Jump to content
Dogomania

Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki


Recommended Posts

[quote name='dziuniek']Misiek po zabiegu, wybudza się.
Dziewczyny, dałoby się trochę porozsyłać wiadomość o moim nowym bazarku? Macie więcej znajomych niż ja. Zabieg będzie kosztował ok.300-400 zł. Nie wiem, czy nie więcej, bo lekarka zamknęła przetokę i zaplombowała kieł oprócz usunięcia chorych zębów. Trochę Miśkowi zębów zostało:lol::lol:.[/QUOTE]
Trzymałam cały czas kciuki za malucha!Dobrze,ze już po wszystkim,ale jak widać,było co robić!
Zaraz idę na bazarek i postaram się trochę porozsyłać.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wam się śmiać ze mnie, dziewczyny. Jak lekarka mówi, że "piesek dostał ćwierć litra kroplówki i że będzie dużo siusiał", a on nic przez dziesięć godzin??? Wystraszyłam się, że nerki nie pracują, czy co...
Dziś też napędził mi stracha, bo miał gorączkę i ział gorącem jak piecyk, a mój termometr u wszystkich wskazuje 35,5. Musiałam kopnąć się do apteki i kupić nowy.
Ale już lepiej, je i szczeka o jedzenie, pije i żyje. Uffff.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Dobrze wam się śmiać ze mnie, dziewczyny. Jak lekarka mówi, że "piesek dostał ćwierć litra kroplówki i że będzie dużo siusiał", a on nic przez dziesięć godzin??? Wystraszyłam się, że nerki nie pracują, czy co...
Dziś też napędził mi stracha, bo miał gorączkę i ział gorącem jak piecyk, a mój termometr u wszystkich wskazuje 35,5. Musiałam kopnąć się do apteki i kupić nowy.
Ale już lepiej, je i szczeka o jedzenie, pije i żyje. Uffff.[/QUOTE]
nikt się nie śmieje, ja byłam wtedy przeszczęśliwa :)

to jaką ma temperaturę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']co u was, dziuniek, wszystko ok u dziadka?[/QUOTE] Jaki dziadek??? My go nazywamy w skrócie Mały, bo najmniejszy u nas.
Dziś już ok. Wczoraj było marnie, nawet pojechałam do lecznicy. Dziś dobrze szedł na spacerkach, wypił wody (rano poiłam go strzykawką), zjadł, a wieczorem nie mógł doczekać się jedzenia. Pozaglądał do innych pokojów, poprzytulał się.Wzięłam go na kolana, czego nie robię, bo nie mogę (za ciężkie) z innymi psami. Siedział grzecznie z grzeczności;).



[IMG]http://i49.tinypic.com/28i9bop.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/kcxf8k.jpg[/IMG]
Mina jak z komina..........................................To JA uchacha............................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Ale sierść tak jakby lepsza...[/QUOTE]
To, co Misiek miał zgolone, faktycznie pokryło się czarnym meszkiem, ale reszta nawet nie przypomina szczypiorku;)
Dziś Misiek przytula się i podaje nam łapkę bez poproszenia. Co taki psiak sobie kombinuje???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']może nie przypomina szczypiorku, ale już taki rąbnięty przez piorun, to owszem ;-). przynajmniej na zdjęciu.[/QUOTE]
Mam pytanie do Ciebie czy ta wetka do której chdzisz to całodobowa? chodzi o szczeniaka z problemami żoładkowymi i potrzebny dobry szpital.

Link to comment
Share on other sites

nie, moje wetki nie są całodobowe, siedzą do 19, albo i dlużej, ale to z powodu, ze sie przedłużają wizyty pacjentów, ale całodobowe nie są.
chyba gagarina i książęca z tych sensownych są najbliżej. bo w naszej okolicy to na fieldorfa cos jest, ale żadna rewelacja, tzn gabinet zwykły. zośce pomogli, trzeba było wymioty wywołać, ale nie potrzebowała diagnostyki zaawansowanej.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, na Książęcej kot znajomej mało nie odszedł...ja tylko raz trafiłam na fajnego weta, ale ten założył klinike swoją i gdzieś się przeniósł :(.
[B]EDIT[/B] Tak sobie myślę na pewno mu jest lepiej po zębach ale może i to na stawy pomaga?

Edited by wiosenka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Mam pytanie do Ciebie czy ta wetka do której chdzisz to całodobowa? chodzi o szczeniaka z problemami żoładkowymi i potrzebny dobry szpital.[/QUOTE]
Przepraszam, że się wtrącę. Uważam, że w Elwecie jest przynajmniej jeden doktor dobry (internista, kardiolog)-Paweł Grudziński, a w szpitalu jak jest dr Dardzińska, to tez zwierzaki mają dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...