Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

słuchajcie słuchajcie!

dziś wchodzę na konto -[COLOR=#800080][SIZE=2] [B]a tam znowu wpłata do Pana Mariusza ze stacji - 150 zł na karmę dla Wolwika[/B][/SIZE][/COLOR] :crazyeye:
o rany, aż się wzruszyłam :multi::sweetCyb:

Panie Mariuszu - jeśli Pan czyta ten wątek - Wielkie Dzięki !! :Rose:
dzięki takim ludziom jak Pan, jak pracownicy stacji w Guzowie - łatwiej nam pomagać zwierzakom, serce rośnie po prostu :loveu:

Ps. w takim razie zaraz zamawiam karmę!
Ps2. - zamówiłam karmę

Edited by Ajula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']słuchajcie słuchajcie!

dziś wchodzę na konto -[COLOR=#800080][SIZE=2] [B]a tam znowu wpłata do Pana Mariusza ze stacji - 150 zł na karmę dla Wolwika[/B][/SIZE][/COLOR] :crazyeye:
o rany, aż się wzruszyłam :multi::sweetCyb:

Panie Mariuszu - jeśli Pan czyta ten wątek - Wielkie Dzięki !! :Rose:
dzięki takim ludziom jak Pan, jak pracownicy stacji w Guzowie - łatwiej nam pomagać zwierzakom, serce rośnie po prostu :loveu:

Ps. w takim razie zaraz zamawiam karmę!
Ps2. - zamówiłam karmę[/QUOTE]

Tacy ludzie wznawiają we mnie wiarę w człowieka

Link to comment
Share on other sites

Panie Mariuszu, Pani Karolinko, Panie Grzesiu i wszyscy przekochani pracownicy stacji! I ja dziękuję. Poznałam Was osobiście, widziałam Waszą troskę i wiem jedno- Wolwo pozwolił mi spotkać Ludzi. Tu nie chodzi o pieniądze, choć pomogą ogromnie, ale o to, że pamiętacie o psiaku, że cały czas jest głęboko w Waszych sercach. Nie żałuję ani sekundy poświęconej na łapanie Uparciuszka. Warto było Was poznać. Obiecuję, że kiedy pies zagoi się już całkiem po zabiegu, przyjedziemy z nim w odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, proszę, podpisujcie petycję do Parlamentu Europejskiego przeciwko masowemu wywożeniu bezdomnych zwierząt [url]http://www.causes.com/causes/809066-stop-illegal-strays-mass-transports-east-west-europe-illegal-straytrade-activities/actions/1720572[/url] Jak widać, wbrew pokrzykiwaniom wielu osób, to jest problem. A teraz serwis informacyjny. Wolwik i Lira czują się dobrze po operacjach. Na szczęście nic złego się nie dzieje, tylko nasz kochany pies Wolwo lekko zdemolował kołnierz, który miał założony po zabiegu. To znaczy, zdemolował go całkiem i Aferka musiała go zdjąć, żeby nie pokaleczył się ostrymi krawędziami tego, co z gustownego kołnierzyka zostało. Dlatego w dalszym ciągu nie zdjęła mu plastrów zabezpieczających opatrunek (pewnie teraz są nieźle już wybrudzone). Kasia obiecała dziś wstawić zdjęcia Wolwa.

Link to comment
Share on other sites

to ja uskutecznię trochę prywaty i zaproszę na bazarek dla podopiecznych fundacji Animalia :eviltong:

psie zabawki, fajny zestaw do pielęgnacji sierści, szarpaki itp.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239807-Nowe-Zoolog-dla-psiak%C3%B3w-FdZ-Animalia-do-19-02-godz-22-00[/url]

i drugi bazarek animaliowy z filmami - 85 tytułów
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239805-FILMOWY-ZAWR%C3%93T-G%C5%81OWY-filmy-dla-ka%C5%BCdego-na-hotelowce-Animalii-do-28-02[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']z bazarku sharki są już wszystkie wpłaty tzn. razem +50 zł :)
na dzień dzisiejszy na koncie Wolwa jest +171 zł[/QUOTE]

Ajula, ja tak sobie myślę, że ci pracownicy stacji tak wiele serca okazali pieskowi... Może by ich poprosić o pomoc w znalezieniu domu dla niego, wszak ucywilizował się u Kasi i będzie fajnym towarzyszem ...

Link to comment
Share on other sites

Jest miejsce w jednym hoteliku, cena 400 zł miesięcznie z karmą.
Chyba nie ma na co czekać, zarezerwuję od 01.03.
Teraz najważniejsze to zbierać pieniądze na hotel, nie wiem jak to zrobić, nie chcę wysyłać pw z prośbami, bo ostatnio coraz więcej ludzi się skarży na to i zgłasza do modów jako spam, a ja nie mam ochoty na karne punkty.....
Kasiu, czy Wolwo może zostać u Ciebie do końca lutego? Czy też wcześniej trzeba go zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...