Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

[quote name='BellaLab']Witamy się po raz pierwszy;)
Kiedy się zdjęcia zrobią i pokażą? :lol::mad:[/quote]
U mnie foty, to tak jak prawdopodobieństwo trafienia w lotto albo złowienia złotej rybki:oops:
[quote name='Rinuś'][I][B]Jedziesz tam?

dawaj foty kundli :diabloti:[/B][/I][/quote]
Jade tam:diabloti:

Żarty sobie robisz ze mnie:cool1::evil_lol:
Zapraszam na 1str:grins::grins:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:wow no brawo .....a kiedy wyjeżdżasz :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Czekam na papiery, ale coś w okolicach początku sierpnia;)



Ale mam zajebiaszcze zakwasy na brzuchu, dupie etc.:grins:
Sie wzięłam za cwiczenia:cool1:
Tak w sumie to nie będę bogata, bo całą kase, no prawie całą;), wydam na przeznaczony cel;) Ale przynajmniej moje marzenia zacną sie spełniać :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[COLOR=Purple][B]cześć złe psy i piękna panienko :multi: :evil_lol:

czy mnie się dobrze o uchi obiło, że Ty do Deutschlanda się wybierasz? :razz:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=Purple]buziamy Was :loveu: ja - panna "młoda" :evil_lol: i Zuz - rekonwalescentka ;)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Nie no to jest jakaś kpina żeby mnie odsyłać na 1 stronę:mad::onfire:[/B][/I][/quote]
:loveu:Tysz Cię kocham:loveu:
[quote name='agbar']A gdzie ty do tych Niemcow jedziesz heee??:razz:[/quote]
Blizutko, koło Berlina - a co chcesz mnie odwiedzić:cool3::loveu:
[quote name='Yana']Witamy się :loveu:[/quote]
:hand::loveu:
[quote name='Kamila i Heksa']:cool1: dwaj mężczyźni! :mad: nie pogadasz :evil_lol:

i u was fotki dużo stron wczesniej! :evil_lol:
ktoś tu chyba w balona leci!
Domagam sie nowości!

A ja sobie galerię nadrobię, jak mi na to dogomania pozwoli :evil_lol:[/quote]
Ojj mimo wielkich chęci ciężko bedzie, ale obiecuję, że jeszcze w tym tygodniu postram sie coś wstawić:loveu:;)
[quote name='Kitka20']Po długiej nieobecności witamy i pozdrawiamy:) całą trójką:P[/quote]
:loveu:
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]cześć złe psy i piękna panienko :multi: :evil_lol:

czy mnie się dobrze o uchi obiło, że Ty do Deutschlanda się wybierasz? :razz:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=Purple]buziamy Was :loveu: ja - panna "młoda" :evil_lol: i Zuz - rekonwalescentka ;)[/COLOR][/B][/quote]
Jakie one złe, złe to one tylko mają maniery, ciapy chodzące moje prywatne:loveu:



Ta i to w bardzo niedalekiej przyszłości;)

Że co, że jak:crazyeye:Idem sprawdzić :grins:

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek jadę zarabiać miliardy:roll::evil_lol:
Wrócę, o ile wytrzymam, w połowie września:mdleje:
No i mam straszny mętlik w głowie, miałam narazie o tym nie pisać, no ale ...
koniec września, poczatek października przeprowadzam się do Wrocławia... tak, tak, zaczynam studia-do trzech razy sztuka:evil_lol::grins::grins::grins:
Miałam mieszkać w akademiku, no ale, ja bez Medora, jak bez powietrza:oops::grins:
Więc mieszkanie w samym centrum:grins:, niby wszystko ok( no chyba, że życie po raz kolejny udowodni mi, że ''marzenia dobra rzecz'';) ), ale czy ja go tym nie skrzywdze:placz:
Będę mieszkać z bratem i jego narzeczoną - oni pracują po 12 godz., nie codziennie, 15 dni w miesiącu - niby ok:roll:
Ale jeżeli akurat wypadnie mi, w dni ich pracy, że ja będę musiała większość/cały dzień spędzić na uczelni[B]:crazyeye:[/B]
Jestem naprawdę w totalnej kropce:niewiem:
Zostawię go w domu, bedzie miał dobrze, może nie aż takie "wycieczki", jakie wspólnie odbywamy, ale patrząc obiektywnie, lepiej niż we Wrocławiu:roll:
Tylko, że ja bez niego, on beze mnie... Krótko, zwięźlę i skromnie podsumowując, moglibyśmy być przykładem, jak wielka więź może połączyć psa z jego człowiekiem:loveu::loveu:
Nie wiem, co zrobić, stwierdziłam, że najpierw wyjadę sama, na 1-2 tyg. i wtedy oszacuję jak to bedzie u nas z czasem i co bedzie najlepszego dla niego:roll::roll:

