Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

Znalazłam coś takiego w Łodzi...ale cholera wie czy to ona, bo fotki nie ma :(
I Becia ruda a nie biszkopt ale ludzie czasami mylą i ciekawe czy obrożę miała

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=5]Wczoraj tj. 29.11.2012 na osiedlu
Czerwony Rynek, w okolicy ul. Strycharskiej 24, znaleziono małą, przyjazną sunię
koloru: jasny biszkopt. Miała na sobie czerwoną obrożę.

tel.: 500 235
848[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[IMG]http://images10.fotosik.pl/2948/db429d5bb72a97a4.jpg[/IMG]

Jestem na chwile, mam w domu awarie, leje mi sie woda...................
Trzeba osobiscie sprawdzic czy Beci nie ma w schronisku.
Beciu, trzymaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musisz sie znalesć!!!!!!!!!!!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Jestem ciocia...nie widziałam takiego psiaka,a zawsze rozglądam się...to w sumie niedaleko mojego miejsca zamieszkania.


[IMG]http://i49.tinypic.com/2dch2me.jpg[/IMG]

[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=zgzn_det&w=21338[/URL]

Edited by rita60
Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, ogłoszenia wsadzaj w koszulki - pogoda ma nie być najlepsza i bez koszulek deszcz rozwali zaraz te plakaty.
Tak jak mówiłam, w schronisku warto sprawdzić osobiście - mimo powiadomień i zdjęć schronisko mówiło, że nie ma w nim Aresa, a on tam był już tego samego dnia, w którym zaginął.

Znajdzie się.

Link to comment
Share on other sites

Doszło - DZIĘKUJĘ!!!! Jeszcze zdążę trochę wydrukować. Niestety, na czarno-biało, ale zawsze. Rozmawiałam z Ritą - dzięki za pomoc, Kochana! W niedzielę nie może mi pomóc, ale zostawię u niej plakaty i od poniedziałku oplakatuje swoje osiedle i okolice (wie gdzie Becia mieszka).
Ziutka - zaraz Ci wysyłam maila!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam PW, ale nie mogę pomóc w poszukiwaniach. Jestem bez samochodu, a od dwóch dni mam tymczaskę z tylną łapą po skomplikowanej operacji (plus 3 własne potwory, na szczęście bez złamań). Mieszkam daleko od Żabieńca, więc chyba nie ma sensu rozwieszać w okolicy plakatów (Radiostacja). Życzę powodzenia, będę zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=arial][quote name='gusia0106']Jakby była taka potrzeba to mogę wysłać wydrukowane plakaty pocztą (lub kurierem) do Łodzi (tyle, że wyszłyby dopiero w poniedziałek).[/QUOTE]

a nie możesz tego plakatu przesłać mailem? jak dostanę w ciągu pół godziny na ic(at)impall.pl - to wydrukuję i wywieszę w lecznicy u C[/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=arial]oolCaty i jak mi się uda zdążyć to u weta przy dworcu Łódź-Żabieniec

W ogóle może zadzwoń do tego dr Jarosława Wardęszkiewicza ([/FONT][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=arial]tel. kom. 601 250 212) [/FONT][/COLOR][FONT=arial][SIZE=3]to wet, który ma gabinet dokładnie na Żabieńcu! Opisz sytuację, że spoza Łodzi jesteś. To naprawdę w porządku facet. [/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT=arial] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem na FB :(

ZAGINĘŁA BECIA
(mix jamnika)

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/psiaki/Zdjcie0259.jpg[/IMG]

[B]Becia - sunia w typie jamnika gładkowłosego. [/B]
[B]Maść: ruda. Znaki szczególne: zawinięty do góry ogonek. [/B]
[B]Może być nieufna, ale jeśli ktoś kucnie i będzie cierpliwy, powinna podejść. [/B]

[B][I][U]KONTAKT: [/U][/I][/B]
[B]512 268 777[/B]

Zdjęcie na plakacie jest lepsze, bo wykadrowane, ale nie potrafię tu wstawić :(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z mamą pani - ona zginęła w parku Zdrowie. Pobiegła w stronę Lunaparku. Nic mi to nie mówi - podobno kawałek od domu. Co napisać w ogłoszeniu - jak poprawić? Łodzianki, ratujcie!
Aha, i miała czerwoną obrożkę (bez adresatki) :(
Dowiedziałam się też jak było z poprzednią ucieczką, ale na razie nie napiszę, bo by mnie chyba... rozerwało!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...