Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jasna cholera... Madzialeno... od wczoraj 19:06 nikt cie nie kocha :crazyeye::crazyeye:

masz tak to jest.. jak człowiek w pełni sił to aż huczy tak towarzysko, a jak padalec... to udają że nie znają bo jeszcze byś zejszła i zaś wieniec trzaby kupić :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jasna cholera... Madzialeno... od wczoraj 19:06 nikt cie nie kocha :crazyeye::crazyeye:

masz tak to jest.. jak człowiek w pełni sił to aż huczy tak towarzysko, a jak padalec... to udają że nie znają bo jeszcze byś zejszła i zaś wieniec trzaby kupić :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jesteś okrutna Madziu...... czyli standard:diabloti:
[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może ją spalili na stosie za.. śpiewanie :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial]
:razz:[/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:podcięli struny głosowe ...poobcinali paluszki :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial]
:razz:[/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:podcięli struny głosowe ...poobcinali paluszki :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaa.... i to wszystko tłumaczy... medorowa płacze nad uciętymi tipsikami :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaa.... i to wszystko tłumaczy... medorowa płacze nad uciętymi tipsikami :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:placz::placz::placz:tymi różowymi z brokatem :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może ją spalili na stosie za.. śpiewanie :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial]
:razz:[/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:podcięli struny głosowe ...poobcinali paluszki :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Sadystki..........Medorowa z kim ty sie zadajesz :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Doberek wszystkim:loveu::loveu:
Przyszłam zawiadomić, że żyję, choć ledwo:mdleje:
Mam gorączkę, a gardło tak mnie napindala, że nawet słowa nie mogę powiedzieć...
Idę z powrotem do łóżka:hand:[/quote]
[B][COLOR=Purple]o no masz.... :shake:
a mówiłam... mówiłam tyle razy... nie biegać na bosaka i z gołym dupskiem po tych kałużach :diabloti::diabloti::diabloti: no nie słuchało się... ech.... :roll:
hmm.. z ciepłych piersi okłady dla Ciebie to może tak nie teges... :razz: aale.. może z czego innego w takim razie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:

witaj Medorowa mająca te złe piesy ;) :loveu:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORRAG']Zdrówka życzę :p[/quote]
Dziek:loveu:
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jasna cholera... Madzialeno... od wczoraj 19:06 nikt cie nie kocha :crazyeye::crazyeye:

masz tak to jest.. jak człowiek w pełni sił to aż huczy tak towarzysko, a jak padalec... to udają że nie znają bo jeszcze byś zejszła i zaś wieniec trzaby kupić :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

jak to nikt - ja siebie kocham, wciąż i nieustająco i z dnia coraz to bardziej:multi:

Nooo, tacy dogociele:roll:

[quote name='Fuga***']o co biega?
gdzie Medorki figurują??[/quote]
A tu se my:lol!:



[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie susz zębów tylko dawaj do ściepy :diabloti:

cze Medorowa :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Cze Medorowa
zdrwoiej kochana[/quote]
Dziękówa:loveu:
[quote name='Alicja'][IMG]http://www.portalcosmetico.info/lupa.jpg[/IMG]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]szukam Medorowej .......[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Tutej se jezdem... a kuku:errrr::errrr::errrr::errrr:
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomoge w poszukiwaniach :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://www.opta-tech.com/assets/images/cyf_zest.jpg[/IMG][/quote]
Taki czymś mi muusssska szukali... bez efektów:roll::roll:


[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A to Medorowa zaginęła :hmmmm:.............Ja myśle że ona szlifuje repertuar na dzisiejsze karaoke:evil_lol:



Cześć Medorkowa gwiazdo klubów karaoke:loveu:
[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Nie idem na karaoke:roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może ją spalili na stosie za.. śpiewanie :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Wtedy to bym dopiero piszczała, nie chcieli ryzykowac:lol!::lol!:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]
:razz:[/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:podcięli struny głosowe ...poobcinali paluszki :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ale za co paluszki:roll::roll:
[quote name='tygra']Witaj Madzialena:)[/quote]
:multi::multi::multi::multi:
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaa.... i to wszystko tłumaczy... medorowa płacze nad uciętymi tipsikami :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
To wcale nie jest smieszne:placz::placz:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:placz::placz::placz:tymi różowymi z brokatem :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Oł jeee:loveu::loveu:
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Sadystki..........Medorowa z kim ty sie zadajesz :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Z najlepszymi:grins::grins::grins::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]o no masz.... :shake:
a mówiłam... mówiłam tyle razy... nie biegać na bosaka i z gołym dupskiem po tych kałużach :diabloti::diabloti::diabloti: no nie słuchało się... ech.... :roll:
hmm.. z ciepłych piersi okłady dla Ciebie to może tak nie teges... :razz: aale.. może z czego innego w takim razie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:

witaj Medorowa mająca te złe piesy ;) :loveu:[/COLOR][/B][/quote]
Już będę słuchać:roll::roll: Mmm a z czego:diabloti:




Witajcie wszyscy:loveu::loveu::loveu::multi:
Biorę jakiś trzy dniowy antybiotyk i jestem prawie jak nowonarodzona:multi::multi::multi: Ino nie tęsknię za Wami i nie chce mi się tu siedzieć:roll:









A tak poważnie, to brat przejął kompa:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...