A tak w ogóle, to lata u mnie w pokoju krwiożercza bestia, która wyssysa ze mnie bezlitośnie krew:placz: Jak dorwe, to nogi z dupy powyrywam:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']
Jakie one złe, złe to one tylko mają maniery, ciapy chodzące moje prywatne:loveu:
[/quote]
[COLOR=Purple][B]ja tam nie wiem :eviltong:
napisane, że groźne :cool3: a jak groźne, to muszą być i złe :evil_lol:


a z Wrockiem dasz sobie radę;)
będzie gites:)


buzia:)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']W poniedziałek jadę zarabiać miliardy:roll::evil_lol:
Wrócę, o ile wytrzymam, w połowie września:mdleje:
No i mam straszny mętlik w głowie, miałam narazie o tym nie pisać, no ale ...
koniec września, poczatek października przeprowadzam się do Wrocławia... tak, tak, zaczynam studia-do trzech razy sztuka:evil_lol::grins::grins::grins:
Miałam mieszkać w akademiku, no ale, ja bez Medora, jak bez powietrza:oops::grins:
Więc mieszkanie w samym centrum:grins:, niby wszystko ok( no chyba, że życie po raz kolejny udowodni mi, że ''marzenia dobra rzecz'';) ), ale czy ja go tym nie skrzywdze:placz:
Będę mieszkać z bratem i jego narzeczoną - oni pracują po 12 godz., nie codziennie, 15 dni w miesiącu - niby ok:roll:
Ale jeżeli akurat wypadnie mi, w dni ich pracy, że ja będę musiała większość/cały dzień spędzić na uczelni[B]:crazyeye:[/B]
Jestem naprawdę w totalnej kropce:niewiem:
Zostawię go w domu, bedzie miał dobrze, może nie aż takie "wycieczki", jakie wspólnie odbywamy, ale patrząc obiektywnie, lepiej niż we Wrocławiu:roll:
Tylko, że ja bez niego, on beze mnie... Krótko, zwięźlę i skromnie podsumowując, moglibyśmy być przykładem, jak wielka więź może połączyć psa z jego człowiekiem:loveu::loveu:
Nie wiem, co zrobić, stwierdziłam, że najpierw wyjadę sama, na 1-2 tyg. i wtedy oszacuję jak to bedzie u nas z czasem i co bedzie najlepszego dla niego:roll::roll:

A tak w ogóle, to lata u mnie w pokoju krwiożercza bestia, która wyssysa ze mnie bezlitośnie krew:placz: Jak dorwe, to nogi z dupy powyrywam:placz:[/quote]

sama zobaczysz co lepiej znosi, rozłąkę z Tobą czy siedzenie samemu w domu... w sumie jak też sobie nie wyobrażam, że mogłabym gdzieś... bez mojej małpy...:evil_lol:

u mnie lata całe stado krwiopijców, prawdziwa plaga u nas :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Medorowa']Doberek;)
Przyszłam się zameldować - u mnie praktycznie bez zmian, no może oprócz tego, że teraz mieszkam we Wrocławiu, studiuje i sobie żyje;)
Zdjęć, oczywiście nie ma i nie będzie:evil_lol:
To buziaki:loveu:;)[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to powiedziała co wiedziała:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Doberek;)
Przyszłam się zameldować - u mnie praktycznie bez zmian, no może oprócz tego, że teraz mieszkam we Wrocławiu, studiuje i sobie żyje;)
Zdjęć, oczywiście nie ma i nie będzie:evil_lol:
To buziaki:loveu:;)[/quote]

a gdzie Medor ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to powiedziała co wiedziała:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Czyli zgodnie z wiedzą, niezawiele :grins:
[quote name='Yana']a gdzie Medor ? :razz:[/quote]
Narazie w domu rodzinnym:p
[quote name='majoka']jak to gdzie, pewnie mamie zostawiła. Autostradą z Wrocka do Złotory....(jak zwykle nie wiem) skok przez płot, więc pewnei odwiecza. No właściwie bedzie, na razie pewnei rozkoszuje się wolnością hehe[/quote]
Haha można powiedzieć, że dalej mieszkam w Złotoryi - we wrocławiu jestem tylko środa, czwartek i znowu wracam - ale to już ostatni tydzień takiej swawolki;):placz::placz:
Medorka "ściągnę" w najbliższym czasie, jak tylko znajde odpowiednie mieszkanie, bo w obecnym niestety nie można, ale już zaczęłam poszukiwania, właśnie ze względu na kundla:lol:

Boshh, niech mi ktoś powie, jak się uczyć, bo ja już wyszłam z wprawy:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...