.Ale mam nadzieję,że może przemyślą sprawę i się odezwą w tym tygodniu,bo potem mój SZM jedzie na 1,5 tygodnia w delegację,a ja sama z małą i 2 czortami nie będę wtedy mogła jej ewentualnie zabrać.Pożyjemy,zobaczymy i poczekamy na rozwłój sytuacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaT']A oto dalsze info w sprawie [B]OPERY[/B]
A więc sytuacja wygląda następująco:
-dzisiaj rano osobiście tam pojechałam,żeby ją zobaczyć i porozmawiać
-ochroniarz,który pilnował budowy powiedział mi,że jego szef po raz kolejny zmienił zdanie co do przekazania komuś suni,i wymyślił sobie,że przetrzyma ją tam jeszcze do września :banghead:
-człowiek ,z którym rozmawiałam powiedział,że oddałby mi ją od razu,żeby to od niego zależało,jednak osobą decyzyjną w jej sprawie jest tylko i wyłącznie ich szef
-sytuacja może jednak się zacząć komplikować,bo dowiedziałam się ,że najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będą rozbierać ogrodzenie wokół opery,a wtedy sunia nie będzie mogła tam już zostać-ponieważ teren wokół niej to park,jedno z bardziej popularnych miejsc spacerowych w Białymstoku
- zostawiłam swój nr telefonu i poprosiłam,aby w razie zmiany zdania szef skontaktował się ze mną,dałam też namiary na stronę Fundacji Pasterze,aby mogli zapoznać się z jej działalnością
Przez ten cały najbliższy tydzień mój SZM jest dyspozycyjny i mógłby ją przewieźć do fundacyjnego DT,jednak po długim weekendzie ja zostaję sama z córcią i 2 czworołapnymi,więc nie będę wtedy miała możliwości ewentualnego zabrania jej.
Tak więc pozostało tylko czekanie na zmianę decyzji,jeżeli takowa kiedykolwiek nastąpi.Mi osobiście szkoda jest tej suczy,bo mogłaby w niedługim czasie zacząć grzać dupcię na kanapie,a tak tkwi na łańcuchu mając ograniczony i to bardzo kontakt z człowiekiem-bo miejsce w którym jest przywiązana jest w dużej odległości od stróżówki.
Jak coś się zmieni w tym temacie to na pewno napiszę[/QUOTE] Dziwi mnie ta cała sytuacja,bo codziennie dzwoni do mnie osoba z Urzędu Marszałkowskiego i męczy mnie o pomoc dla suni.Jutro się wszystkiego dowiem.

Link to comment
Share on other sites

Niefajna sytuacja...
znajoma sterylizowała swoją sunie na zielonogórskiej, przyjechała ją odebrać a pies leży nieżywy... Zrobiła im awanture a potem zabrała ciałko i pochowała za domem. Szkoda że nie zrobiła sekcji ale była w szoku i nie myślała trzeźwo. Nie można więc stwierdzić jednoznacznej winy przychodni ale po wielu innym negatywnych opiniach o tym miejscu byłabym ostrożna..

W związku z tym znajoma bardzo pilnie szuka młodej suni, rudego pinczerka - bo taka była ich Zuzia. Może ma ktoś coś w typie?

Link to comment
Share on other sites

W tym sęk, że zdjęć nie ma (ale typowy pinczer), tylko telefon, chcieli się pozbyć 3 letniego psa, bo mają 2 letnie dziecko i nie potrafią pogodzić tych dwóch istnień...:shake::roll:


Rozszyfrowałąm, że pewnie o tą znajomą chodzi;):
[SIZE=1][COLOR=black][B]!!!kupię ratlerka (pinczera miniaturowego)!!![/B][/COLOR]
*Pilne!!!
*Chętnie kupię lub przyjmę szczeniaczka ratlerka(!!suczkę!!),koniecznie w odcieniach brązu,z ogonkiem,do 300zł.

*chętnych do sprzedania pieska proszę o kontakt i przysłanie paru zdjęć na mojego e-maila [email][email protected][/email]

*tel.503605697
[/SIZE][COLOR=#c00000][SIZE=1][B]Cena:[/B] do 300zł
[/SIZE][COLOR=#aaaaaa][SIZE=1]dodane: 2012-04-29 22:25:24 ID:2280096 Użytkownik: klaudia414
[/SIZE]
[/COLOR][/COLOR]

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']Chcieli suczkę, ale jakbym miała konkretne info, fotki mogłabym im podesłać.

