Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

[quote name='Gasnik']Dzien dobry Medroki :)[/quote]
Cześć Gaśniczki:loveu::loveu:


[quote name='DORRAG']Cześć:p

Ja też mam zamiar się odchudzać :razz: [SIZE=1]i też nie wiem który raz z kolei[/SIZE]:evil_lol: :oops:[/quote]
Ja już się biorę ostro za siebie <-- zawsze tak mówię;):evil_lol::evil_lol:Ale tym razem naprawdę:cool3:
[quote name='dealer']goopia nie odchudzaj sie...chodz na kawe i ciastko:diabloti:

KCM[/quote]
Nie kuś, siło nieczysta:diabloti::diabloti: Kawkę, a owszem pijam, bez cukru i śmietanki z odrobinką mleka 0,5%;) Tyż Cię Toffffaam:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaTerierka']A grillek czeka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: !!![/quote]
:placz::placz:Wredne baby:diabloti:

[quote name='paula_z']Zdążyłaś na pocztę? :cool3:[/quote]
Nie zdążyłam, ale to nie moja wina:siara::siara: Byłam u dermatologa, bo dostałam jakiejś wysypk - mówi, że za dużo słońca, jak ja się w tym roku jeszcze nie opalałam:crazyeye:, i miał przyjmować do 18, więc poszłam po 17, bo myślałam, że będzie mniej ludzi, a wyszłam prawie o 18:30 :mdleje::razz:

[quote name='Kitka20']Ponawiam pytanie pauli z
zdążyłaś na tą pocztę?? wysłałaś aparat??[/quote]
JW:razz::razz::razz::p


Ale wycisk:mdleje: Normalnie szok:crazyeye: Chodziłam już na aerobik, ale jeszcze tak nie było, żebym nie dawała już rady, a u tej babeczki - Japonki:cool3::cool3: - tak:p:p:p Ale jest super:multi::multi::multi: JUż czuję, jak tracę kilogramy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:oops:a ja se tu z wami browarka pociągam :razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Piwo to tylko puste kalorie:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Ale, że nie można się przesadnie katować, więc w mojej diecie jest na nie miejsce:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Piwo to tylko puste kalorie:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Ale, że nie można się przesadnie katować, więc w mojej diecie jest na nie miejsce:diabloti:[/quote]
Takie podejście to rozumiem...:razz:
Jesteś mądrą dziewczynką, Madziu;) .

Link to comment
Share on other sites

:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
Boshhh, wybuchnęłam śmiechem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Śliczny masz uśmiech:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Zauważyłaś, prawdaż:multi::multi: O dzięki Ci wspaniała:Cool!: Jak to dobrze mieć taką dogociółę, jak Ty mła:diabloti:[/quote]

[CENTER]:diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti:
pomylily mi sie posty...ale ty tez troche zeszczuplalas


:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer'][CENTER]:diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti:
pomylily mi sie posty...ale ty tez troche zeszczuplalas


:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
[/quote]
Narobiła mi nadziei, a potem czar prysł... :shake:
Wiedźma:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']potraktuje to jak komplement:loveu:[/quote]
Dzięki Ci robaczyco:loveu::loveu:
[quote name='Vectra']ja nigdzie nie widze że ona schudła :diabloti:[/quote]
Vectruniu, nie chcę Cię urazić, ale może w tym wieku, to trza już brylki zakładać:diabloti:KCM:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ile tych brylków mam zakładać ? juz mam trzy pary na nosie i szkła kontaktowe :diabloti:[/quote]
No to spójrz jeszcze raz na mnie:cool3: I co widzisz:cool3: Jak nie, tzn.,że przesadziłam z odchudzaniem:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']No to spójrz jeszcze raz na mnie:cool3: I co widzisz:cool3: Jak nie, tzn.,że przesadziłam z odchudzaniem:roll::roll:[/quote]

widze tylko jakiś pępek :crazyeye: :crazyeye: wielki , ogromny -- aaaaaaaaaaa :crazyeye: :crazyeye:


:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Dzięki Ci robaczyco:loveu::loveu:

Vectruniu, nie chcę Cię urazić, ale może w tym wieku, to trza już brylki zakładać:diabloti:KCM:loveu:[/quote]

i majtki tyz....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']widze tylko jakiś pępek :crazyeye: :crazyeye: wielki , ogromny -- aaaaaaaaaaa :crazyeye: :crazyeye:


:diabloti:[/quote]
No Dealerowa odsuń sięjeno, bo mnie zasłoniłaś:diabloti:
[quote name='bonita'][B]Cześć córcia :)


Dogo mi nie muli i nie kradnie :) :) :)

Nie wiem co ze szczęścia zrobić:multi: lecem dalej. papa ![/B][/quote]
Cześć mamcia:multi::multi: Działa, działa, ciekawe jak długo:diabloti::cool1:
[quote name='dealer']i majtki tyz....:diabloti:[/quote]
A Ty chodzisz w majtkach:crazyeye:No szok:crazyeye:Z dnia na dzień zaskakujesz mnie coraz bardziej:shake: Vectra, słyszałaś, ona chodzi w majtkach:turn-l::turn-l:Majciara, majciara:eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']No Dealerowa odsuń sięjeno, bo mnie zasłoniłaś:diabloti:

Cześć mamcia:multi::multi: Działa, działa, ciekawe jak długo:diabloti::cool1:

A Ty chodzisz w majtkach:crazyeye:No szok:crazyeye:Z dnia na dzień zaskakujesz mnie coraz bardziej:shake: Vectra, słyszałaś, ona chodzi w majtkach:turn-l::turn-l:Majciara, majciara:eviltong::diabloti:[/quote]


Robaczyca...ogromna tlusta owlosiona robaczyca....

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...