Jump to content
Dogomania

BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)


Aga-ta

Recommended Posts

[quote name='Aga-ta']SERDECZNIE DZIEKUJE:Rose: Postaram sie jak najszybciej zorganizowac transport. Moze jechac do hotelu w Wieliczce (od juz) do czasu znalezienia innego miejsca (np. tanszego). Pysia ze Slaska zaproponowala rowniez kameralny hotelik (na 5 psow) kolo Bedzina, ale tam jest miejsce tylko do lutego. Hotel w Iwanowicach "Amok" - nr 694 969 330 (nie wiem, czy sa miejsca)[/QUOTE]

dziewczyny proponuja rowniez hotel u ZuziM. Linda99, jezeli zdecydujesz sie na ten hotelik transport tam trzeba szukac juz i trzeba zapytac dziewczyn, czy nadal trzymaja miejsce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']dziewczyny proponuja rowniez hotel u ZuziM. Linda99, jezeli zdecydujesz sie na ten hotelik transport tam trzeba szukac juz i trzeba zapytac dziewczyn, czy nadal trzymaja miejsce[/QUOTE]

ZuziaM obiecała, że zatrzyma to miejsce dla niej - mogę jutro zadzwonić i potwierdzić

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Jezeli moze jechac do Wieliczki od juz to byloby wspaniale, poprosze jeszcze o dane do przekazu pieniazkow na pw.Tak bardzo sie ciesze ze bedzie mial szanse na lepszy los

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']wiem, jakoś mi się tak dziwnie pomyliło, weszłam z wątku dwóch suniek u Nutusi, pewnie dlatego....[/QUOTE]
Ufff :) bo myślałam, że Zuzia myśli, że to sunia i klops będzie jak coś!

Byłaś tutaj mari ? :(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237145-Pies-na-polu-ze-zlaman%C4%85-noga-w-snopku-siana-w-potrzebie!miejsce!%C5%9Awiderki?p=20110446#post20110446"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237145-Pies-na-polu-ze-zlaman%C4%85-noga-w-snopku-siana-w-potrzebie!miejsce!%C5%9Awiderki?p=20110446#post20110446[/URL]

Link to comment
Share on other sites

20-tego grudnia jadę od siebie do Katowic i z powrotem, czyli Jelenia Góra (Wrocław - Opole ) Katowice. Ode mnie do ZuziM jest ze 30-40 km, dokładnie nie wiem, bo jeszcze nigdy u niej nie byłam, ale znamy sie mailowo i telefonicznie, niedawno pomagałam jej wyadoptować suczke , byłam na PA I PoA. Co prawda prawdopodobnie będę wiozła z Katowic sunię (chyba, że do 20-tego znajdzie DS), właśnie tę, którą biorę do siebie na tymczas, ale jeśli trzeba, to dwa psy sie zmieści. Bez sensu płacic za transport, lepiej kasę przeznaczyć na utrzymanie i kastrację. Dodam, że gdyby tak sie zdarzyło, że ta suczka znajdzie dom i nie będę jej miała w DT, to wezmę tego psiaka, poproszę o pomoc w utrzymaniu, kastracji i innych zabiegach wet. , ja za opiekę nie biorę żadnej kasy, jestem BDT, ale z powodu kosztów mojego własnego leczenia nie stać mnie na opłacanie psu wszystkiego.

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy Aga ta pisała tutaj, ja pojade do schroniska w sobote najblizszą, niestety w tygodniu pracuje a schronisko jest otwarte tylko do 16.00.. W soboty do 14.00..

Psiaczek jest biedny bardzo, przy nas warczały na niego 2 lub trzy psy podchodzac blisko niego.. Odgoniłam je na ile mogłam i nakrzyczałam na nie, ale co to da.. Na chwilę pomogło..:(.. Staramy sie bardzo zeby pomóc wszystkom psiakom stamtad ale mamy za mało DT, dlatego robimy ile sie da ale nie da sie niestety wszystkiego..:(:(.. Natomiast co wyjazd jadą z nami 4 psiaki ku szcześciu.. Tyle mozemy dzieki Dobrym Ludziom, którzy pomagają..

Psiaka mozemy zabrać w najbliższą sobote, ja moge go zawieźć do hotelu Amok, bo wiem gdzie to jest - ca 30 km od krakowa, ale tu nie ma problemu. Psy woże za darmo wiec koszty nie powstaną zadne, natomiast gdyby rzeczywiscie trafił sie dt u beata ata to naturalne jest ze pomozemy z wyzywieniem i kastracją..

Linda99, ogromnie dziekujemy w imieniu psiaka! :loveu:
Zapraszamy też na wątek podhalanski, tam jest naprawde garstka osób, dzieki którym te psiaki mają szanse na lepszy los...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie ze można go zabrac wczesniej, piesek nie był przez nas zgłaszany do kastracji wiec jest do zabrania na już..
Schronisko jest czynne codziennie 8.00 - 16.00, natomiast ja osobiście niestety w tym czasie pracuje i nie mam szans po niego pojechać w godzinach otwarcia schroniska..
W ubiegłym tygodniu miałam kilka dni urlopu wiec wybrałysmy sie z Aga ta we wtorek, ale teraz az do swiat nie uda mi sie wziac nic wolnego..:(

Natomiast jeśli byłby ktos mobilny i chciał jechac do schronu, to byłoby super.. W okolicy nie ma wolontariuszy, a my jeździmy z Krakowa specjalnie, inaczej nic by sie tam nie udało zrobić.. Dlatego nie jest tak łatwo niestety to wszystko ogarnąć:(

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Rozmawialam przez telefon z Aga ta i ustalilysmy ze ona pojedzie z kolezanka po niego w srode o 6 rano, i Aga ta zawiezie go do hoteliku albo w Wieliczce albo do Amoka.Jazda do Zgorzelca raczej nie wchodzi w rachube poniewaz jest to za daleko i nie bedzie mozna miec go pod kontrola.To co ten psiak tam przechodzi to jest straszne, kazda godzina moze byc jego ostatnia w zyciu.

Edited by Linda99
Link to comment
Share on other sites

Linda99, dzwonie na podany numer, ale caly czas wlacza sie poczta glosowa. Hotel Amok zalatwiony jest na srode (sa miejsca), czy mam dzwonic, ze psiak przyjedzie dzis? Jak osoba, ktora pojechala po psa pozna go? [B][COLOR=#ff0000]BLAGAM!!! [/COLOR][/B]tylko nie mowcie w schronisku, ze chodzi o psa, ktoremu grozi zagryzienie, bo wiecej nas tam nie wpuszcza! (a i tak nie wskaza psa)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Linda99, dzwonie na podany numer, ale caly czas wlacza sie poczta glosowa. Hotel Amok zalatwiony jest na srode (sa miejsca), czy mam dzwonic, ze psiak przyjedzie dzis? Jak osoba, ktora pojechala po psa pozna go? [B][COLOR=#ff0000]BLAGAM!!! [/COLOR][/B]tylko nie mowcie w schronisku, ze chodzi o psa, ktoremu grozi zagryzienie, bo wiecej nas tam nie wpuszcza! (a i tak nie wskaza psa)[/QUOTE]Matko,az sie boje jak sprawy sie potocza....Teraz sie boje,trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...