Znajomym bardzo brakuje psa, mocno przeżywają strate Małej, wiem że kupią cokolwiek oby przypominało ich pinczerkę..[/QUOTE]

Podaję namiary na suwalskie maluchy z ogłoszenia internetowego (niestety chłopcy):

Pinczerek oddam PILNE
witam. z powodu wyjazdu oddam czarnego pinczerka, pieska, milusiński. bardzo zależy mi na czasie- TYLKO W DOBRE RĘCE
Kontakt: 789188114

Oddam pinczerka
Oddam w dobre ręce czarnego 8 miesięcznego Pinczera (samiec). Piesek idealny do zabawy z dziećmi. Najlepiej do domu z podwórkiem. Proszę dzwonić po godzinie 15.
Kontakt: 880013534

Ogłoszenia z 24 i 27 kwietnia, więc "świeże".

A tu masz wątek dogomaniacki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226454-Pogryziona-Gama-w-typie-pinczera-miniatury-w-DT[/url]

Edited by ceris
Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']Niefajna sytuacja...
znajoma sterylizowała swoją sunie na zielonogórskiej, przyjechała ją odebrać a pies leży nieżywy... Zrobiła im awanture a potem zabrała ciałko i pochowała za domem. Szkoda że nie zrobiła sekcji ale była w szoku i nie myślała trzeźwo. Nie można więc stwierdzić jednoznacznej winy przychodni ale po wielu innym negatywnych opiniach o tym miejscu byłabym ostrożna..

W związku z tym znajoma bardzo pilnie szuka młodej suni, rudego pinczerka - bo taka była ich Zuzia. Może ma ktoś coś w typie?[/QUOTE]

a może Szymuś od Kuny? co?

zerknij ...[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215615-A-św-Franciszek-czuwa-tym-razem-uratował-Szymusia[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może będzie na dniach w okolicach [B]Proniewicz[/B]? Dzisiaj dzwoniła do mnie znajoma, że jest tam psiak w typie yorka. Jej babcia go dokarmia od kilku dni. Psiak został wywalony z auta na środek ulicy z samego rana w zeszłym tygodniu. Piesek chodzi sobie po całej wiosce zagląda do ludzi na podwórka a oni go przeganiają. Proniewicze są nad bardzo ruchliwą ulicą. Auta pędzą i nawet nie zwalniają mimo puszki na radar.
bardzo bym prosiła o sprawdzenie bo ja teraz niestety nie mam takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza z Białegostoku,która zrobiłaby bazarek "ciuchowy" ???? mam ich sporo...trzeba dobre zdjęcia,dobre opisy,wymiary a na to potrzeba czasu,którego nie mam...
osoba z Białegostoku-bo mogę dowieżć gdyż teraz często bywam...a ciuszki fajne,na czasie bo letnie,młodzieżowe....
podzielę się zyskami z bazarku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Dziwi mnie ta cała sytuacja,bo codziennie dzwoni do mnie osoba z Urzędu Marszałkowskiego i męczy mnie o pomoc dla suni.Jutro się wszystkiego dowiem.[/QUOTE]
I jak tam sytuacja z tą suczą Operą-czy coś się klaruje,bo DT jest w dalszym ciągu w gotowości.
Jutro wyślę jeszcze raz swojego SZM na rozmowę w jej sprawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']A Proniewicze to rzut beretem od Bielska Podlaskiego.... Przeganiają yoreczka? Co za ludzie?...[/QUOTE]

A no rzut beretem. Ale ja jestem dwa rzuty bereciskiem od Bielska. Ludzie jak to ludzie. Nie ich to gonią a bo jeszcze karmić trzeba będzie. Jeśli psiak się znajdzie to ja mam dla niego BDT i transport do BDT. tylko trzeba pojechać i psiaka obejrzeć, sprawdzić czy tam w ogóle jeszcze jest i podrzucić mojej znajomej do Bielska. i wsio :)


Edit : już nieaktualne. Psiak został zgarnięty i jedzie do DT.

Edited by suślik
Link to comment
Share on other sites

Jedzie do BDT.
Zadzwoniłam do sąsiadki i poprosiłam, zeby moim autem podjechała. Ale jej syn jechał z Białegostoku do Bielska i zabrał psa. Widocznie majówka była szczelnie zaplanowana i nie było w palach miejsca dla psiaka. Pies zadbany, przycięty elegancko, nie jest wychudzony, nie jest zapchlony. w miarę czysty ( o ile można tak powiedzieć o psie,który pomieszkiwał gdzie popadnie od kilku dni ) i bardzo ciągnie do ludzi.
Ciekawe ile psów zostało wykluczonych z planów majowych u swoich właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny w Przewięzi koło Augustowa zaginął 2 dni temu malutki (3kg) biały pudelek. To straszy piesek i nie w pełni już sprawny. Jest na obcym terenie. Gdybyście miały kogoś znajomego w okolicy powiadomcie proszę.
Oto maluch
[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9886/3542554.jpg[/IMG]

Cud sie stał i maluch został odnaleziony :)

Edited by joanna83
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...