Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']Banerek na dogo może mieć max 500px × 100px - tak jak ma np. Aleczek.

(pewnie się zastanawiałaś skąd ma taki ładny, nie mów, że nie :cool3: Ale wiesz... to tajemnyca :razz:)[/QUOTE]

Asiakasiacholerawiejakmasznaimie-jak chcesz mieć taki sam słitaśny banneruś jak mój to zgłoś się do takiej gupiej Amber jej chyba leci ona ma pinczerka i go nie chce sprzedać mimo ,że jest taki zdechlaty i powycierany jak stara kanapa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie przez to, że jest taki powycierany nikt go nie chce... Nawet jak dorzucam jamnika w komplecie. On znowuż krzywy i głupi... Nawet za 3000 zł nikt nie chciał :placz: A przecie za co mam kupić nowego? Ale mam już plan. Natrę go "czymś" brązowym coby nie było widać łysin, trochę PS i zgarnę okrągłą sumkę. Jamnika wtedy dorzucę gratis :grins: I kupię sobiem szitsu :multi:

A za banerki nie odpowiadam :evil_lol:

[quote name='Angi']Ja akurat potrzebuję banerka... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]
Nie kuś losu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...