Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']Na tym forum NIC się nie ukryje :evilbat:[/QUOTE]
cu hodowla to takie dochodowy interes
Cholera, no i kto teraz będzie zarabiać na moje fanaberię i zachcianki. W końcu hodowla to takie dochodowy interes. Nawet świń morskich.
[SIZE=1](i żeby nie było-zarejestrowana w MSMSM [url]http://msmsm.eu/[/url] )
[/SIZE]
[quote name='Amber']Czcionki mi się słodkie pokończyły :eviltong:[/QUOTE]

Nosz cholera, a ja chciałam taka fajna być jak Oluś :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jak hodowla to nie dochodowy interes ?
Zobacz ile instytucji zarabia na tym
Bo tak i rep coś przytulił i wet dodatkowo za badania , prowadzenie ciąży , odrobaczania , chipowania etc. Dystrybutor karmy też miał większą sprzedać i ZK parę groszy z tego ma i apteka i kilku sprzedawców na allegro i telekomunikacja polska i elektrownia też przytuli kilka pensów ...

Bardzo dochodowy interes !!! tyle ludzi zarabia na tym na raz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ohoho na to składa się dużo więcej niż tylko banerek . Wyższa szkoła jazdy :evil_lol:[/QUOTE].

Cholerka, ja to nie mam szczescia w zyciu :diabloti:

[quote name='Vectra']Jak hodowla to nie dochodowy interes ?
Zobacz ile instytucji zarabia na tym
Bo tak i rep coś przytulił i wet dodatkowo za badania , prowadzenie ciąży , odrobaczania , chipowania etc. Dystrybutor karmy też miał większą sprzedać i ZK parę groszy z tego ma i apteka i kilku sprzedawców na allegro i telekomunikacja polska i elektrownia też przytuli kilka pensów ...

Bardzo dochodowy interes !!! tyle ludzi zarabia na tym na raz :evil_lol:[/QUOTE]

Szkoda tylko, że nie dla hodowcy :diabloti:

Ja mam na to pogląd z dużo mniejszej perspektywy, ale świnie mnie dużo kosztują i jak się zwrócą koszty miotu, to się ciesze...:roll: Ale ja to powalona jestem, najlepsze karmy, wet na telefon, sciółeczki, pierdutki, hamaczki, domki, witaminki, jeszcze trochę i zacznę im ubranka szyć :evil_lol:

A ludzie i tak się dziwią, że za gryzonia 300zł, toż to rozbój w biały dzień :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No to my małego update damy :roll:

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z szkoleniowcem, odnośnie mojej młodszej suki z lękiem separacyjnym. Mamy zestaw "ćwiczeń" na wyciszenie psa, wytknięte błędy, i w końcu wiemy gdzie leży "pies pogrzebany" :multi:
Po tygodniu od spotkania, suka zostaje sama w kenelu- i to bez żadnego problemu (sprawdzamy-nagrywamy mendę). Trochę się zaczyna niecierpliwić na godzinę przed naszym powrotem, ale to jest kilka zmian pozycji, trochę skomlenia i w kimę dalej :loveu:

I tu oficjalnie dziękuję [B]evel[/B], za podsuniecie stress out'u- w komplecie z sensownym treningiem klatkowym ( bez naszych błędów:oops:) zdziałał cuda, chociaż na efekt musieliśmy poczekać.

Także nareszcie ruszyliśmy w temacie. No i w związku z tym dostałam zielone światło na kolejnego psa :diabloti:
Tylko ma być małe, w sensie średnie (ok 20kg), i jestem niepocieszona, bo wszystkie moje ukochane rasy, odpadły ze względu na to, że małe to one nie są.
Mam jeden szatański plan, ale to zasadniczo wymaga przemyślenia, i kontaktu z kilkoma mądrymi, ale jak dobrze pójdzie to zawita do nas stafik :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
Mam jeden szatański plan, ale to zasadniczo wymaga przemyślenia, i kontaktu z kilkoma mądrymi, ale jak dobrze pójdzie to zawita do nas stafik :evil_lol:[/QUOTE]
:mdleje: przecież jest jeszcze innych ponad 300 ras , a w nich ogromna część psów do 20 kg :diabloti:
czemu od razu staffik :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:mdleje: przecież jest jeszcze innych ponad 300 ras , a w nich ogromna część psów do 20 kg :diabloti:
czemu od razu staffik :o[/QUOTE]

Bo to jedyne co się mojemu TZtowi podoba :diabloti: (on albo bulla, albo stafiora, albo coś w tym guście... :roll: ma być kompaktowe, krótkowłose, nie owczarkowate, i ogólnie tysiąc pińcet wymagań, bo to teoretycznie będzie jego pies:evil_lol:)
Aczkolwiek to ledwie sugestia, póki co musimy obadać temat, i sprawdzić się czy damy rade z takim psem. Ja tam po cichu liczę, że jednak weźmiemy "coś większego".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Jak przyniesiesz do domu szczeniaczka, to na pewno będzie miał poniżej 20 kg :evil_lol:[/QUOTE]

E taki ciemny to ten mój chłop nie jest, a szkoda :diabloti:

Tak czytam o tych stafiorach, i czytam i co strona hodowli, to większe superlatywy...
Nie są hałaśliwe, chuligani o łagodnym usposobieniu, rozrabiaki o anielskiej duszy, super się dogadują ze wszystkim co się rusza, normalnie złoto nie pies...:razz:
Szkoda tylko, że jakoś mi to trochę marketingową ściemą wali...:roll: Ale to jestem ja, a mój chłop się naczyta takich informacji, w końcu od hodowcy bezpośrednio i ma wizję aniołka. I weź tu wytłumacz, że to nie do końca tak jest, jak piszą, to usłyszę, że jestem uprzedzona.
No może trochę, bo dla mnie pies się zaczyna od 40 kg :evil_lol:


A tak serio, pomysłów na kolejnego psa było kilka bull miniaturowy, bull zwykły, ast, stafior, i to wszystko mojego TZ wizje...a ja bym chciała BA, albo rota, albo alano i weź się dogadaj z facetem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...