Jump to content
Dogomania

ALARM!!! 4 maluchy mają czas dziś do 15-tej, potem schron w Ostrowii Maz.


gallegro

Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://imageshack.us/a/img208/1428/suniaznajdkaspodpkp010.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img407/1374/suniaznajdkaspodpkp007.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img198/2465/suniaznajdkaspodpkp008.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img221/4330/suniaznajdkaspodpkp006.jpg[/IMG]

Sunię przed chwilą wyłapałam spomiędzy jadących samochodów. Ledwie ubłagałam męża żeby się zatrzymał. Myślałam, że to szczeniak, ale po ząbkach widać, że już nie. Proszę dajcie jej ogłoszenia na wszystkich stronach w znalezionych.
Biegła jezdnią wzdłuż torów a potem kręciła się zdezorientowana pomiędzy jadącymi samochodami przed dworcem PKP.
Jest malutka, umaszczenie ma ciemne, ale nie jednorodne. Dość ciężka, nie zabiedzona.

Link to comment
Share on other sites

Ona wygląda na zadbaną, może komuś uciekła i jej szukają??
a na obroży od wewnątrz nie ma np. nr telefonu? albo czip trzeba sprawdzic?
może jakieś plakaty na przystankach, bo nie każdy ma dostęp do internetu...i nawet może nie pomyślec by tam jej szukac...
jeszcze mi przyszło do głowy, że można ją na smyczy na spacer zabrac i może sama będzie kierowała się w swoją okolicę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Ona wygląda na zadbaną, może komuś uciekła i jej szukają??
a na obroży od wewnątrz nie ma np. nr telefonu? albo czip trzeba sprawdzic?
może jakieś plakaty na przystankach, bo nie każdy ma dostęp do internetu...i nawet może nie pomyślec by tam jej szukac...
jeszcze mi przyszło do głowy, że można ją na smyczy na spacer zabrac i może sama będzie kierowała się w swoją okolicę?[/QUOTE]

Obróżkę ma zniszczoną, bez zaczepu dla smyczy i od spodu widoczna tylko jedna cyfra 5. W poniedziałek sprawdzę czy ma czipa i w jakim jest wieku. Zębale ma bielutkie, ale już nie igiełki. Lubi bardzo jeść i o jedzenie się dopomina. W domu grzeczniutka i problemów nie sprawia. Dla mnie jedynym poważnym problemem jest, że muszę prowadzić ją na smyczy a wtedy Mimi leci pod śmietniki lub ucieka za bloki w poszukiwaniu wyrzuconych kości. Poza tym ogonek na spacerze schowany pod siebie. Byle co to się boi. Zawiadomiłam SM ale nikt do nich się nie zgłaszał. Wpadną jednak dzisiaj sprawdzić czy nie ma czipa. Mam do nich przedzwonić jak wrócę z kościoła. Nie wiem jednak czy to dobry pomysł, bo jak ma to właścicielowi wlepią mandat i to spory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Obróżkę ma zniszczoną, bez zaczepu dla smyczy i od spodu widoczna tylko jedna cyfra 5. W poniedziałek sprawdzę czy ma czipa i w jakim jest wieku. Zębale ma bielutkie, ale już nie igiełki. Lubi bardzo jeść i o jedzenie się dopomina. W domu grzeczniutka i problemów nie sprawia. Dla mnie jedynym poważnym problemem jest, że muszę prowadzić ją na smyczy a wtedy Mimi leci pod śmietniki lub ucieka za bloki w poszukiwaniu wyrzuconych kości. Poza tym ogonek na spacerze schowany pod siebie. Byle co to się boi. Zawiadomiłam SM ale nikt do nich się nie zgłaszał. Wpadną jednak dzisiaj sprawdzić czy nie ma czipa. Mam do nich przedzwonić jak wrócę z kościoła. Nie wiem jednak czy to dobry pomysł, bo jak ma to właścicielowi wlepią mandat i to spory.[/QUOTE]
Ona jest cudna, może zwiała w cieczce i zniszczyła obrożę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ona jest cudna, może zwiała w cieczce i zniszczyła obrożę.[/QUOTE]

Obróżkę zniszczył ewidentnie czas. Chociaż po niej nie widać wieku. Powiedziałabym raczej, ze tą obróżkę odziedziczyła po innym psiaku. Gdyby uciekła w cieczce to ganiałyby ją psy a to ona leciała zdezorientowana. Zostawiłam info o niej na SM u taksówkarzy i spróbuję poprosić o ogłoszenie w Radiu Podlasie dam znać do UM. Będzie też w Tygodniku Siedleckim i zaraz dam w Gazecie ogłoszeniowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Dostałam wiadomość od Tundry. Myśli o naszym bezłapku a więc jest jakaś szansa. Muszę w schronisku dopytać jaki jest do psów i kotów i czy dużo szczeka.[/QUOTE]
Oj byłoby wspaniale,żeby mu pomóc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ciekawe jak tam 6-cio tygodniowa sunieczka. Chcemy, ją wyciągnąć.
Wandzia działa....[/QUOTE]
Rozmawiałam rano z UM, ale nic mi powiedzieć nie mogli. Mieli się dowiedzieć i miałam jeszcze raz zadzwonić. Jak dzwoniłam to nikt nie odbierał a potem przegapiłam. Powiedziałam jednak, że zabiorę ją w czwartek wieczorem
Ze spotkania jutrzejszego w UM pewnie nic nie będzie, bo p. Naczelnik ma dla nas tylko 15:00 to za mało na tak ważną dla nas sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...