Jump to content
Dogomania

Zanim odejdzie, chce być kochanym.


Moniek193

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#ff0000]LUKAS WRACA DO SCHRONISKA!![/COLOR] :shake: Po przyjeździe na miejsce, suczka od razu go zaakceptowała, natomiast samiec był bardzo, bardzo agresywny, mimo zapoznawania ich na obcym terenie, ciągle na niego warczał, wystawiał zębiska, starał się atakować i tak przez cały czas. Weterynarz powiedział, że młody, agresywny terier to zbyt duże zagrożenie dla Lukasa. Państwo po konsultacji ze schroniskiem podjęli decyzje o odwiezieniu do schroniska.. Serce mi pękło, ale szukamy dalej. Sprawa wciąż aktualna :-(

Link to comment
Share on other sites

jejku jakie szczę szczęście cieszę się niezmiernie !!!!!! :multi: dziadeczek spędzi choć jedne święta w domciu ale..........życzę mu by dotrwał następnych!!!!!!!:loveu:

pozwolę sobie zaprosić skromnie wszystkich kochających dziadki do naszej galerii!!! ( w moim podpisie );)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Koszmar :( :( :( On już jest w drodze do schroniska? Jeśli jest w Warszawie to mógłby zostać u nas do czasu znalezienia domku...[/QUOTE]
Niestety, kiedy się o tym dowiedziałam, był już w drodze :(

To jest wydarzenie Lukasa na facebook'u, udostępniajcie proszę: [url]http://www.facebook.com/events/560272807319475/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przykra wiadomość,nie spodziewalam się tego.Nie wiedzialam,że Ci państwo mają tam inne psy a w tym tego teriera. Szkoda,że nie można bylo skorzystać z szansy zostawienia Lucksa u siekowej w W-wie ,by w DT czekal na następną szansę adopcji.Ten smutny,slaby piesek jakim jest Lucas może prędko nie doczekać się adopcji.Taka szansa szczęsliwego domu dla niego okazala się jednak nierealna.Bardzo szkoda Lukaska,będzie znow w depresji chyba żyl smutny.

Link to comment
Share on other sites

Lukas już jest w schronisku, drogę do Warszawy jak i z powrotem przespał, nie stresował się, więc to jest dobra wiadomość w tej całej smutnej sytuacji. Dobre jest też to, że nie zdążył się przywiązać, miał po prostu taką wycieczkę i liczę na to, że nie odbije się to na nim jakoś mocno. Stróż w schronisku ma dziś zwracać na niego szczególną uwagę. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku i szukamy dalej domku!

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj próbujemy skontaktować się ze schroniskiem, ale najwyraźniej jest nieczynne z powodu świąt. Nie mam żadnych wieści jak czuje się Lukas i w takiej niepewności będziemy musieli przeżyć święta :shake: Jak tylko będzie coś wiadomo na pewno dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Przecież tam chyba ktoś musi być...mam nadzieję:shake:[/QUOTE]
Możliwe, że ktoś jest, ale nie odbierają po prostu telefonów, dzwonimy od rana na 2 numery i nic, napisałam też wiadomość na facebook'u na naszym schronisku i bez wieści :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zdrowych, Spokojnych Świąt !
A psiaczkowi domku takiego na zawsze i żeby się zdążył nim nacieszyć!

Jak jest jedna osoba to może nie obiera, ale już się spotkałam kiedyś z info, że w schronisku ( innym oczywiście) nikogo w święta nie ma, szok. Stąd mój wpis;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Zdrowych, Spokojnych Świąt !
A psiaczkowi domku takiego na zawsze i żeby się zdążył nim nacieszyć!

Jak jest jedna osoba to może nie obiera, ale już się spotkałam kiedyś z info, że w schronisku ( innym oczywiście) nikogo w święta nie ma, szok. Stąd mój wpis;)[/QUOTE]
Mi się wydaje, że był ktoś, bo 2 psy zostały przyjęte, znalezione gdzieś na ulicy, pojawiło się na stronie schroniska. Oby z Lukasem było w porządku, nie widzę innej możliwości!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Co tu napisac...
Taka ogromna radosc i nadzieja...
Biedaczysko,
Ale wierze, ze i tak ktos Go wypatrzy i zabierze do siebie.[/QUOTE]

biedny Lukas - dobrze, że on raczej nie przeżywa tego tak, jak my - nie bardzo chyba wie, o co z tą "wycieczką" chodziło
tak mi żal, że nie mogę go wziąć :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...