Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja siedze bardziej w CCtach i powiem szczerze-typowe wojenki podjazdowe miedzy hodowlami, jakies insytuacje, chamskie docinki, a wiedzy i merytorycznych postów coraz mniej. Do Boserów zaglądam tylko do Anastazji i jej sfory, tam zawsze ciekawie i naprawde dużo mądrych rzeczy można poczytać. Ale coraz więcej jest wątków w stylu "brytana polskiego" i prawdę mówiąc mi szkoda czasu.

Link to comment
Share on other sites

a dziękujemy :oops:
Suki to zupełnie nie moja bajka, ja lubię umięśnione, krótkowłose, i najlepiej charakterne. A tymczasem mam to co mam. Nie narzekam, bo pomimo ich "urody" kocham jakby to co najmniej CCty były.
Chociaż ja jestem zła pańcia, bo psa traktuje jak psa, a nie dziecko czy męża...
Na dworze każe spać, i jeszcze stróżowania wymagam :diabloti:

Biedne te moje kundle, oj biedne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
Chociaż ja jestem zła pańcia, bo psa traktuje jak psa, a nie dziecko czy męża...
Na dworze każe spać, i jeszcze stróżowania wymagam :diabloti:

Biedne te moje kundle, oj biedne :evil_lol:[/QUOTE]

U mnie tak samo, psy na dworze siedzą, w domu są tylko kilka godzin, a jak są brudni, to w ogóle nie wchodzą :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Border_Collie']Pieski są piękne, ta druga taka puchatkowa, świnki mnie rozwaliły a kotek zyskał moją miłość :loveu:

Pozdrawiamy! Zapraszam do mnie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238158-ODI-The-Amazing-Dog![/URL][/QUOTE]

Zdajesz sobie dziewczynko sprawę ,że zaraz wylecisz za ten spam z dogo z wielkim hukiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...